Wielkopolskie

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. bakowska123

    bakowska123 Wyjątkowy talent

  2. bakowska123

    bakowska123 Wyjątkowy talent

  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No dobra, kawioru też;) Ale żeby go kupić, to najpierw piniendze muszą byćxD
     
    Ewa2951, kencik1983 oraz zuza1972 lubią to.
  4. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Witajcie :p z Nowym Rokiem postanowiłam znowic swoja działalnosc na farmie ,nie wiem czy sie cieszycie że pisze ale jestem i xDpozdrawiam cieplutko ;)[​IMG]
     
  5. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    witaj:):)

    co tam u Was Wielkopolanie?? już myślałam, że zawitała do nas piękna biała zima, jak to kiedyś było daaawano temu, a tu... niestety... tak ładnie u mnie rano prószyło i już wszystko stopniało:(
    ja generalnie zawsze najbardziej lubiłam zimę - może dlatego, że urodziłam się w grudniu? :p
     
    zuza1972, fantazja oraz krasnoludek10 lubią to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Do Warszawy zapraszamxD
     
    zuza1972 i fantazja lubią to.
  7. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Witasie Ewo :) No unas jak u ciebie raz zima ,raz jesien a jak słoneczko przyswieci wygląda na wiosnę wczesna czy;i chustawka pogodowa jak w marcu ,wiesz chyba zima ma te dni jak kobieta i chumorki miewa ,trudno sie jej zdecydowac tylko psia mac kaprysi xD:pA ty Tomuś sie nie chwal ze cos tam macie w tej Warszawie ze sniegu :ptylko została łopata do odsnieżania ;)Mamy teraz ferie zimowe dobry numer miałam ostatnio synowi kazałam dosniezac ,jak wstał i chciał to zrobic sniegu nie było juz popołudniu o_Owię nie narzekam na zime dobra zima sama sie pojawia i znika nie trzeba nic robic xDJa tam Ewko latowa wiec uwielbiam ciepełko i temperature do 30C panowie lubia nas ogladac jak mamy nie wiele szmatek na sobie wtedy sa w 7 niebie xD,pozdrawiam was kochani wieczornie ;):)
     
    krasnoludek10 i zuza1972 lubią to.
  8. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    witajcie:) ja sądzę, że jeszcze parę takich jesiennych zim jak ta i może też się przestawię na cieplejsze klimaty;) mokrym i szarym klimatom mówię stanowcze "nie" 8) no i szkoda, że dzień wydaje się taki krótki..
    haha no lubią lubią:) raz nawet latem myślałam, że się za mną obejrzał taki jeden przypadkowy pan, ale po chwili się kapnęłam, że przede mną szła ciekawsza pani w miniówie i szpilkacho_OxDxD
    pozdrawiam Was;)
     
    zuza1972, krasnoludek10 oraz fantazja lubią to.
  9. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    No Ewo nie cen sie tak nisko ,panowie lubia dużo z sprzodu i z tyłu na desce sie nic nie da jedynie gnaty wygniesć xDA w szpilkach to i ja nie chadzam latem , nie wygodnie a klapeczki sam raz na takie wysokie temperatury .Moze lepiej ze mamy dłusze te kiecki bo jak zawieje nam tyle nie widac co tej w mini , ta juz nie ma nic do ukrycia xD:p,wiecie az miło sie wspomina letnie ciepełko jak za oknem buro ,szaro i bleeee -.- Minuta po minucie kazdy dzien staje sie dłuzszy ino do wiosny ;):)paaaaa
     
    zuza1972 i krasnoludek10 lubią to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ee, już przysłałaś do Warszawy tę pogodę, więc po atrakcji:p

