Wielkopolskie

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Tak też można :) Trzeba wyczaić jak ona to robi i pokonać tym samym mieczem... hmmm.. jakkolwiek by to nie brzmiało :p
     
  2. adehade

    adehade Moguł forum

    A możne dałoby się najzwyczajniej w świecie jawnie zapytać, jak jej się to udaje? Tylko czy zdradzi ten sekret dobrowolnie...:D
     
  3. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Nie mam pojęcia - ale to nie rozwiązuje kwestii Twojej obecności w konkursie... ;)
     
  4. adehade

    adehade Moguł forum

    Oj tam, oj tam :) Oddałam swój głos na Islandczyków i dzielnie im kibicuję :)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No i II etap wygrywa Onka-.- Erator w środku tabeli z wynikiem 14 punktów (ma szansę na wygraną), Zgredek 5 punktów na końcu tabeli a ja miejsce wyżej z wynikiem 6 punktów. Teraz rozumiecie, dlaczego nie biorę udziału w konkursach? Ja pracuję w pocie czoła a i tak jestem na końcu tabeli-.- 6+25=31 to nawet na Podium nie będę:cry:

    EDIT: Tour de Pologne się skończył;) A w siatkówce przegraliśmy z Serbami 3:1:cry:
     
  6. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    :)[​IMG] Jak tam pyreczki zyjecie :p krasnal na pewno walczy z eventem jak ja :p;) ja chyba polegne na 39 robalach :mad: a ty krasnal na ilu polegniesz? a moze mnie zaskoczysz i zrobiłes go juz o_Opozdrówka i kusiolki dla wszystkich :) jakby kto chciał poratowac ,chetnie przyjme jakiegos robala na niczek elżbietaT :p:)
     
    zuza1972 lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Halo, jest tu kto? Siejemy mroczne:p;)

    EDIT: Ale tu pusto...
     
    kencik1983, zuza1972 oraz fantazja lubią to.
  8. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Witaj :) A wcale nie jest pusto od czasu do czasu zagladam tu zeby zobaczyc co tu sie dzieje ale nie pisze.Czy pojawiły sie nowe osoby które pociagly by ten watek na nowo a nie wierze zeby jako tako nie było ich na farmeramie z pyrlandi ,pozdrówka dla wszystkich i dla ciebie Tomuś ;):p:)Sieje Tomus mroczne ale czy skoncze to nie wim ? I z siódmego nieba widze co robisz jak psocisz :pxD
     
    kencik1983 i zuza1972 lubią to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam porannie w nocy:pxD Nie zebrałem o 19:00 stracha, bo o dziwoo_O Poszedłem spać o 18:00xD Dopiero co wstałem i wyszedłem z psem, więc mogę i obrobić faremkę:p:D;) Niestety kosztem SG:(
     
    kencik1983, zuza1972 oraz fantazja lubią to.
  10. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Ja z sianogroszami nie mam problemu a event do jutra skoncze , ty sie nic nie zmieniłes wszyscy na ciebie narzekaja na całego ,nikt nie rozumie twojego poczucia humoru bo trudno go zrozumiec nawet mi na poczatku ale mimo tego cie polubiłam nicponiu :p a na koniec pełnej kasy w sg ;)xD [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 10 września 2016
    kencik1983 i zuza1972 lubią to.
  11. grzybek2851

    grzybek2851 Półbóstwo forum

    Witajcie Pyreczki oj dawno mnie tu nie było ale wróciłem hehehe ,pozdrawiam Was i życzę miłej soboty:)
    [​IMG]
     
    kencik1983, zuza1972 oraz fantazja lubią to.
  12. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Wtajjjjj dawny sasiedzie :) miło słyszec ze wracasz do nas po dłuzszym urlopie chyba teraz juz wypoczełes od farmy. No i zwiekszyłes siły na maksa na prace na roli i na zbieranie grzybków bo juz sezon powoli sie zaczyna na nie :pxD A po avatarze widac ze niczym Robin Hod bedziesz w lesie bezprawie porzadkował ;):ppozdrówka łapaj takze wzrotne :)
     
