.Wojtek.1974

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika .Wojtek.1974, 26 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Wojtek.1974

    .Wojtek.1974 Naśladowca mistrzów

    Witam wszystkich graczy farmeramy. Witam również moderatorów obym Wam nigdy nie podpadł.
    A teraz do rzeczy, na imię mi Wojciech, mój rocznik 1974.
    Nie gram w to po raz pierwszy,to moje nowe konto bo na stare tak dawno nie wchodziłem że nawet e-maila nie pamiętam. Ogólnie na forum udzielam się po raz pierwszy w życiu tak to kiedyś udzielałem się tylko wtedy kiedy szukałem sąsiadów . Wiem że od tamtej pory wiele się zmieniło więc nie wątpię że będę potrzebował odrobiny pomocy w ogarnięciu wszystkich nowości. Postanowiłem się przedstawić i przywitać bo wolę mieć sąsiadów których znam i mogę z nimi porozmawiać. Wychodzi na to że na starość potrzebuję przyjaciół taki jak Wy wszyscy.

    A więc piszcie,zadawajcie pytania,nie ważne ile macie lat czy jesteście młodzi czy starsi dogaduje się ze wszystkimi. Wołajta na mnie po prostu Wojtek albo jak tam chcecie.

    Czas zacząć grę od nowa :)

    Pozdrawiam Wojtuś.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 września 2014
    kowalowo i onkapinka lubią to.
  2. Witaj Wojtku :) Życzę powodzenia w grze. Fajnie że wróciłeś i zaczynasz jeszcze raz.
     
  3. .Wojtek.1974

    .Wojtek.1974 Naśladowca mistrzów

    Witam i dziękuję że chociaż Ty zajrzałaś i napisałaś cokolwiek ; ) To chyba już nie te czasy kiedy na forum były tłumy.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 września 2014
  4. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    oj tam oj tam :p
    Witaj Wojtku i miłego postowania xD
     
  5. .Wojtek.1974

    .Wojtek.1974 Naśladowca mistrzów

    Witam i dziękuję ; )
     
  6. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    ja na starym forum też jakoś nie za bardzo się udzielałam, tutaj jakiś czart mnie opętał :oops: xD więc ty tez się pewnie rozbrykasz ;)
     
  7. .Wojtek.1974

    .Wojtek.1974 Naśladowca mistrzów

    żeby się rozbrykać to jeszcze trzeba mieć z kim popisać :D Przecież nie będę siedział wiecznie w kurzej grzędzie bo nie będę miał z kim pogadać.
     
  8. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    o tej godzinie może być mało ludzi do pogawędki :p ale zobacz ilu masz sąsiadów w bloku, w sensie wątków, leć się przewitać xD
     
  9. Wieczór, piątek, ludzie pewnie imprezują :)
     
  10. .Wojtek.1974

    .Wojtek.1974 Naśladowca mistrzów

    Niektórzy ludzie to już tam są tak rozpisani i się znają że aż wstyd się wtrącać. ;p
    No tak,o tym nie pomyślałem tylko widziałem że jest 180 graczy online
     
  11. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    oj Wojtku, ty to nieśmiały chyba jesteś :p :D wchodzisz do wątku, piszesz "dzień dobry, jestem nowym sąsiadem, wpadłem się przewitać" i już ;)
     
  12. .Wojtek.1974

    .Wojtek.1974 Naśladowca mistrzów

    Wolę żeby to do mnie przychodzili ;p trochę i może jestem nieśmiały w końcu jestem tu nowy.
     
  13. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Dobry wieczór sąsiedzie :) przyszłam się przywitać, żeby nie wyszło że taka niekulturalna jestem :p;)
     
  14. .Wojtek.1974

    .Wojtek.1974 Naśladowca mistrzów

    A witam moją sąsiadeczkę , miło że mam Cię za płotkiem ;)
     
    anndyj lubi to.
  15. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Cała przyjemność po mojej stronie płota xD Postaram się zaglądać do Twojego domku, ale lenia mam jeśli chodzi o forum, więc nic nie obiecuję ;):p
     
  16. .Wojtek.1974

    .Wojtek.1974 Naśladowca mistrzów

    zapewne sam będę wpadać raz na jakiś czas jeśli nie będzie się działo nic ciekawego. A mój domek zostanie najlepszym domem na Halloween zakurzony i zaniedbany.8)
     
  17. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Nooo to jak ten Twój domek będzie w takim klimacie utrzymany to ja tu chociaż zza krzaka będę zaglądała i obiecuję nie ściągać pajęczyn coby uroku nie stracił :inlove:xD
     
  18. .Wojtek.1974

    .Wojtek.1974 Naśladowca mistrzów

    Trzymam za słowo ;) Z forum już mykam więc będę jeszcze na poczcie ;-D Jakby co to tam mnie znajdziesz.
    A i bym zapomniała rano tu do domku zapraszam na poranną mroczną kawunię ;)

    Kieruje zaproszenie również do tych którzy mnie odwiedzą 8) lub odwiedzili :p
     
  19. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    rano -.-:wuerg: przyjdę koło południa pewnie o ile kawa będzie czarna jak sam szatan xD
     
  20. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry Wojtku:) Miłego forumowania. Nie patrz na to, że ludzie rozpisani tylko się wbijaj a na pewno miło przyjmą:)
    Udanego dnia.