wielkość okna

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika daniela1740, 15 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. daniela1740

    daniela1740 Forumowy żółtodziób

    Wykonałam wszystkie czynności związane z powiększeniem okna gry ale nadal jedna trzecia ekranu jest poza grą.Pomóżcie
     
  2. alexander56

    alexander56 Generał forum

    Czyli jak mozna rozumiec kliknęłas tez prawym przyciskiem myszy na ekranie
    i odznaczyłas pokaż wszystko ;):p
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    alexander56, dziękuję za pomoc.


    daniela1740, aby ustawić standardowe okno gry należy kliknąć myszką poza ramką farmy, a następnie z klawiatury Ctrl + 0 (zero).

    A tutaj znajdziesz poradnik : >>>klik<<<.

    Czy udało się ustawić okno gry czy też masz jeszcze jakieś pytanie ?
     
  4. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Gracz był w dniu dzisiejszym obecny na forum, kolejnych pytań nie zadał w związku z tym temat zamykam. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.