    kencik1983 i zuza1972 lubią to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pewnie byłaś taka sama w tym wieku i to pamiętasz (nie to, co poniektórzy8))xD Nicpońko :p Oj chyba ta kasa w SG nie będzie pełnaxD Mam 5 944 000 SG z prawie 8 000 000:p:( Ale za przyzwyczajenia do dobrego się płacixD Zwłaszcza za przyzwyczajenie do kombajnu:p;) Nieuleczalne zresztąxD A za życzenia dziękuję;) I zapraszam do rejsiku - obiecuję, że Trójkąt Bermudzki nas nie pochłonie a jeden wielki potwór nie wypije całej wody z oceanu:pxD I do tego inny potwór nas nie wyśle w kosmosxD
     
    kencik1983, zuza1972 oraz fantazja lubią to.
  14. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Jaka byłam to ci nie powiem :p ale bardzo duzo mi do tego anioła brakowało xD a ty mi syna przypominasz dlatego mam inne podejscie do ciebie :)masz wiecej sanogroszy niz ja to nie narzekaj ;)a z trójkata to mozemy nie wypłynac z moim podejsciem ,wiec rezygnuje z twojego rejsiku ale zobacze co tam jest grane zeby ci smutno nie było jak bede miała czas .A i tak weszłam na wielkopolan tak tylko z wpisem na chwile :)a moze bede pisac i tu zostane kto to wie nawet ja tego nie wiem :pxD
     
    zuza1972 lubi to.
  15. grzybek2851

    grzybek2851 Półbóstwo forum

    tak Fantazjo eheheh wypoczęty jak nigdy -pamietasz kolejke po wizy hihihi chciałem do Stanów a te nicponie dali mi do KazachStanu xDxD
     
    kencik1983, zuza1972 oraz fantazja lubią to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wypłyniemy pod jednym warunkiem - jak zdarzy się coś nieoczekiwanegoxD Nie mogę zdradzić co, bo bym zepsuł całą grę:p;)xDxD
    A to wredotyxD Ale nie dodałeś, że do Zjednoczonych, to mogli się pomylić; mieli do tego pełnoprawne prawo:pxDxDxD
     
    kencik1983, zuza1972 oraz fantazja lubią to.
  17. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Taaaa bo uwierze :p xDi pewnie jeszcze pieszo szedłes tak długo do nas xDxDxDTomek tez o tym samym pomyslałam mamy taki duzy wybór :po ile myslimy tak samo xDsasiad czasem na nas nie strzelaj focha bo my tylko grzesznie żartujemy :pxD A co do gry nieoczekiwanej to sie takie nie bawie wole wiedziec co wchodze a nie tak w ciemno na ryzyk fizyk :pxD tak sie zapytam pisałm juz ze skonczyłam event to jakby ktos nie wiedział to teraz wie ;):)xD
     
    zuza1972 lubi to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W tym wypadku, jak mózg dobrze kojarzy, to byś mogła nawet wygrać tę grę:pxD
    A może autostopa wziął i musiał uciekać, bo nie zapłaciłxDxDxD A gonił go jakiś "goryl" (potężny facet - dopisek dla MODów) albo jakaś "gorylica"xDxDxD
    To chyba tak nie myślimy, bo ja znalazłem tylko 2 takie państwa:pxDxDxD Stany Zjednoczone i Kazachstan;)


    U mnie brak 78 robali:p I niedługo zbieram duchy;) Pragnę tylko przypomnieć, że "niedługo" to pojęcie względne8)xDxDxD
     
    zuza1972 i fantazja lubią to.
  19. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Tomus rozbrajasz mnie na całego i nawet nie próbuje cie zrozumiec hehe kazdy ma to cos co wyróznia kazdego z nas xD[​IMG]
     
    zuza1972 lubi to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobranoc:)
     
    kencik1983, zuza1972 oraz fantazja lubią to.