Wielokrotne kupno nagród w wesołym miasteczku Renza

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Agnes89, 18 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chcesz, aby można było wielokrotnie kupować nagrody w czasie danej edycji eventu Renzo

  1. Tak

    85,0%
  2. Tak, ale z pewnymi zastrzeżeniami

    10,0%
  3. Nie

    5,0%
  1. Agnes89

    Agnes89 Zaawansowany

    Mój pomysł polega na tym, aby w czasie danej edycji eventu Renzo można było wielkokrotnie kupić nagrody, które obecnie można kupić wielokrotnie, ale dopiero przy okazji kolejnych edycji.

    W razie zastrzeżeń proszę je napisać w komentarzu.
     
  2. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Agnes89, tytuł tematu delikatnie edytowałam. Pomysł dodałam do spisu treści. :)
    Zapraszam do dyskusji nad pomysłem. :)
     
    Agnes89 lubi to.
  3. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Wydaje mi się, że tak jak jest jest dobrze.
     
  4. Agnes89

    Agnes89 Zaawansowany

    Mi się wydaje, że niekoniecznie. Są gracze dla których Renzo nie jest już tak fajne bo zwyczajnie nie mają o co grać. Poza tym napędziłoby to kupno wejściówek na czym BP powinno zależeć.

    Osoby, które powoli zbierają żetony nic na tym pomyśle nie tracą.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 listopada 2015
  5. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Jak najbardziej niech tylko dodadzą super paszę.
     
    Agnes89 lubi to.
  6. wilandra

    wilandra Analityk forum

    A nie lepiej pomyśleć o zupełnie nowych nagrodach w to miejsce?
     
  7. Agnes89

    Agnes89 Zaawansowany

    Zgadzam się, że było by fajnie gdyby dodali super paszę do nagród, a jeszcze fajniej gdyby można było ją kupić wielokrotnie ;)

    Wielokrotny zakup nagód nie stoi na przeszkodzie, aby nagrody typu itemy, zagrody, jajka się zmieniały co kilka edycji :)