Wielkopolskie

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Ja codziennie wstaje lewa nogą oj tam ,oj tammmm :pxD a na humor dzis nie narzekam :p:)uciekam paaaa :)
     
    zuza1972 lubi to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    pa :)
     
    fantazja i zuza1972 lubią to.
  3. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Tomuś aleś mnie teraz rozbawił weszłam na forum i widze krasnoludka który załozył na dolnasląskim stronke ,bo tam ponoc masz prawujka od strony wujka xDna wielkopolskim masz dwie ciotki ,jedna ze stanów xDa w mazowieckim mieszkasz xDaaa jeszcze swój masz watek i jeszcze kilka innych ,musze mojemu Tomkowi powiedziec zeby zajrzał do wszystkie Tomki łaczcie sie :pxDw całej polsce widze ze masz rodzine i po za nia xDmiłego wieczoru pyreczki :) pozdrawiam tą jedna mieszana pyreczkę co zwie sie krasnal :pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 22 czerwca 2016
    zuza1972 lubi to.
  4. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Taka mała a przysłoniła mi...
     
    zuza1972 i fantazja lubią to.
  5. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Przypomniałes mi pewna nute tymi słowami Top One - Taka Mała :) Na tym zlocie proponuje pieczone pyreczki w ognisku ,jak za dawnych czasów takie sa najlepsze na tej polanie ,tanio i smacznie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 czerwca 2016
    zuza1972 lubi to.
  6. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Dokładnie to :) Na szkolnej dyskotece nie mogło zabraknąć :D
     
    zuza1972 i fantazja lubią to.
  7. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    A dla naszego krasnala proponuje tez tego zespołu nute pasuje jak ulał :pxD Top One- Coraz Wyżej xD Uciekam na swoja farme ogarnac ja , życze wszystkim cudownej nocy :)Dobranoc :)
     
    zuza1972 lubi to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ciekaw jestem, kiedy będzie event owockowyxD A na zjeździe niestety mnie nie będzie:p Poza tym mam chyba więcej wrogów od przyjaciółxD
     
    zuza1972 lubi to.
  9. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Pytanie o który ci chodzi ? bo do konca miesiaca mamy takie jeszcze
    • od 24 do 26 czerwca - Zagadkowe drzewa i nowa misja stała
    • od 27 do 28 czerwca - Event Pełnia Księżyca
    • od 28 czerwca - Event: Czas na herbatę
    Oj tam przestan ciebie da sie lubic tylko najpierw trza cie zrozumiec kazdy musi po swojemu do tego dojsc :p:)
     
    zuza1972 lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    O ten mi chodziło ;) To szykujcie migusiem owocki po pojawieniu się poradnikaxD Albo i niexD
     
    fantazja lubi to.
  11. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    hehe z tym może byc problem jak sie wsadziło do menadżerni ,uciekam na miasto ....:p:)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I tak to jednak dopiero w lipcu... :p:)
     
    fantazja lubi to.
  13. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    To do lipca mamy jeszcze pare dni moze sobie nazbieram tych owocków :p:)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oj, wątpię w to :p Jeszcze będą przecież po TS'ach Pełnia Księżyca (to akurat pikuś) i herbatka z królową :p
     
    fantazja lubi to.
  15. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Zobaczymy przeważnie ja koncze predzej eventy nie chwalac sie :pxD
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Naucz mnie szybkiego picia herbatki z królową:p Ja bonusik oszczędzam z kalendarza przeważnie na najbliższy event siejny tuż po nimxD Oczywiście na samym końcu, bo na początku nie ma, co go używać(czyli przy rozsiewaniu)xD
     
    Ostatnie edytowanie: 23 czerwca 2016
    fantazja lubi to.
  17. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Zgłupiałes z królowa nie pije sie na szybkiego herbaty ,tu musisz podejsc dostojnie z elegacja i odpowiednia porcelana a takze lokajem który poda ci ja osobisie hehe w chacie tak mozesz z lodem se zrób na szybcika :p xDz bonusikiem siejesz jak my wszyscy :pxDJutro bedziesz miał ta swoja elegacje jak pojdziesz w garniturze po swiadectwo, tylko pamietaj ukłon sie pani wychowawczyni i podziekuj jej ze wytrzymała z toba ten rok szkolny :p xD
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I pudłoxD Bo mam wychowawcę:p I jedną z najlepszych średnich w klasiexD
     
    fantazja lubi to.
  19. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Mój syn tez ma wychowawce i jaki przystojny ,mówie ci miałam prawie frekwencje stu procentowa w wywiadówkach ale co dobre sie konczy jutro żegna gimnazjum wita szkołe srednia do wrzesnia xD wielkie brawa za ta srednia Tomuś :p:)
     
    adehade i zuza1972 lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oklaski za 3,93 w 1 liceum:p ??? DziękixD Ale się nie popisałem, bo brak mi 0,07 do nagrody rzeczowej od wychowawcy 4,0xD Ale za to mam od pani dyrektor:music: Także dzięki:) O, to Tomuś rok młodszy od TomusiaxD Ale i żegna gimnazjum 2 godziny później:( A do jakiego LO idziexD Może Sobieskiego w PoznaniuxDxD ???
     
    adehade, zuza1972 oraz fantazja lubią to.