Wika7022

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Wika7022, 28 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Czy mogę Cię poprosić, byś zerkała do mnie co 15 minut? :)
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Chętnie bym zerkała,ale za pół godzinki muszę już zająć się obowiązkami w realu,tak że nie dam rady:(
     
  3. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    A nie poprosiłabyś jakiejś koleżanki/jakiegoś kolegi by zerkał tutaj?
     
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witam,
    a po co mamy zerkać? Boisz się kogoś? ;)
    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku przysżłam życzyć i zapytać kiedy będzie ta impreza ;)
     
  5. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Nie, po prostu chciałam, by ktoś ze mną popisał, bo to oczekiwanie na północ jest nudniejsze, niż myślałam... -.-
    Ohhh... dziękuję i Tobie życzę tego samego;)
    Ano, nie wiem, kiedy chcesz :D Coraz dodaję przeboje na sylwestrową noc :p Lubisz disco-polo? Wynalazłam składankę!

    Osobiście jej nie słuchałam, ale teraz zamierzam :D
     
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Lepiej unikaj wrzucania czegoś, czego nie słuchałaś :) Nigdy nie wiesz co się tam kryje, a blokadę na forum możesz złapać. Lepiej rzucać po jednym kawałku, szybciej czas zleci ;)
     
  7. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Składanka została polecona przez mojego brata ciotecznego, który jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
    Tak się składa, że ja muszę już schodzić, ale jeden w miarę fajny kawałek podrzucę - może Tobie czas szybciej zleci, a dodatkowo milej ;)

    Ja muszę jeszcze książkę pisać :oops: Przynajmniej Ty masz fajne zajęcie ;)
    3maj się ;)
     
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Jak to musisz? W Sylwestra o tej porze już nic nie trzeba ;)
    Fajne zajęcie -o moderowanie Ci chodzi? Bardzo fajne :) Polecam jak już będziesz miała 18 lat :)
    Udanej zabawy życzę i zmykam w rytm podrzuconej piosenki :)
     
  9. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    E, tam. Do 20. jeszcze posiedzę, bo później to programy typu TVP2, Eska czy Polsat będą same prosić się o włączenie :D
    Łeee, no to jeszcze kilka lat poczekam ;) Może niedługo będziemy koleżankami z pracy :D
    Zostaję! :) Podrzucam kolejną:
     
  10. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Wika, po co piszesz książkę, jeśli to dla Ciebie taka męczarnia?
    Siedzieć z Tobą nie będę, ponieważ idę imprezować, bawić się i szaleć w realnym doborowym towarzystwie przy suer muzyce i z dobrym jedzeniem :)
     
  11. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Bo jak nie napiszę jej na 8 stycznia (a zostało mi do napisania jeszcze 100 stron) to dostanę pałę. :( A tego nie chcę!
    No to powodzenia i baw się dobrze! :)
    Przed wyjściem nuta:
     
  12. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    To ile stron ma mieć ta książka i o czym ma być?
    I ile Ci jeszcze brakuje do bycia moją koleżanką po fachu? (nie z pracy., bo to robię akurat po pracy i bez pensji ;))
    Zetka, sama strawę robiłaś? :)
     
  13. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Ma mieć ta książka 200 stron, a opowiada o zabytkach, kulturach i zwyczajach w różnych zakątkach świata. Moją zatytułowałam Kilka Przystanków.
    Czerwona, wybacz, ale chcę być chociaż trochę anonimowa. Ale nie więcej niż 10 lat ;)
    PS: Rzeczywiście, w moim domu czas szybciej leci. Niedawno była 16:30, a już 17:20 o_O
     
  14. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Czerwona, część robiłam sama, a część gospodarze imprezy :)

    Wika, twierdzisz, że chcesz być choć trochę anonimowa, a od nas, swoich gości, oczekujesz wynurzeń o wyjazdach zagranicznych i wspomnieniach z dzieciństwa. Gdzieś tu widzę brak wzajemności....

