Opinie Wielkie zimowe łowy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Zapłakałabym się, gdybym miała tyle + to co Ci wpadnie po 13 30 - chociaż bardzo lubię te gierki.
     
  2. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Moja walka się zakończyła czyli lewa strona cała a prawa na 119. Niestety żadne dodatkowe bonusy nie wpadły chociaż systematycznie zbierałam na SP z dodatkami. Trudno się mówi i jedzie się dalej. A nie wspomnę, że dzięki BP i zacinaniu girlandy, to trochę straciłam. I straciłam też na tym, że mam win10 i F5 nie działało.:p:p:p
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    No to zebrałem ostatni raz, tyle co mi się udało, jedno drzewko jest i sporo gwiazdek, farmarek, nawozów po drodze.
    Powodzenia Wszystkim którzy kończą na ostatnią chwilę i gratulację dla reszty która już skończyła :).
    [​IMG]
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Koniec!! :D
    [​IMG]
    Badyl miałem wysiany już trzy dni temu (100%/24h).
    Czaiłem się z wylotkami.
    Musiałem na 12 gier dorobić krokusem.
    Miałem kilka konkretnych potknięć i zrobiłem na styk.
    205 gier ze średnią 134,3.
     
  5. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Należysz do Artystów i gratulacje.
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jeszcze 20 minut do zbiorów i ostatniej prostej :)
    Mam rozumieć, że jestem jak Dick Wredniak? :eek:
    Coś w tym jest xDxD
     
  7. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    i ja sie podsumuje:
    lewa strona 100% i zrobilam wiecej niz myslalam:)
    prawa zakonczylam na 93 nagrodzie i dobrze mi z tym jak jest:)
    nie zalezalo mi specjalnie na nagrodach, no moze na florkach i na pkt sezonowych.
    sn poszlo tyle co na rozsiew.robilam sobie powoli i wyszlo wiecej niz oczekiwalam:)

    gratuluje wszystkim, ktorzy w tym evencie osiagneli swoje cele i zdobyli nagrody o jakie walczyli :):):)
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też podparłam się krokusem, 440 SN na to poszło, ale jak widać zupełnie niepotrzebnie.:oops:

    [​IMG]
     
  9. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Gratulacje !:D Masz nerwy ze stali. Podziwiam. I ta średnia imponująca. :inlove: Ja sobie właśnie przemieliłam nadprogramową sadzę na narzędzia detektywa. Większy zwrot niż za nadmiarowe zielsko i wypadajki. Mam aż 6 sztuk.:cry:xD Zielska brakłoxD

    A teraz kolego proza życia. Wynieś śmiecie.:pxD
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    [​IMG]
    Lewa strona skończona. Za 5 minut jeszcze powinno wpaść trochę wypadajek, to ze 2 gry wyciągnę :)
     
  11. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Lewa skonczona a prawa tylko 95 i na wiecej braklo wylotek ale dobre i to przy mojej celnosci w poszukiwaniu to cud ze i tyle sie udalo
     
  12. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    I mnie udało się wykorzystać wszystko przed końcem eventu. Brakło do najfajniejszych nagród, ale na szczęście brakło sporo, więc nie będę sobie robić wyrzutów :)
    event.png
     
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No to koniec...
    [​IMG]
     
  14. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Rozegrałam 218 gier, ze średnią 119. No niestety zabrakło ciut ciut 11 gier do końca. Ale jestem mega zadowolona z florenów i 2 drzewek :)
    [​IMG]
     
  15. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tym razem to meta mnie dogoniła bo ja do niej nie dotarłam. W sumie lewa strona zrobiona w całości a prawa tuż
    przed skrzynką z 22f - poz131. Żeby nie ta wstrętna girlanda to bym się na nią załapała.Kilkadziesiąt punktów poszło - nie powiem gdzie.
    U mnie można ją było usunąć dopiero gdy pasek bonusowy zszedł do zera. nawet lupa nie pomagała:wuerg:>:(:cry:
    Gratuluje tym którzy zrobili event w całści
     
    Ostatnie edytowanie: 18 grudnia 2019
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mam tak samo, jak Ty :D
    Biorąc pod uwagę, że przez dwa dni zbierałam tylko rano i wieczorem oraz zapomniałam o jakichkolwiek bonusach, to i tak jest dobrze.:)
     
  17. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    Moje gratulacje :D Mi się niestety nie udało zdobyć żadnego drzewa, ale za to z potencjalnych mrówek dostałam Mrówki :D:D i jak dla mnie to jest super rekompensata ;) Drzewek żal, bo nie mam ani jednego, ale może jeszcze kiedyś szansa na ich posiadanie się trafi ;)
    Kamil super Ci poszło - oby tak dalej :D
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bo trzeba przyznać, że roślin i wypadajek było tyle, że zdobycie rzędu i itemów nie było żadnym problemem. Nawet przy dość okazyjnej grze zostawało jeszcze sporo dobroci do wykorzystania. Jedynym problemem w tym evencie były te przeklęte maxigry.
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Gry były fajne. Lubie takie :)
    Tylko czasu za mało na wysianie badyla do ich rozegrania.
    Znaczy się, nie tyle czasu za mało, co Złej się nie za bardzo chciało tego pilnować, bo tyle fascynujących rzeczy się działo w realu ;)
     
  20. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    bardzo lubię te gry i już za nimi tęsknie mam nadzieję że na wiosnę znowu będą
    Oj tak ta wstrętna girlanda często miałam z nią problem to był mój mały horror
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.