Wielkopolskie

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Dobry wieczorek :) plany planami a życie i tak po swojemu je układa dlatego rzadko planuje bo jesli nie wychodzi nie mam zalu .Ja wiem a moze podszedł by do tego na wesoło,taki pociagajacy jest bez tych piórek :pxD Szkoda ze w sklepie wesołego miasteczka nie idzie kupic super paszy dokonczyłam bym fasole z hodowlanki ,na drzewie madrosci brakuje mi gwiazdek zebym choc 10 wzieła ale na pocieszenie dzis skonczyłam we współdzielni Serozagadke [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 23 maja 2016
    kencik1983 i zuza1972 lubią to.
  2. adehade

    adehade Moguł forum

    Nie zakładam, że plany zrealizuję w całości, ale z pewnością większość mi się uda. Hodowlankę zakończyłam na trzecim etapie. Mam parę rozpoczętych akcji spółdzielczych i jakoś ciężko mi idzie ich zakończenie. Motywuję się, kiedy czegoś mi brakuje i wtedy wyszukuję optymalne misje, żeby to zdobyć, a właściwie pojedyncze zadania. Mam mało misji ukończonych w całości.

    Może Eratorowi trzeba zaprezentować orła po przejściach? :p

    Czas na spanko. Kolorowych snów i udanego dnia :) Pa!
     
    kencik1983, zuza1972 oraz fantazja lubią to.
  3. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Przestaniesz bo jak se przypomne tego orła po przejsciach ahahaaa nie moge głupawki dostaje xDpapatki :)[​IMG] z pozdrówkami dla naszych wszystkich pyreczek :) Dzis otworzyłam w swiatyni koncu tukany a z zagrody tropikalnej Topaz chyba wszystkim wychodzi papuga++ wielkie rozczarowanie nawet za floreny miałam ta sama tyz tropikalna zagroda -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 24 maja 2016
    kencik1983 i zuza1972 lubią to.
  4. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Ej! Ja też chcę się pośmiać!...
    :(
     
    adehade, kencik1983 oraz fantazja lubią to.
  5. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Witaj ahahaaa znowu głupawki dostałm po tym twoim wpisie nie chciał byc tego widziec jak to napisała Małgos miałbys ujme na honorze hahaaaa ale to ty zaczełes z tym orłem jak co na ciebie bedzie :pxD Małgos i co pokażemy mu orła po przejsciach ahahaaa ? xDxDxDmiłego jeszcze wieczoru życze :)p.s tu tego nie moge pokazac :p[​IMG] Dobranoc .....[​IMG] [​IMG] dziekuje wszystkim za fajne pisanie na pyrlandi ale na jakis czas robie sobie urlop od pisania jakby ktos mnie szukał podaje mojego niczka elżbietaT :) Zachecam inne osoby z pyrlandi do ujawnienia sie na tej stronce i przedstawienia ...pozdrawiam :)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2016
    zuza1972, adehade oraz kencik1983 lubią to.
  6. adehade

    adehade Moguł forum

    Witam:)
    Elu, zostawiasz mnie samą? xD:cry::cry::cry:
    Pyreczki jakoś się nie ujawniają:sleepy:
    Eratorze, a może Ciebie przeflancujemy na Pyreczkę? :p
     
    zuza1972 lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam po przymusowym urlopie :)
     
    zuza1972 lubi to.
  8. adehade

    adehade Moguł forum

    Kolorowych snów wszystkim :)


    Jakoś towarzystwo wybyło :sleepy:...
     
    Ostatnie edytowanie: 29 maja 2016
    zuza1972 i kencik1983 lubią to.
  9. kencik1983

    kencik1983 Wyjątkowy talent

    Towarzystwo nie wybyło oblewa ukończenie eventu [​IMG]starczy dla wszystkich ;) w pierwszej kolejnosci rozlewam mojej żonie<bo jak nie będzie pierwsza to znów patelką po głowie,a jest prawie łysa od tego ;),następnie Fantazji i Tomkowi <tylko nie pijcie za dużo>.....


    [​IMG]
     
    zuza1972 lubi to.
  10. adehade

    adehade Moguł forum

    Witam:)

    [​IMG]


    Towarzystwu to dobrze :) Nie mam czego oblewać, bo eventu nie skończę z braku prozaicznego czasu na doglądanie zasiewów xD:sleepy:
    Kencik, ogać czymś miękkim tę patelkę, to nie będzie bolało:p
     
    zuza1972 i kencik1983 lubią to.
  11. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Albo pyrtka :p ;)
    Nie ma mowy - nie opuszczę mojej Jury! :)
     
  12. adehade

    adehade Moguł forum

    Eratorze, ale my jesteśmy krainą mlekiem i miodem płynącą. Na dodatek mamy podziemne pomarańcze (wielka rzadkość, żeby nie rzec biały kruk i unikat w świecie flory :p):D:D:D
     
    kencik1983 lubi to.
  13. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Znam jednego Kruka. Kolejnego wolę już nie.

    Mojej krainie też niczego nie brakuje... no dobra: głównie piach i kamienie ale... jak się ma ich nieco na własnej działce to sama frajda :D
     
  14. adehade

    adehade Moguł forum

    Tak naprawdę każdy zakątek naszego kraju ma swój niezaprzeczalny urok, który często bywa niedoceniany. Szkoda. W tym roku postanowiliśmy spędzić urlop na gruntownym poznaniu wspaniałości i tajemnic naszego powiatu. Będziemy sobie robić krótkie wypady w różne jego zakamarki:)
     
    zuza1972 lubi to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam znów:p Były wczoraj zawały czy obyło się bezxD ???

    <pijany> Jeszcze ćwierć. A Gienek... w twarz>:( A Gienka kumpel <prawieże się przewraca>>:( A kumpla kumpel, co kogoś zna <nadal pijany>>:( I jeszcze tego, co to przez bufet Mietka głupiego sprawy pcha <chce walnąć pięścią>>:(
    Koniec prób teatralnych :p
    Tekst został ocenzurowany na potrzeby forum.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 czerwca 2016
    zuza1972 lubi to.
  16. adehade

    adehade Moguł forum

    Witam:)
    Szkoda zdrowia na zawał:)
    Kiedy premiera sztuki? :p
     
    zuza1972 lubi to.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Toć nad Twoim postem byłaxD A teraz szukamy obsady do musicalu "Opowieść wigilijna":pxDxDxD
     
    zuza1972 lubi to.
  18. adehade

    adehade Moguł forum

    Przeca pisałeś, że to próby teatralne :p
    "Opowieść wigilijna"? Tak wcześnie? Może gdzieś w okolicach listopada. Ludzie będą już w nastroju świątecznym i chętniej się zgodzą zagrać:D
     
    zuza1972 lubi to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ot, mała pomyłeczka :p
    A teraz jaką sztukę xD ???
     
    zuza1972 lubi to.
  20. adehade

    adehade Moguł forum

    Proponuję "Sen nocy letniej" :D Z pewnością znajdą się chętni do występów :)
     
    zuza1972 lubi to.