Wielkopolskie

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na studiach jestem, lecz nie językowych
    Więc niestety lektury mi nie chcą przyjść do głowy...
    No chyba, że lubisz o genomach czytać,
    To wtedy mogę Cię z tą książką powitaćxD
    Lecz niestety tytułu zapomniałem..
    Och! Jak ja dawno w farmę nie grałem:D !!!
    Lecz mi nie szkoda, bo ostatnio nie mam nastroju
    I wolę oglądać telewizję w swoim lub mamy pokoju..
    Tudzież na forum popisać.
    Ten kierunek, który los mi wybrał...
    Cóż, on mi (zresztą jak i większości studentów) kolokwialnie mówiąc - zwisa8)
     
    fantazja lubi to.
  2. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Ja od nie dawna zagladam na farme , na forum i zauwazylam ze sie udzielacz tematycznie aaaa szukasz zapewne fajnego aniołka ;)to ten własciwy kierunek daje Ci los :pprzy takim temacie Ona zawsze jest nastrój .... dobrej nocy paaaaaa :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie za bardzo rozumiem, ale może jestem na to za młodyxD

    Dzień dobry:p Podobno kawa z rana jak śmietana, więc gdzie moja wirtualna kawka, bo ta rzeczywista mi nie ssmakuje, bo albo niedosłodzę, albo przesłodzęxD Nie no, z tą wirtualną to taki żarcik:p
     
    fantazja lubi to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zuza - gdybym nie miał teraz tak dużo pracy na studiach i tak daleko do babć, to bym chociaż jedną odwiedził;)xD
     
    fantazja lubi to.
  5. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Bry na dobry wieczór :)Tomus nie mów ze nie wiesz o co biega z tym moim wpisem ja Ci tego nie bede wykładac na polski trudno zostaniesz w niewiedzy:pTobie proponuje z rana kawe Capucino , polecam z pianka ze smietanka i masz wyrównaną słodycz xD To dzwon wtedy tak daleko nie masz do kieszeni spodni , babcia sie ucieszy oooo mój wnusio zazdwonił xDPolecam Tomus w roli głownej Ty z babcia :p
     
    Ostatnie edytowanie: 21 stycznia 2019
    zuza1972 i krasnoludek10 lubią to.
  6. kencik1983

    kencik1983 Wielki mistrz forum

    Witam i szukam młodych pyrek , które wychodza na wiosnę hihi , kencik zbudza sie po cieżkiej zimie <czas na siłownie > , bo do fokarium na Hel daleko hihi
    [​IMG], a na was jak działaja promienie słoneczne , bo na mnie tak [​IMG]
     
    fantazja, zuza1972 oraz krasnoludek10 lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oj, Kencik, u mnie śnieg pada a mnie jakieś przeziębienie, grypsko czy inny badziew złapało... A w pewnym momencie było tak ciepło, że się dziwiłem, że grilla ciocia nie rozpaliłaxD
     
    zuza1972 i fantazja lubią to.
  8. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Hej wam wszystkim z pozdrówkami .A lenia jakiego mam na pisanie soryyyy chyba bedziecie wyrozumali i zrozumiecie fantazje ona sie jeszcze budzi z wiosna xD:pKent widze ze cie zaczipowali , juz sie tak nie chwal ze taki pikny jestes taką solówke strzelasz , nawet nawet taki okraglutki tez seksownie wygladasz xD;) Unas tez zimno Tomus ale na szczescie snieg nie padał ale teraz mam pada lekki deszczyk i tez cos mnie łapie jakies grypisko od wtorku ma sie ocieplac i w piatek nawet 20C musimy to przetrzymac ,damy rade :) wyłapujcie miłego dla was weekendu i do zobaczenia kiedys tam ;)
     
    zuza1972 i krasnoludek10 lubią to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Najgorsze jest to, że na uczelnię lub do pracki chodzić trza:p I kiedy tu wyzdrowiećxD A właściwie to był śnieg zmieniający się w wodę w powietrzuxD
     
    zuza1972 i fantazja lubią to.
  10. bakowska123

    bakowska123 Wyjątkowy talent

  11. fantazja

    fantazja Mistrz forum

  12. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    pozdrowionka i super udanych Świąt :D
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wesołych Świąt i dobranoc:)
     
  14. kencik1983

    kencik1983 Wielki mistrz forum

    Słońce juz taak nie praży jak w czerwcu ,lipcu , ale humor i wyjazdy jeszcze ogarniam , a wy jak tam jeszcze urlopy czy juz pracująco tak jak ja
     
    zuza1972, fantazja oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zmieniam uczelnię. Może choć tym razem na dobrą i mi zaproponują już praktyki po 1 rokuxD
     
    kencik1983, zuza1972 oraz fantazja lubią to.
  16. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Hejka Wam nicpusie :) Ja cały czas urlopuje przy garach w domu a Seszele mam sprzatajac i wychodzac na balkon aj jaki widok miastowy mówie Ci niesamowity ;) i bez 500+:pxD
    Dla WAS pod ta jeszcze przedostatnia wakacyjna fajnusia niedziele , pozdrawiam ;) Tomus aby sie spełniło jak sobie tego zyczysz ,zmiany przynosza zawsze cos nowego :)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 sierpnia 2019
    kencik1983, zuza1972 oraz krasnoludek10 lubią to.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  18. bakowska123

    bakowska123 Wyjątkowy talent

  19. bakowska123

    bakowska123 Wyjątkowy talent

  20. bakowska123

    bakowska123 Wyjątkowy talent