Opinie Wielkie zimowe łowy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dziękuję bardzo, Twój wynik też nie jest zły, pamiętaj, że po drodze było wiele nagród do zgarnięcia. Wiadomo, że drzewka na końcu były super, ale dojście do Twojego poziomu też wymagało kombinowania i czasu, jestem z Ciebie dumny i oby tak dalej, pozdrawiam :).
     
  2. Mamcia493

    Mamcia493 Mistrz forum

    A mnie jest smutno, lewa strona zrobiona a na prawej skończyłam na 107 poziomie, ślepy w karty nie gra. Średnia moja 85. Nie zdobyłam drzewek a tak o nich marzę. Trudno, gratuluję wszystkim którzy ukończyli event i tym co nie skończyli.
     
  3. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    Milena, gratulacje i super nagroda na koniec Ci sie trafila:)
    miejmy nadzieje, ze kiedys jeszcze drzewka beda w nagrodach i wtedy na pewno je zdobedziesz:)
     
  4. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Dziekuję bardzo :D - wiedziałam, że nie uda mi się żadnego drzewka zdobyć i grałam tak, żeby udało się skończyć całą lewą stronę no i nie dość, że mi się udało w ostatniej chwili to jeszcze mi się te mrówki trafiły :D Cieszę z nich bardzo, ale nie ukrywam, że te drzewka dużo by mi pomogły i by mi się na prawdę przydały, ale jednak jeszcze za wysoka półka była jak dla mnie, ale może jeszcze kiedyś je zdobędę .... kto to wie ;)
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas eventu minął, dziękujemy wszystkim za opinie. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.