    Myślałam, że książkę piszesz hobbystycznie, bo lubisz, a to z obowiązku... Szkoda, ponieważ pisanie rozwija uwyobraźnię oraz umiejętności językowe :)
     
  15. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Ale Czerwona zapytała mnie o bardziej szczegółowe dane. A do tego odpowiedziałam - nie widzę problemów.
    Nawet nie wiesz, ile ja powieści napisałam... pierwszą napisałam, gdy miałam 6 lat (jedyna z klasy umiałam płynnie czytać i pisać, więc teraz nie dziwię się swoim osiągnięciom). Opowiadała o piesku Wiktorze, który prowadzi dzienniczek i opisywał, co w danym dniu robił. Nadal mam ją na komputerze ;')
    Jeszcze jedna nutka:

    PS: Co taka tutaj cisza nagle? o_O
     
    Ostatnie edytowanie: 31 grudnia 2014
  16. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ile z tych powieści wydałaś drukiem? Nie za pieniążki mamy i taty, tylko za osiągnięcia?

    Teraz już pora na życzenia, a wiem, czego Ci życzyć :)
    W Nowym roku życzę Ci żebyś nauczyła się troszkę skromności, dużo empatii i krzty samokrytycyzmu. Żebyś zauważała problemy swoich bliźnich i zrozumiała, że nie zawsze wszyscy będą wszystko rzucać, żeby lecieć na Twoje zawołanie.
    Na dalszą przyszłość życzę Ci dobrego informatyka jako męża, ponieważ z pisarstwa się nie utrzymasz :p

    Jestem już gotowa do wyjścia, więc idę bawić się z realnymi przyjaciółmi :)
    Miłego oglądania TV ( ja tak sylwestra spędziłam tylko raz - jak byłam w ostatnim miesiącu ciąży).


    Dobranoc :)
     
  17. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Nie jestem tu jakąś znaną pisarką, więc nie wydałam jeszcze żadnej. Ale po przerwie świątecznej będę miała okazję. Wszystkie trzymam w moim schowku ;)
    O ;) Dziękuję za życzenia ;) A może być sławny piłkarz? :D
    No to baw się dobrze! :)

    Dobrego Sylwestra! :)

    No to teraz zostaję sama... :(
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jestem zgodnie z życzeniem damy :) Ja wolę od humanistyki (poszedł bym na nią, ale nie lubię polskiego) matematykę i geografię ;) Z bio-fiz-chem jestem średni ;) A tak a propo : ,,Czy mogę prosić do tańca?'' . Idolów w sporcie, niestety, nie mam i nie cierpię WF-u :p mam nadzieję, że mnie nie przegonisz :D W Sylwestra oglądam Polsat i również się nigdzie nie wybieram ;) A jestem tu, bo... to świetna okazja do poznania nowej forumowiczki i nabicia sobie postów :D W ramach ,,Zemsty'' za zmianę forum i skasowaniu poprzednich :D


    Życzenia mi się usunęły więc po krótce : Wesołego, hucznego(u mnie są petardy więc będzie huczny w tym roku :D Chyba od tygodnia puszczają :( Biedny Tofiś(pies naszej rodziny) :(

    I mam swój ulubiony przebój (Uwaga świecie ! Strzeż się! Polski!):
     
  19. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Witaj :) W końcu ktoś przyszedł do mnie ;) A już myślałam, że usnę... :D
    Jak to nie lubić polskiego? o_O Matematyki nie ogarniam, podobnie jak Twoje bio-fiz-chem.
    Oczywiście :D
    A idola ogólnie jakiegoś masz?
    Chcesz tak bardzo pojedynek? :) Kiedy zaczynamy? ;)
    No to fajnie ;) Ale ja jeszcze pewna nie jestem, co wybiorę. Podobno (zgaduję :p) na Esce będą zagraniczne gwiazdy. Jeśli tak będzie, bezgłośnie wygrywa Eska.
    A ja mam partnera do pisania :D Każdy po trochu zyska :) Ja za to nie miałam okazji popisania na starym forum, o którym niewiele wiem :(

    No to ja również Ci czegoś życzę.
    [​IMG]
    U mnie też będzie huczno, a tak się złożyło, że mój pies też się nazywa Toffik! xD Jaka rasa? Mój Cocker Spaniel ;)

    O LUDZIE! ZATYKAMY USZY NA TO, A odtykamy na to:

    To chyba każdy lubi... :inlove:

    Zapraszam ponownie ;)
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Cóż tu dużo pisać... stare forum było stare i skrywało wiele miłych wspomnień, miliony postów i tysiące fantastycznych znajomości :) A teraz czas na kontynuowanie ich na nowym forum i na nowe znajomości :)