Wielkopolskie

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak nie ma jak jest :D
     
    bakowska123 i fantazja lubią to.
  2. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Gdzie ? oszukujesz znowu Krasnal po uszach ci sie dostanie :pTeraz sie dopiero pojawił tak to ja tez jestem madra :p
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2016
    bakowska123 i zuza1972 lubią to.
  3. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Krasnala trza dac ,tomka i kencika na to gniazdo bocianowe moze mam bogatego zajaca jutro rano przyniosa ahaaaaa :pxDxDxD dziołchy czekumy jutro za słodkim co nieco moze nasi panowie sie postaraja a po jutrze witkami po girach rano dostana za marnego zajaca hihiii :pxDxDxD
     
  4. #tomek#

    #tomek# Forumowy żółtodziób

    Doti tak wysoko to ja sie nie wdrapie mam lek wysokosci xDxDxDnie ma jakiegos gniazdka teoche niżej :p
     
  5. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    I gdzie ta wiosna?? No pytam się gdzie... Dzisiaj u Mnie grad padał... Ręce opadają...
    Grodzisk się kłania :D
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2016
    zuza1972, bakowska123 oraz #tomek# lubią to.
  6. #tomek#

    #tomek# Forumowy żółtodziób

    Taaaa jasne damy zajaczka z jakże bedzie dużo słodkosci hehehe xDxD a co do piątku fani to zobaczymy xDxD kto wczesniej wstanie i kto witka wierzbową dostanie xDxD Kati a u nas wiosne mamy bo słoneczko z przerwami swieci 8)8)jak na razie gradu nima xDkrotoszyn pozdrawia :)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2016
    -katie1234-, zuza1972 oraz bakowska123 lubią to.
  7. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Rano słoneczko oczko puściło i tyle je widać było :pTeraz wiatr się zerwał więc zając może na jutro nie dotrzeć :mad:A w piątek już dawno witką nie dostałam :D
     
    fantazja i zuza1972 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie marudkuj, bo się Cię wystraszy i sobie pójdzie od Ciebie i ciachem z mleczkiem go nie poczęstujesz i Ci za rok prezentu nie daxDxDxD
     
    fantazja, zuza1972 oraz -katie1234- lubią to.
  9. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Phi :D Grzeczna jestem to i prezent będzie :D Ciacho z mleczkiem to dla Gwiazdora, teraz marchewkę trzeba daćxD
     
    fantazja i zuza1972 lubią to.
  10. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Panowie kto oglada mecz Polska -Serbia ? zaczyna sie juz na kanale TVP 1 mój facet mi juz zwiał z kuchni -.-z ostatniej chwili wygrywamy na razie 1:0
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2016
    zuza1972, -katie1234- oraz bakowska123 lubią to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event zrobiony w całości :) Spacerek się opłacił ;) Z Yukonów górski jałowiec, czarna wierzba, poziomkowiec XL i 2 rokitniki zwyczajne a z "Thaiti" 2 achachy, wianowłostka królewska XL, cedrat XL i karob XXL :) Cygnusy wystawione na noc... czyżby Chińczycy chcieli się nam przypodobać xDxDxD ???
     
    fantazja lubi to.
  12. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Krasnal te drzewka mam a wianowłoska moge cie zarzucic z nowych nic nie posiadam moze w nowym evencie dostane je bym zakonczyła we wspłódzielni Wampee,kwiat derenia ,owoc mangostanu ,tabebuja , wydre chetnie bym zobaczyła i łabontka xDDobranoc wszystkim miłych senkow paaaaaa :)
     
    bakowska123 i #tomek# lubią to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    hihi - kupiłem 100 kur zamiast skorzystać z 35 kurników i zarobić xD

    z Cygnusów mam kameleony pomarańczowe, ryby i gęsi pomarańczowe i jeże

    EDIT:
    Witam sąsiedzie :) Wypadajka wysłana ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2016
  14. #tomek#

    #tomek# Forumowy żółtodziób

    Witam sasiada imiennika ,wypadajka równiez wysłana .
     
  15. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Dzień doberek i jak tam rózga ? [​IMG] ja nie dostałam po girach udało mi się xDmimo zapowiedzi mojego mezusia :pxD a evencik robie po woli zbieram wielkanocne lilie ,wyszłam z ogródka poza ogrodzenie i sekatory mnie zatrzymuja -.-żeby isc dalej -.- kawa na dobry nastrój [​IMG] :)
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Fantazja - mnie lilie zatrzymują, żeby otworzyć wrota -.- I sekatory też z resztą -.- Po oddaniu 65 zostało 13/1858) zaraz zbieram mango i sieję coś (nie eventówkę) i krok po kroczku do 3 000 lilii na plus :) W sensie 1 000 + 3 000 a potem 3 000 + 3 000 itp. itd.
     
  17. kencik1983

    kencik1983 Wyjątkowy talent

    za duzo waze ,aby gniazdo sie utrzymało hiih
    krasnal nie ma szłu na tyle drzew i zagród ani łabędz ,ani tababuja i mangostanu brak masakra ale nie trace nadzieji
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2016
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jednak posiałem eventówkę :D
     
  19. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    hehe dobre Krasnal dzis miesza od samego rana a mi juz cisnienie rosnie cos mnie szarpie chyba swieta i pogoda -.-z ostatniej chwili wiecie ze na 29 szykuje sie G&T .
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2016
  20. #tomek#

    #tomek# Forumowy żółtodziób

    Buziak słoneczko dzięki za kawke przyda sie dziś :sleepy::sleepy: dzień taki śpiacy i jeszcze na rano w pracy -.- byłem.A co do tych nóżek rano to sie ciesz że się obudziłaś pierwsza :pxDxDxDoj działo by sie działo za cały roczek spłate byś dostała oczywiście kwiatkiem hahahaxDxDxD