Wielkopolskie

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Nie wymiękaj dasz rade masz wolne od czwartku w szkole to evencik zrobisz ja gorzej bede miała wszystko przed swieta i w czasie swiat mam na głowie ,ostatnio dałam ogłoszenie że szukam meza farmerowego , jak moje wymagania przeczytali to zwiali xD:pa jaki masz numer targu [ciach]:p miłego wieczoru xDjestem po wizycie u dentysty zeba straciłam :cry:młode lata strzyrbate mi sie przypominaja jak to mój facet mówi nam lekki przewiew -.-:mad:

    Post edytuję, usuwam część która jest zabroniona na forum i bardzo proszę nie umawiać się na transakcje targowe.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 marca 2016
    bakowska123 i zuza1972 lubią to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    najdroższy - 19 :D :D :D
    zrobię promocję "Kilka groszy w dół"xD Albo "kilka złotych w dół" xDxD

    Ma ktoś pomysł, co zawrzeć w prezentacji o piosence "Kanikuły" ???
     
    bakowska123, zuza1972 oraz fantazja lubią to.
  3. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    A powiedz moze wiesz jak sie sprawdza numer targu ? bo kiedys na złotych lisciach to sie sprawdzało a teraz po zmianie to tak samo czy gdzie indziej ? ty to na muzyke robisz ? co ciekawa robisz prezentacje xDtrza pomyslec o_Opisac jak to ma jakis pomysł do piosenki kanikuły :)
     
    bakowska123 i zuza1972 lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    na Wiedzę O Kulturze ;)
    Wyślę Ci na sowę stronę, na której łatwo możesz sprawdzić numer targu ;)
     
    bakowska123, zuza1972 oraz fantazja lubią to.
  5. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    To moze zrób mała antybiografie o autorze piosenki co myslisz o tym ?tylko nie pisz na fantazja bo takiego niczka nie mam na farmeramie ,ok bede czekała za sówka :)
     
    bakowska123 i zuza1972 lubią to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    oj, taki niczek jest :D A na jaki nick ;) ??
    A co to jestxD ??
     
    bakowska123 lubi to.
  7. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Krasnal przestan mnie lapac za slowka bo z patelki dostaniesz jak kencik dobrze wiesz o co mi lotto :pnie mozna sie juz pomylic :pzaroz wytykaja bledy:p
     
    Ostatnie edytowanie: 21 marca 2016
    bakowska123 lubi to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pilnie potrzebny nick!!!
     
    bakowska123 i fantazja lubią to.
  9. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    wyslalam sowke :ptam masz moj nick na niej :pkapi :p
     
    bakowska123 lubi to.
  10. kencik1983

    kencik1983 Wyjątkowy talent

    Dzieki moim wiernym dziewczynom i czasu poswieconemu mi tez udało sie skończyć event jeszcze raz wielkie dzieki mojej żonie choć czekała z wałkiem hihi oraz fantazji dzieki dzieki
     
    bakowska123, zuza1972 oraz fantazja lubią to.
  11. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Bryyyyyy :)prosze kencik wazne ze skonczyłes evencik ale mam dzis lenia po 10 a ja nawet nic nie zrobiłam na farmie i chyba nic nie zrobie o_Omiłego wtoreczku :)
     
    bakowska123, kencik1983 oraz zuza1972 lubią to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event wczoraj skończony - euforia, kartkówka z teorii z matmy(niby zapowiedziana 2 tygodnie ale wtedy mnie nie było w szkole z nakazu mamy:cry:) - 1 i smutek:cry::cry::cry: Wielki smutek:cry::cry::cry: Po planowo ostatniej lekcji poprawa z PP z PIT37 z 1 na 5 :inlove::inlove::inlove: Podsumowując, dzień był wyjątkowy bo to chyba mój pierwszy mieszany dzień od początku rokuxDxDxD Rano mi autobus zwiał i drugi też i się spóźniłem na EDB(dawniej PO)-.- Potem 3 matmy(bo na historii zastępstwo) - z powtórki nic prawie nie umiałem:cry::cry::cry: Ale fakt... nigdy nie lubiłem geometrii... I nieszczęsna kartkówka z teorii na temat kątów/trójkątów-.- 0,5 punktu do dwói:cry::cry::cry: Na chemii luz, bo mnie nie pytał, na polskim postanowiłem się nie zgłaszać i być w cieniu przez jakiś czas (nowa, surowsza nauczycielka)8) Potem autobus od razu po poprawie:music::music::music: A na koniec kłótnia z siostrą o psa, którego TYLKO ONA chciała-.-
     
  13. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Krasnal nie jest tak zle mój syn ostatnio poszedł tez z mojego nakazu do szkoły i przyniósł 4 jedynki i co miałm zrobic a mówił mama nie pojde bo mam kartówki i sprawdziany ale myslałm ze jakos napisze chociaz na dwójke , czasem tak jest ze nie wychodzi ale trzeba szukac tych lepszych motywacji jak np u ciebie poprawka na 5 nima innej opcji .Na pocieszenie kazdy ma swój ciezki dzien czasem w zyciu gdzie szukamy tej malutkiej nadzieiiiii ,iskierki która nam rozweseli dusze i bedzie hepiiii to przyjedz do mnie mam małego psiaka Reksa który bardzo chetnie wyszarpie ci nogawki a tak dusi mi kota na podwórku xDwiecie dopiero ogarnełam farme , znalazłam jakies checi do niej chyba wizyta u fryziera mi w tym pomogła :)niech wreszcie ta ciepła wiosna przyjdzie zaraz postawi nas na nogi wszystkich :D
     
    Ostatnie edytowanie: 22 marca 2016
    bakowska123 i zuza1972 lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ale mi mama właśnie zabroniła iść do szkołyxD
     
    bakowska123 i zuza1972 lubią to.
  15. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    O juz lepiej bo smiejesz sie xDczyli pomogłam:pxDa mnie dopadła migrena -.-
     
    kencik1983 i bakowska123 lubią to.
  16. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    [​IMG] łobuzy [​IMG] i jak przygotowania do eventu?[​IMG] :)
     
    zuza1972, bakowska123 oraz #tomek# lubią to.
  17. #tomek#

    #tomek# Forumowy żółtodziób

    Siemka łobuziaro :inlove:pozdrawiam i buziaka zostawiam:inlove:
     
    zuza1972, bakowska123 oraz fantazja lubią to.
  18. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    No w koncu tu sie pojawił mój mezus z realu ,buziak kochanie :inlove:
     
    #tomek#, zuza1972 oraz bakowska123 lubią to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak tam przygotowania do evenciku :) ?? U mnie brak bzu i orchidei a sałatę sieję do 22 000 aby troszkę zarobić i aby zwróciła mi się kaska za kupno 2 jabłek (niechcący usunąłem papugi a one pracowały), 200 orzechów włoskich (miałem 24) i 100 kur (miałem 3).
     
    zuza1972, bakowska123 oraz fantazja lubią to.
  20. fantazja

    fantazja Mistrz forum

    Jednak poradnika jeszcze nie ma do jutrzejszego eventu,mam chwile czasu teraz żeby polotac po forum ja nie sprzedaje nic bo kase mam krasnal tylko dosiewam w czy mam braki np. orchidei ,groch,dynia itd.a moja migrena mi nadal dokucza -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2016
    zuza1972 i bakowska123 lubią to.