Wielokrotne nawożenie

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika niki1990, 4 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jesteś za?

  1. TAK!!! I TO JAK NAJSZYBCIEJ!!!

    101 głos(ów)
    98,1%
  2. nie

    2 głos(ów)
    1,9%
  1. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Jak w temacie, chodzi głównie o to, aby wszystkie nawozy można było wykładać na roślinki tak samo jak wodę, gdzie wystarczy najechać na kropelkę, kliknąć raz i wykładać. Chodzi o to, żeby za dużo nie klikać i przy okazji mieć pewność, ze wszystkie roślinki zostały nawiezione. Byłoby to praktyczne rozwiązanie, szczególnie na małych polach, gdzie trzeba się naklikać i też do końca nie ma pewności, że na wszystkich jest nawóz , bo zdarza się ominąć. Wystarczyłoby do tych opcji dopisać taki skrypt jak do wody lub siania roślinek. Dla programistów 5 minut roboty, a dla nas radość
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2016
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    pomysł dodaję do spisu treści
     
  3. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    jestem na nie a powód skąd na powiedzmy 600 pól wziąć tyle zwykłego nawozu? wiem jest targ ale podczas eventu cena przekracza 300sg za szt dla mnie to nieopłacalne a wychlapanie 600SN na małe pola uważam za marnotrawstwo , głos oddany.
     
    ramona45 lubi to.
  4. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    ale kto powiedział, że wszystkie pola na raz? przecież tak jak z wodą, klikamy tylko jak potrzeba. Swoją drogą przydałoby się zniesienie limitu na nawóz, bo trochę się go produkuje. Ale to już temat na inny pomysł
     
    m.trusia lubi to.
  5. m.trusia

    m.trusia Zaawansowany

    Jestem zdecydowanie na tak, szybkie podlewanie dla upraw i szybkie pojenie dla zagród działają na takiej samej zasadzie jak "Szybki siew", więc przydało by się, żeby tak samo działało wszystko inne, a przynajmniej te podstawowe rzeczy, czyli szybkie nawożenie, szybkie karmienie, szybki zbiór i szybki wywóz nawozu, skoro nam nie chcą dać darmowego kombajnu, to przynajmniej mogli by zrobić wszystko z opcją "Szybki ...", przydałoby bardzo przy takiej ilości pól, zwłaszcza, że wymagają od nas coraz więcej roślin w Eventach i sianie na małych polach coraz częściej bywa koniecznością.
     
    LAPONIA47, Azile oraz niki1990 lubią to.
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    tez jestem na tak, brakuje mi tej opcji ;)
     
    Azile i omega61 lubią to.
  7. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    jestem na tak -wspaniały pomysł
     
  8. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Tak, byłoby dużo prościej i szybciej
     
  9. stylinga

    stylinga Forumowy żółtodziób

    taak jestem za, i z nawozami jak i ze zbieraniem plonów - brakuje tego
    szczególnie jak trzeba nawieźć całe pole :/
     
  10. cacek66

    cacek66 Forumowy żółtodziób

    Też jestem za. O wiele mniej klikania. brawo.
     
  11. KaBeUK

    KaBeUK Analityk forum

    Brakuje mi w ankiecie opcji nie mam zdania, bo ja np. co miesiąc kupuję sobie pomocników, więc ta opcja nie jest mi niezbędna, ale zagłosowałam na tak. Czasami i mnie się zapomni wykupić pakiet, a ciągłe wybieranie i klikanie nawozu może doprowadzić do szału. Zwłaszcza na małych polach.
     
  12. FarmaNirvany

    FarmaNirvany Analityk forum

    jak najbardziej na tak!tez o tym myślałam juz!
    pozdrawiam!
     
  13. Jerzy2006

    Jerzy2006 Ekspert forum

    Jak najbardziej na tak! Kiedy są eventy i trzeba sypać nawozami, bardzo by się takie coś przydało.
    Dla programistów chwila roboty, dla nas zdecydowane ułatwienie.