Wika7022

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Wika7022, 28 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Nie rozumiem, niestety. :(
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Chodzi o to, że tam Ekipa Forum trochę zniechęca do gry, a tu Ci, co są wyżej, do pisania na forum ;) Natomiast na końcu porównałem to do zamknięcia gry Fantasyrama ;)
     
  3. TheAngry

    TheAngry Wielki mistrz forum

    Wika wróciła!!!!! :D
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gdzie jest :D ???
     
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nie wiem gdzie jest, :( Ale jest ktoś, kto, przypuszczam, chętnie cię pozna:D
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    KtoxD ??
     
  7. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    No hejka, hejka. :)

    Wiem, że niektórzy by chcieli, żebym powróciła, jednak wiem, że na forum wiele osób mnie nie chce. Kłóciłam się z nimi, wkurzałam ich, pisząc wiele postów na forum w "Kurzej grzedzie" jeśli coś z czymś mylę to przepraszam.

    Nie mam czasu na farmeramę, mam bloga i obowiązki. Ci, co chcą, piszcie na prywatne - napiszę link do bloga. To będzie jedyny kontakt ze mną. Nie będę tu już wchodzić. Ci, co będą wiedzieć, że odchodzę na stałe... jeśli ktoś nie będzie znał adresu mojego bloga, a ja nie będę odpisywać, pomóżcie mi, w sposób następujący: napiszcie prywatną wiadomość do tej osoby z tym adresem. Może jej bardzo na tym zależy, bardziej niż wam. tego nie wiecie.

    Podpowiem tak... bloga mam o fotografii, nazywam się Avenir, Triste Avenir, Avenir Triste. Do wyboru, do koloru. Na pewno znajdziecie (mam nadzieje) mojego bloga w wyszukiwarce. wystarczy wpisac i chwile poszukac. ma juz sporo wyswietlen, pewnie dacie rade, latwo go znalezc. jesli nie - piszcie do mnie (nick Wika7022) lub do jakis osob powyzej lub ponizej.

    do zobaczenia, choc nie wiem kiedy to bedzie

    pozdrowienia rowniez

    trzymajcie sie

    wasza
    wika

    nie było mnie tyle miesięcy lol, dla beki powróciłam znowu do gry (hehe przeszłość jest piekna) i jak cos na forum fajnego sie bedzie dziac to zostaje, lool xdd troche beka bo jak czytam swoje posty na forum to śmiać mi sie chce xd za pół roku znowu bede dziwic sie co obecnie wypisuje xdd

    kumacie, juz rok od założenia tego "domku" czy co to bylo, tej Truskavki, kto pamieta to dobrze xd i tak się za nią stawiałam i wgl xdd kisne cicho fermentujac xdddddd ahahah xd

    no i witam Anke czy kogos tam, troche amnezja, ale co tam. pozdrawiam i mysle ze szybko nie zrezygnuje z gry ahahah xdd

    ps jak lamie regulamin to po prostu zwroccie mi uwage, lol, wrocilam do gry i nie chce bana od razu xd

    Posty na forum łączymy poprzez opcję edytuj.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Forum krok po kroku
    Polecam w szczególności: Edycja postów oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    TL_Mouse
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 lipca 2016
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witaj Wiktorio :D Masz pod każdym postem wakacyjnym na swoim blogu koma:p I połącz posty, jak nie chcesz bananaxD
     
  9. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    bede buntowniczka xddd nie chce mi sie laczyc posty lool

    bk jk rzk

    zauwazylam, thx lvl master yyyy lol
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2016
    patrycja9922 lubi to.
  10. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Elo Wika! Co tam u ciebie?
    PS. Czemu masz gargamela w avku? xxDDDDD
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Odpowiem za koleżankę - bo bardzo lubi jego śmiechowy kanał na YTxD
     
  12. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Czasem sobie go oglądam xD


    A koleżanka gdzie zniknęła w ogóle? xD
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wypisała się z forumowej społeczności jak na razie:(
     
  14. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    O, szkoda :(
     
    waderówek lubi to.