Wielkopolskie

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. JAG40

    JAG40 Forumowy żółtodziób

    Dzień dobry:D WLKP
     
    kencik1983, zuza1972 oraz fantazja lubią to.
  2. grzybek2851

    grzybek2851 Półbóstwo forum

    Witam w słoneczna niedzielę Pyrki -dzis dzień Piżamowca
    [​IMG] xDxDxDxDxDxD
     
    zuza1972 i fantazja lubią to.
  3. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Witam :)Witaj pyrczunio i nastepna nowo przybyła pyreczke o niczku JAG40 zapraszamy do pisania z nami my nie gryziemy xDz foty wyglada na co innego bardziej bym powiedziała ze dzien laptopa a nie pizamowy :p;)xDchyba ze połaczymy te dwie przyjemnosci ze sniadankiem i wychodzi na leniwa niedziela do 12 w łózku i takiej niedzieli zycze do samiutkiego wieczorka wszystkim [​IMG] :p;)xD
     
    Ostatnie edytowanie: 11 września 2016
    kencik1983 i zuza1972 lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hej:) No to idealnie się wszczeliłemxDxDxDxDxDxDxD:p Z lenistwem też:p;)
     
    zuza1972 i fantazja lubią to.
  5. grzybek2851

    grzybek2851 Półbóstwo forum

    witajcie Pyreczki:)
    [​IMG] ;)
     
    zuza1972 i fantazja lubią to.
  6. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    xDxDxD sasiad tak do mnie mrugasz :p:)witojcie i pozdrówka łapajcie :)
     
    zuza1972 lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich:) Jak event;) ??? U mnie brak 432 wapieni - jak na 2 zbiory dziennie nieźle;)
     
    zuza1972 i fantazja lubią to.
  8. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Witajcie miło popołudniowym czasem [​IMG]A co do eventu podróz w czasie brakuje mi wapnia 46 sztuk do zakoczenia i go chyba jutro skoncze rano lub dzisiejszej nocy koło 24 czyli bilzej jestem niz ty Tomus :p Powrót do swiatyni skonczyłam go w pierwszym dniu w 2o minetek nie chwalac sie :p miałm nadmiar siewków ,zwierzczków i owoców z drzew ,szkoda tylko ze hipcio mi sie nie upolował z tych 3 zagród i jestem rozczarowana tymi co otrzymałam -.-a z tych 9 drzewek nic nowego nie otrzymałam tylko to co mam -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2016
    zuza1972 lubi to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W pracy miałaś Internet, ja w szkole i w autobusach nie:p

    Nie chcecie wiedzieć, jak wygląda (a więc pewnie i smakuje) balut:wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:
     
    zuza1972 i fantazja lubią to.
  10. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Cos ty wyleciał z tym balutem hehe macie w szkole nauczanie na ten temat na sam widok zle sie robi :pZnikam do wieczorka :) P.s Przeciez masz zone farmerska to powinna ci pomagac jak jestes w tej szkole i wypełniac te swoje obowiazki wobec meza farmerowego :p :D
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2016
    zuza1972 lubi to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli masz na myśli pracę na czyjejś farmie, to takich praktyk bym nie polecała, każdy sam musi sobie na swoim koncie radzić:

     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też chodzi do szkoły chyba:D 9 kamlotów i będzie średniowiecze:) I na deser pozostanie mi Grecja, bo za mało SG i inne takie pierdołyxD Ale jak się uprę, jak się zaprę:p To i SN trochę zużyję:D
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2016
    zuza1972 i fantazja lubią to.
  13. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Dasz rade a zonka niech cie dopinguje zebys ten event skonczył :pA ja własnie skonczyłam evencik :pxD [​IMG]
     
    zuza1972 lubi to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja też nie ukończę całości (nie będę zużywał już i tak małej ilości SN), ale może ktoś znajdzie dla mnie lewy i ewentualnie środkowy item;) Świątynię robię na kumkwatach i pewnie dokończę bananami i znowu kupnymi kumkwatami:( A hodowli wcale nie zrobię - brak zwierzątek i pewnie paszy też:cry::cry::cry:
     
    zuza1972 lubi to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Swoją drogą to przez te błędy mogli by wydłużyć podróż jako rekompensatę-.-
     
    kencik1983 i zuza1972 lubią to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    DziękujęxD
     
    zuza1972 lubi to.
  17. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Też mi sie zdarza nie ukonczyc eventu :paż taka dobra nie jestem zeby wszystkie je konczyc , sa lepsi niz ja ;):pxD
     
    kencik1983 i zuza1972 lubią to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A robisz hodowlę:D ???
     
    kencik1983, zuza1972 oraz fantazja lubią to.
  19. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Witaśki :)pozdrówka ;)i miłego srodowego dzionka zycze w Pyrlandi ze słoneczkiem :D tak robie hodowle dopóki mi sie nie skonczy super pasza :pxD ale to moze krótko trwac bo duzo jej nie mam :pxDI o krabiku moge se pomarzyc jedynie -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 21 września 2016
    kencik1983 i zuza1972 lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czyżbyś miała telefon HTC:p;) ??? Tylko on przekręca słowa ze "smażony" na "skażony" i "dopóki" na "dokupi"xDxDxD
     
    zuza1972 lubi to.