Opinie Wiosenny urlop

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 1 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Budowanie własnego domu letniskowego to spora frajda! Urządź sobie i swoim zwierzakom wspaniałe wczasy, pomóż im wybudować trzy domy letniskowe i wygraj świetne nagrody!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 02.04.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 08.04.2020, godz. 14:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. wesołepole

    wesołepole Aktywny autor

    ale nędzny event, chyba zapchajdziura
     
    _Sabrina lubi to.
  3. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Bez kolorowania po same iteamy... pfi chyba szkoda SP
     
  4. aagajkowska

    aagajkowska Młodszy ekspert

    Kiepski event. A poradnik z błędami ortograficznymi....pszczoła chomikująca powinno być!!!
     
  5. margaretazet

    margaretazet Stały bywalec

    Bez kolorowania - a skąd będziesz miał odznaki? Z przyzwyczajenia robię, Oaza pełna - a czy skończę to już "inna inkszość". Farmerzy - więcej optymizmu, uśmiechu i radości, ciągłe narzekanie tylko podnosi zły nastrój. Milego dnia .
     
    bogusiania i anna0089 lubią to.
  6. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Hotel pełzających stworów I: 1 500 PD/TPD co 10 h. 1 małe pole.
    Hotel pełzających stworów II: 14 PD/TPD x poziom Farmy/Bahamy co 10 h. 1 małe pole

    Tu chyba błąd w ilości PD/TPD
     
  7. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    o_O marność... jedyne dla czego mogłabym robić to gwiazdki. Ale odpuszczam szkoda marnować SP.
     
  8. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Żałuję, że w oazy zwierza wrzuciłam w czasie promocji, bo eventu nie tykam, nic ciekawego w nim nie ma.
     
    ~czarodziejka, gosiunia007 oraz 6elka4 lubią to.
  9. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    po co ja oazy zapchałam :/ szkoda sp.
     
    gosiunia007 lubi to.
  10. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Oazy zapchane ale może coś uszczknę skoro wypadajki będą. Itemów nie chce8):p;):wuerg:xD:cry:
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zwierzaki zostają w oazie do następnego hodowlanego.
    Trzeba minimalizować straty.
     
  12. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    ooo widzisz to jest pomysł. :D:inlove::music: dzięki:inlove:
     
  13. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ja przegapiłam promocję... wypadła mi z głowy. Dobrze, że event marny bo bym żałowała ;)
     
    6elka4 i hlnrys lubią to.
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    co to ma być :eek:o_O:cry: beznadzieja


    kij dali a marchewka gdzie
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak to co?
    "Wiosenny urlop" - hamaczek.
    xD:cry:xD




     
  16. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Ja też żałuję,że napełniłam oazę w promocji. Nie mam pojęcia co teraz zrobić,opróżnić czy czekać do maja. Trochę specyficzne były te kategorie ( stawonogi i gady ) i nie wiem czy się przydadzą do następnego hodowlanego. Ach te rozterki farmera xD;) Pozdrawiam serdecznie i zdrowia wszystkim życzę.
     
  17. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    nędza, i ja żałuję. oaza poczeka do następnego eventu.
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Masz oczywiście rację... Ktoś u nas miał chyba moment wiosennego rozkojarzenia;) Zaraz poprawimy, dziękujemy:)
    Sprawdziłam w naszych rozpiskach i item Hotel pełzających stworów z dwoma ulepszeniami czyli Wystawny hotel pełzających stworów powinien dawać 14 PD/TPD x Poziom Farmy/Wyspy (zależnie od miejsca postawienia oczywiście). Co 10 godzin. Czyli tu błędu nie ma:)
    Edycja.
    Ale, ale, wróć... Widzę, że w poradniku są techniczne nazwy itemów (I, II). Poprawimy je na takie, jakie są w grze.
     
    olgs3, izabell2468 oraz aagajkowska lubią to.
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Robię , może nagrody nie powalają , ale ja wybredna nie jestem .
    Jakoś polubiłam ewenty , czas się leczyć ?
     
  20. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    A dla mnie event jest bardzo fajny:D:music: A itemy też po ulepszeniach mają całkiem dobre PD. Item hotel pełzających stworów po ulepszeniach ma wprawdzie mnożnikowy przelicznik 14 PD/TPD x poziom, ale to jest zbiór co 10h, czyli jak dla mnie daje mi 6100 PD na dobę, a wymiary ma przecież 1x1, więc jest moim zdaniem bardzo dobry :p:D Fajnie byłoby tylko, żeby te nowe skrzyneczki dawało jakieś pnącze, żeby można je było mieć na stałe, takie mam tylko pobożne życzenie ;):p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.