Województwo Małopolskie

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika krysia9090, 4 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    Oj strategia na wiązanie buta jest chyba nieśmiertelna :) Ale zadziała jeśli coś jest przymocowane nisko. W przypadku dworca mamy do czynienia z siedzeniami takimi z siatki drutowej przymocowane do belki która jest przy oparciu(wybacz nie umiem tego lepiej wyjaśnić). A paczuszka w sumie w kategorii to będzie tak zwana mikro, jest przymocowana wewnątrz tej rurki z jednej strony. W sumie nie ciężko ją zauważyć pod warunkiem że wiesz czego szukać.

    Co do zamaskowanych to znowu wspomnienie, a to była moja trzecia skrzynka. Współrzędne geograficzne za prowadziły mnie do kościoła w róg muru gdzie rośnie bluszcz i jeszcze jakieś rośliny które się wspinają. W murze są okienka w kształcie koła, a na nich metalowe pręty w kształcie krzyża. Współrzędne były dobre, problem wynikał z :

    a) nie wiesz jak skrzynka wgląda, wiesz tylko że jest mała
    b) każdy ją odkładał w trochę inne miejsce(inny pręt itp).

    I tak człowiek szukający tam został przyłapany przez księdza -.-. Oczywiście znowu wypytywania czemu niszczę mu roślinności. i powiem szczerze że miałem dylemat co zrobić. Skończyło się że upuściłem coś(już nawet nie pamiętam co) i szukam. Obiecałem oczywiście że niczego nie zniszczę. Nie wiem czy ksiądz mi uwierzył czy nie(nie wierze że byłem pierwszy przyłapany w tym miejscu szukając nie wiadomo czego;):p). Tak czy siak tubkę znalazłem(jeszcze oklejona zieloną taśmą by było trudniej zobaczyć:eek:), wpis dokonany tubka odłożona.

    Co do pająków to ja się tylko ciesze, że w Polsce nie ma tych jadowitych (a przynajmniej nie są tak popularne).
     
    TrissMerigold. lubi to.
  2. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    A tak z ciekawości w jakim regionie kraju uskuteczniałeś te poszukiwania? :D

    co do maskowania, to sama miałam założoną skrzynkę, przy której trzeba było wyciągnąć pnia drzewa gałązkę ;P (była tam wcześniej dziurka, w którą włożyłam patyk ;P) i pod nią była skrzyneczka ;D

    albo np skrzyneczka ukryta w śrubie xD od tej pory macam wszystkie śruby przy skrzynkach ;P
     
  3. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    Niestety województwo nie pasuje to nazwy tematu ;) Mówisz ukryta w śrubie. Hmmm, muszę to sprawdzić. Mam jedną gdzie wiem że jest bo widzę nowe wpisy w wirtualnym świecie ale nie mogę jej zlokalizować. Jak się uda będzie super, jak nie to znowu się szykuje nocna wycieczka z latarką :p
     
  4. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Jak blisko to można podchodzić po kilka razy ;) ja mam teraz większy problem... byłam w tym roku na Rysach, ale totalnie zapomniałam, że tam jest skrzynka na szczycie... cóż, muszę iść jeszcze raz xD
     
  5. MOD_Kirito

    MOD_Kirito Guest

    To jest motywacja :) Ja sobie przejrzałem mapę w sumie mam jedno nie daleko pracy. Ale jest to zagadka, niby nic trudnego ale po pracy zazwyczaj człowiekowi się już nie chce.
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Są tu jeszcze jacyś krakowiacy i górale?



    Powodowani postami
    postanowiliśmy wcielić plan w życie i zaprosić wszystkich chętnych na wycieczkę do Doliny Chochołowskiej w niedzielę, 2 kwietnia 2017. Start z parkingu ok. godz. 11.
    Żeby się umieć znaleźć w dzikim tłumie, który prawdopodobnie najedzie na Tatry w ten weekend, prosimy o wcześniejszy kontakt :)

    [​IMG]
     
    cypiswp i TrissMerigold. lubią to.
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Szkoda, że nie dam rady :(
    Chyba, że ktoś za mnie do pracy pójdzie w poniedziałek rano :D
     
    =kalina= lubi to.
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja mogę iść pod warunkiem, że Ty pójdziesz za mnie do okulisty :D
     
  9. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ja w sumie muszę iść do okulisty po nowe okulary :p
     
    =kalina= lubi to.
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mnie okulary nie są potrzebne. Wystarczy, że mi pani doktor spojrzy głęboko w oczy i powie, że niczego w nich nie widzi :music:
     
    =kalina= lubi to.
  11. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Tak całkiem niczego? A to nie jest przypadkiem znak, że Pani doktor też powinna zbadać sobie wzrok? :p
     
    MOD_Zgredek* i =kalina= lubią to.
  12. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Ja też tam chcę!


    Ale nie mogę... -.-
     
  13. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Jak już będziesz bliżej, to Cię prędzej czy później tam zaciągniemy :D
     
  14. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    trzymam za słowo ;)
     
    TrissMerigold. lubi to.
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Spieszcie się oglądać krokusy, tak szybko zostają zadeptane...
    [​IMG]
     
    =kalina= lubi to.
  16. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ciekawa jestem jakie procesy myślowe tam zachodzą w tym momencie?

    "o_Ooo jakie ładne krokusiki :inlove: przyjachałam specjalnie na nie i są :inlove: to zgniote je tyłkiem :D."
     
    =kalina= i gadek lubią to.
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niektórych ludzi powinni zamknąć w klatkach i pokazywać w zoo. Kiedyś w Bieszczadach zwróciłem uwagę jakiejś rodzince, która zrywała kwiatki, że są w parku narodowym i się nie robi takich rzeczy. Paniusia mi z rozbrajającą szczerością odpowiedziała: "a myśmy nie wiedzieli..." Nie chciałem się dopytywać, czego nie wiedzieli :oops:
     
    =kalina= lubi to.
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Że są w parku, bo pewnie alejek asfaltowych albo wykładanych kostką nie było, fontanny i budki z lodami 8)
     
    =kalina= i MOD_Zgredek* lubią to.
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Całkiem możliwe. Wszak, żeby zobaczyć asfalt trzeba było iść ze 2-3h xD
     
    =kalina= lubi to.
  20. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Nie powiem co mi się nasunęło na język, bo zaraz Mod by mi usunął... Ale pomyślałam o pani lekkich obyczajów
    Szczerze- nawet nie podejrzewałam, ze można być aż tak durnowatym, przecież tam jest tyle osób! Nikt nic nikomu nie powiedział?
    Słyszałam, ze ludzie kładą się, żeby zrobić selfie itp itd- ok, nie pochwalam, ale rozumiem- względy estetyczne, ale jak można siedzieć ot tak, po prostu?
    Pilockim okiem widzę, że to wycieczka, więc jakbym zobaczyła mego pobratymca, co im tam pozwolił siadać to bym w mordeczkę szczeliła aż by klasnęło -.-

    Normalnie się wgapiam i nie mogę sie nadziwić o_O
     
    TrissMerigold. lubi to.