Opinie Wiosenne graciarstwo, aktualizacja Bahamaramy i nowe misje stałe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 25 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    Zachęcamy do udziału w Akcji specjalnej "Wiosenne graciarstwo"

    [​IMG]

    W grze pojawią się też nowe rośliny, nowa fabryczka i nowe misje w Spółdzielni. Zapraszamy do korzystania z bogactwa nowości na Bahamaramie:)

    [​IMG]
    · Nowe rośliny: Anturium, Kwiat pagody oraz Iksora

    W Starożytnej świątyni małp będzie można odkryć posągi trzech nowych roślin.
    W poniższym zestawieniu znajduje się informacja o ich położeniu w Świątyni oraz o liczbie złotych bananów wymaganych do ich odblokowania (nowości wyróżniono niebieskim kolorem):
    [​IMG] [​IMG]

    Charakterystyka nowych roślin:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    · Nowa fabryczka - Sauna parowa i nowy produkt - Tłuściutkie piłeczki

    Dostęp do nich (możliwość produkcji i handlu) będą mieli Gracze z odblokowanym Posągiem basenu foki (Komnata 9; koszt 45 złotych bananów).
    Po odkryciu ww. posągu, Saunę parową będzie można wybudować w Warsztaciku w mieście.
    Koszt budowy: 1.000 x Gwóźdź, 500 x Cegła, 8 x Grzebień, 5 x Wentylator.
    [​IMG]

    Cechy nowej fabryczki:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Produkt - Tłuściutka piłeczka:
    [​IMG]
    · Dwie nowe misje w Spółdzielni
    Komfort w podróży
    oraz Najlepsze miejsce w mieście

    Misje będą dostępne po odkryciu posągów dających dostęp do wymaganych w nich towarów.


    [​IMG]
    Czwartek, 26.03.2020, godz. 14:00
    [​IMG] (akcja specjalna)

    Poniedziałek, 30.03.2020, godz. 22:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]


    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Hop! Hop! Tylko ja ten event robię? A taką fajną torpedę z Bambusowej chaty można dzięki niemu zrobić:music:
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nikt nie pisał, bo było źle podlinkowane.:(
    Ja robię ale to chyba nie nowina.;)xD
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    To dobrze, bo już się zastanawiałam czy coś nie tak z tym eventem:)
     
  5. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Robię, oczywiście..... banany są, tylko je wydawać :) Ten drugi także będę robić, chociaż nie lubię tego pola.....
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    robię

    ale minimum czyli tyle by zdobyć ulepszenia
     
  7. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    bry
    poszukałam w pasku tej bambusowej chaty i się okazało, że mam tylko bambusową chatę II, więc nici z bonusu:cry:
    zastanawiam się jak to możliwe, bo rzadko odpuszczam eventy, a tym razem ulepszenia nie mam... swoją drogą, gdybym wiedziała od początku, że będą kolejne ulepszenia, i że bonus bezie zupełnie inny, niż początkowo, na pewno ulepszenie byłoby moje...
    trochę mi się nie podoba odświeżanie starych itemów w taki sposób :(
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    a misje stałą '' projekt pandy '' zrobiłaś ?
     
  9. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    tak, misje mam zrobioną, i event Miasteczko Tiki też musiałam robić, bo mam rząd chmur z tego eventu, a ulepszenia było do zdobycia wcześniej, (no i 2 ulepszenia są) a skąd było trzecie, nie mam pojęcia, zgłupiałam już całkiem...
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    przeciez ulepszenia sa w swiatyni malp.....
    [​IMG]
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    III I IV ulepszenie zdobędziesz w evencie ;)
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Robię tylko dla nakładek.
    Wersja minimum:
    1. srebro - 24 x manta + jakiś dopychacz (małpy, papugi?)
    2. srebro - 400 x okra
    3. srebro - 1.000 x trzcina cukrowa/30 min. (zestaw sprzątający)
    *robię na 200 polach + CMJ (ze zbioru na czysto 800 szt.); jak w każdej czasówce, najpierw posieję a misję odpalę przed zbiorem
    4. całość (ulepszenie) - 1.600 kaktusowy kapelusz, 3.200 anturium, zestaw sprzątający z zad.3
    5. srebro - 1.500 winogrona/60min. (zestaw sprzątający)
    *robię na 200 polach + CMJ (ze zbioru na czysto 800 szt.); jak w każdej czasówce, najpierw posieję a misję odpalę przed zbiorem
    6. całość (ulepszenie) - 2.000 bambus, 2.700 anturium, zestaw sprzątający z zad.5

    Ze stodoły:
    24 manta, 400 okra, 1.600 kaktusowy kapelusz
    Do wysiania:
    1.000 trzcina cukrowa, 1.500 winogrona, 5.900 anturium (max 9 zbiorów + koszyk)

    Mam nadzieję, że nic nie przeoczyłem.
    W sobotę powinienem skończyć.
    *****
    A jednak przeoczyłem.
    W czasówkach liczy się cały zbiór z pola, więc na czysto będę mieć 800 szt/zbiór (z CMJ).
    Poprawiłem.
    rajskafarma - dzięki.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2020
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    teraz to ja zgłupiałam :oops::cry:xD

    tylko podstawę można a resztę w evencie i misji było
    no i die dodatkowe od jutra
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wedlug poradnika jest inaczej...;)xD
     
  15. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    No ja już też zgłupiałam kompletnie...
    Posągi mam wszystkie odblokowane
    [​IMG]
    Sugerowałam się info w poradniku:
    https://board-pl.farmerama.com/threads/farmerskie-jajka-zwierzęta-domowe.10440/page-2#post-2030081
    no właśnie i kolejne 2 ulepszenia w obecnym evencie to wg mnie razem będę mieć 4 ulepszenia a gdzie piąte?
    Pogubiłam się całkiem...
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    czyli robisz tak jak ja :p
    ha
    bo to trzeba umieć czytać xD

    jajo pandy która komnata za ile bananów plus ile ulepszeń potrzeba by nazywało się bambusowa chata II czy III
    no bo tylko 4 ulepszenia były do chatki
    znaczy wcześniej dwa
    czyli w evencie imisji
    i od jutra nowym evencie kolejne dwa
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2020
  17. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    na czysto masz z CMJ po 4 sszt z małego pola (a nie 3) bo to czasowka a na siew idą ze stodoły
     
  18. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    A jednak nie mam pnącza miasteczko tiki, tylko cyrkowe bogactwo tiki, więc tamtego eventu musiałam nie robić (choć to do mnie bardzo niepodobneo_O)
    tak czy siak zostaje bez bonusu, chyba, że szanowne BP wpadnie na pomysł udostępnienia ulepszeń za floreny :cry:xD:p
    Nadal uważam, że takie zmienianie bonusów na starych itemach jest niefajne, jeszcze gdyby ulepszenia były do zdobycia w misjach stałych ok, ale jedno było w evencie i o tym ulepszeniu mogę już zapomnieć, a wtedy nie zapowiadało się, że to jajo będzie aż tak atrakcyjne...
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    O widzisz, masz rację.
    Dzięki.
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    W Świątyni małp nie ma ulepszeń tego itemu. Ostatnia kolumna cytowanego poradnika opisuje z czego powstaje item. Czyli aby mieć Bambusową chatę II musisz mieć item podstawowy (powstający z Jaja pandy) i jedno ulepszenie. Tylko Jajo pandy można otrzymać odblokowując posąg za ZB.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.