Wiosenna armata

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Modraszka, 26 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za wprowadzeniem itemu do gry?

  1. Tak

    14 głos(ów)
    56,0%
  2. Nie

    11 głos(ów)
    44,0%
  1. Modraszka

    Modraszka Czeladnik forum

    • Informacje ogólne:
    • Profity:
      • Czas: 10:00 h
      • Zbiór: 1500 PD
    • Wielkość:
      • 1 małe pole (1x1)
    • Możliwość zdobycia:
      • nagroda w evencie wiosennym
    • Item można ustawić na Głównej Łące, Dzikiej Łące, Leśnej Polanie, Ogrodzie Ozdobnym, Plantacji Bahamaramy, Lesie Tropikalnym oraz Kryształowych wodospadach (brak możliwości wystawienia w Krainie Pełni Księżyca)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 grudnia 2017
    zielonygroszek83, betinnn oraz Azile lubią to.
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Nie lubię tych strzelających armat to raz, a dwa: tak licha ilość PD, że nawet nie zawracałabym sobie głowy zdobywaniem takiego itemu ;)
     
  3. makufarmer

    makufarmer Okazjonalny autor

    Mam tych "stojadeł" czy "durnostojek" cały pasek, więcej już nie potrzebuję, myślę, że nawet początkujący gracze szybciej 500 PD zrobią na marchewce czy pszenicy, po prostu szkoda miejsca na taki słaby item :)
     
  4. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    myślę, że w tym pomyśle kwestia PD była sprawą drugorzędną, chodziło raczej o wrażenia wizualne :) co prawda, osobiście nie robię zdjęć farmy, mam straszliwy bałagan i nie sądzę, by ktoś chciał go oglądać, ale myślę, że ukwiecony ekran przy wykonywaniu screenów farmy dawałby bardzo ładny i wiosenny efekt :)


    pomysł dodaję do spisu treści i życzę owocnych rozmów :)

    czy armatkę można ustawić na dowolnym polu czy na wybranych?
     
  5. Modraszka

    Modraszka Czeladnik forum

    Dziękuję za opinię, właśnie ta kwestia była dla mnie kluczowa :) Bardzo lubię armatki, a jesienna jest moją ulubioną, ale każdej wiosny brakowało mi wiosennej. Mam wile rzeczy, które cieszą oczy i nie ma z nich wymiernych korzyści w grze, jednak cieszę się z samego ich posiadania. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)

    Ps. Armatkę można byłoby ustawić na każdym polu z wyjątkiem Krainy Pełni Księżyca.
     
    zielonygroszek83 lubi to.
  6. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    dopisz, proszę, informację o polach, na których można byłoby ustawiać przedmiot w swoim pierwszym poście, aby wszystkie informacje były razem :)
    również pozdrawiam cieplutko :)
     
    Modraszka lubi to.
  7. Azile

    Azile Komandor forum

    Fajny pomysł, ja bardzo lubię armatki, niestety wszystkich nie posiadam więc chętnie bym powalczyła o nową :)
     
  8. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Dlaczego wszyscy się uczepili PD? Wszystkie armatki dają mało PD, a ta jak na 10 godzin daje nawet dużo.
    Głosuję na tak, bo kolekcjonuję armatki i faktycznie przydałaby się taka strzelająca kwiatkami :)
     
  9. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    jako kolekcjonerka armatek jestem na tak :)
     
    Modraszka lubi to.