    Dobranoc

    jak tak dalej globalne ocieplenie będzie postępował, to zrobi nam się drugi Rzym, druga Sahara albo i AustraliaxD I ani kropli deszczu. . A w Rzymie to prawie wcale nawet śmietników nie mają a u nas się aż z nich wysypujexD
     
    zuza1972 i fantazja lubią to.
  11. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Witojcie xD hahaaaa Tomus grzeszyłes z stąd Ci zabrali snieg jak bys był aniołeckiem bys go miał a nie wszystko moja wina :p;)W pyrlandi nie grzeszymy ;):pi nie bedzie suchary unas jak nie pada deszcz to snieg mamy duze urozmaicenie zeby sie nam nie nudziło ,ja sie ciesze ze choc z jeden lub dwa dni nie pada nic ,mozna na piechote wyjsc po zakupy i zawiesic oczko na kims lub czymś ;) Dobrego czwartku wam zycze z humorkiem i usmiechem :)
     
    zuza1972 i krasnoludek10 lubią to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja wyprzedzę i życzę już dobrego piątku, czyli weekendu początkuxD

    A tymczasem dobranoc:p
     
    zuza1972 i fantazja lubią to.
  13. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    To ja napisze wam Dzien dobry żeby nie było a było :p;)pozdrawiam wszystkie nicpote pyreczki i te grzeczne aniołecki w pyrlandi xDz nuteczką na dzis i cały weekend byde od ciebie lepsza farmer Tomuś i szukaj szukaj zonki farmerowej :p;)
     
    krasnoludek10 i zuza1972 lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Osz TyxD

    Cisza zapadła.. I dobrze, bo w tym okropnym czasie nie ma o czym pisać, a własciwie to pewnie nikomu się nie chce.
     
    fantazja lubi to.
  15. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Osz to Ja Fantazja :p;):) Tomus sie zawsze chce tylko pytanie co :p na przykład można lewą nózkę przełożyć na prawą xD A zawsze jest o czym pisac fantazja nie zna granic oj nie zna :pxD Taki fajny cytat na dobranoc dla was "Znów cudowna noc odkryje rąbek sowjej tajemnicy ,sny wspaniałe ofiaruje w aksamitnej ciszy " dobranoc pa paaaa ;)
     
    zuza1972 i krasnoludek10 lubią to.
  16. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    hej. eee pogubiałam się po "miłego weekendu" :D a tu już weekend się kończy i jutro znowu do pracy. ale ferie jeszcze są, to będzie "luźniej" na mieście:) mniej ludzi na ulicach, przystankach, w tramwajach.. ja akurat jestem z tych, co to nie lubią "większego towarzystwa", więc mi to odpowaiada ;) chyba wybiorę się do biblioteki, bo parę miesięcy mnie tam nie było, tylko co by tu wypożyczyć.. ktoś coś poleci??:) miłego wieczoru!
     
    krasnoludek10 i zuza1972 lubią to.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak ja dawno nie czytałem książek... A przydało by się na poprawę matury z polskiego (mój wynik mnie nie zadowala) a oprócz tego powtórzyć pisanie rozprawkixD A przede wszystkim się jutro zapisać...
     
  18. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Hej Ewo :) Tomus i Zuza :) Pozdrawiam wieczornie was kochaniutccy xD Strach wychodzic bo troche mrozi po takich ciepłych zimach na plusie pyreczka mróz szkodzi i girki nam przymrozi ,nosek ,uszy :pJak dawno nie czytałas to moze cos lzejszego basń "Kraina lodu "pasuje do pory roku i sie nie przemęczysz czytaniem bo wiesz mozesz sie zniechecic jak zobaczysz duzo wiecej stron chyba ze wezmiesz sie za "50 twarzy Greya" takie sam raz romansidło na wieczór ,ktos ma wiecej propozycji dla Ewy ? to dawajcie ;)A co tłumów tez wole jak mniej ludzi jest gdy zakupy robie w sklepie bo przy kasie stoisz i stoisz o_Ocieplutkiego wieczoru kochani :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Lofffffffffffciam ten utworek:D
     
    fantazja lubi to.
  20. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Jak konczysz te lovcianie dawaj cos ambitniejszego dla Ewy ty na 1 roku studiów tak myslę? bo nie wiem co robisz teraz , ja jeszcze moge polecic lektóre mojego syna B.Prus -Lalka więc Ewo masz co wybierac ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.