Wika7022

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Wika7022, 28 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Dzisiejsze pytanie.

    Co najbardziej przypomina Ci dzieciństwo?

    Mi najbardziej przypominają ten wspaniały czas zdjęcia i pewna zabawka. Tą zabawką jest mrówka która chodziła i śpiewała ;')
     
  2. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Witaj! :) Co u Ciebie słychać? :) A dziękuję i również życzę Ci miłego dnia. ;)
    Kawy czy herbatki? :pxD
    Edit: Jakąś ankietę prowadzisz? xD Mi dzieciństwo przypomina FA i zdjęcia. ;)
     
  3. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Cześć Aniu!
    A wszystko (tak jakby) dobrze, piszę właśnie książkę :) A u Ciebie?
    ;)
    Poproszę kakao :D

    Edit: Nie, bo nawet nie wiem, jak się nią robi :D O, słodko *-*

    Zostań u mnie. Zrobiłam dla Ciebie kanapki :D
    [​IMG]
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    przyszlam sie przywitac , porywam kanapke i lece dalej ;)
    dziecinstwo mi przypomina hmmm zapach pomaranczy w swieta,kasety vhs,guma donald,magnetofon kasetowy kasprzak i dlugiiiiiiiieeee kolejki w sklepach do pustych polek z musztarda i octem ,trzepak ,wata cukrowa i oranzada w woreczkach,woda sodowa z saturatora,wafelki kukuruku,pare starych polskich bajek dla dzieci,muzyka lat 90 tak po krotce
     
    MOD_Kleopatra lubi to.

  5. Ale się rozmarzyłam,:sleepy: do Twojego spisu dodam jeszcze czerwone cukrowe lizaki wielkości patelni, zakupy pokrojonych parówek na dworcu, i herbata z cytrynką w szklance w koszyczku z wikliny to były czasy :)

    Witam gospodynię :)
     
    ankagdw lubi to.
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    to ty z moich czasow jestes xDxD taaak to racja pamietam :pa pamiatki po tych czasach mam do tej pory w ksiazeczce zdrowia zapisane jak to mama dla mnie rajtuzy z poza limitu kupowala albo ser zolty albo cos tam...:oops:
    i film z dziecinstwa to niekonczaca sie opowiesc :inlove::inlove::music: ogladalam ze 100 razy xD
     
    MOD_Kleopatra lubi to.

  7. Oj to były czasy a zapach pomarańczy które jadło się tylko na święta ???

    Kiedyś było to smutne ale teraz chociaż mamy co wspominać :)

    Pamiętam kiedyś kilometrową kolejkę podobno smoczki sprzedawali nikt nie wiedział co to za smoczki matki z wózkami stały okazało się że to takie coś ala rurki z kremem w kształcie smoczka :)
    A rajstopy tez pamiętam i buty na kartki 1 para na sezon :)

    OJJJJ
    :sleepy:
    Gospodyni zaraz nas przepędzi z tymi wspomnieniami :)
     
    ankagdw lubi to.
  8. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Cieszę się, że udało Ci się wpaść szybciej niż wieczorem :D
    Ohoho, dużo tego jest ;) Przypomniało mi się: jeszcze słynna bajka Sąsiedzi ♥ Ehh, te wspomnienia...
    Hahahah <3

    Witam Kleopatrę w moich skromnych progach :) Wpadaj do mnie częściej, bo nuda straszna xD
    ,,Wspomnienia zawsze pozostaną między nami'' ;')
    A gospodyni, proszę sobie wyobrazić, nie ma nic przeciwko temu - wręcz przeciwnie ;)
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no jestem jak obiecalam ale cos tu cicho :p
     
  10. j0hn70

    j0hn70 Komisarz forum

    Cześć Wika!
    Czy babcia też może wpaść do Ciebie na kawkę?
    Moje dzieciństwo to krówki, raczki , kukółki i blok (ciekawe czy jeszcze ktoś wie o czym mówię? ). Kiedyś to były rarytasy a dziś.... nie mają już swojego smaczku,dziś wsiąkłam w świat wirtualny, nie wiem czy to dobre ale z pewnością fascynujące!!!!
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja wiem :D
     
    j0hn70 lubi to.
  12. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja bym napisała o moim dzieciństwie, ale to byłaby niekończąca się opowieść... barwne czasy to były 8)
     
    ankagdw lubi to.
  13. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Jestem już z kakao, na noc. xD Ahh te czasy PRL'u, różnie ludzie je wspominają, ale mój dziadek z babcią jak najbardziej pozytywnie, im dobrze się żyło, mojej mamie trochę gorzej. :p Jest co wspominać, jak czytałam "Opium w rosole" to stwierdziłam, że pomimo komuny było wesoło w tych czasach, no i pomimo tych przeciwieństw losu ludzie raczej próbowali żyć z optymizmem. :) Trochę masło maślane z mojej wypowiedzi, ale chyba do zrozumienia. xD
    Dobranoc. :)
    [​IMG]
     
  14. BA_IRI

    BA_IRI Guest

    Spełnienia Marzeń w Nowym Roku
    [​IMG]
     
  15. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Łoł, dużo tu się działo jak mnie nie było o_O Zaczynam odpisywać! :)
    No, bo mnie już nie było ;) Ale dziwne: jak ja jestem, to tu cichutko jak makiem zasiał, a jak mnie nie ma to harmider o_O
    Cześć! :)
    No oczywiście, zapraszam ;)
    [​IMG]
    Powiedz babci, że świeżo zaparzona ;)
    No, wtedy krówki i raczki (bo z kukułkami nie miałam do czynienia) były smaczniejsze, a teraz to sama chemia :mad:Tak :) To jest świetne :inlove:
    No to zapraszam wnuczkę z babcią do mnie ponownie ;)
    Też wiem :D
    Mogłaś się rozpisać ;) I witaj w moim domciu, Zła Kobieto :)
    Mmm... jak pysznie wygląda... jeszcze kakao Puchatek kojarzy mi się z przeszłością :music:
    Ja tam wszystko zrozumiałam :D Teraz to tylko Internet, gry komputerowe... a kiedyś tylko książki i konie... niebywałe! Już nie chcę sobie wyobrażać, co będzie za 10-15 lat... o_O
    Dzień dobry! :D
    Nawzajem, Iri :) Wpadaj do mnie w wolnych chwilach ;)



    Co będziesz robił/a w dzisiejszego Sylwestra?


    Ja będę oglądać występy gwiazd na TVP2 lub na Esce. Nigdzie się nie wybieram.
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
  17. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Gosiu za życzenia! :) Wpadaj do mnie ;)

    Szczęśliwego Nowego Roku!
    [​IMG]

    A, właśnie: wieczorem u mnie pojawią się playlisty z przebojami, chociaż... zaczynam już teraz :)

    Przepiękna piosenka *-*

    Coś szybszego

    I inne



    Myślę, że będą się podobać :D

    To kolejna porcja muzyki :D





    Kolejna za 15 minut ;)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 31 grudnia 2014
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wika7022 Na naszym forum zgodnie z regulaminem nie piszemy posta pod postem,dlatego po raz drugi połączyłam Twoje posty.

    Posty na forum łączymy poprzez opcję "Edytuj"
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    MOD_Atena.
     
  19. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Przepraszam, Ateno, ale nie da się w poście napisać więcej niż 5 multimediów.
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No niestety nic na to nie poradzę,regulaminu musimy przestrzegać.
    Z kolejnymi multimediami musisz zaczekać,aż ktoś napisze post pod Twoim,takie zasady :)