Opinie Wielkie zimowe łowy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dziękuję :)
    Kolejna menażeria też mi się marzyła, ale jeszcze kilka dni temu było do niej strasznie daleko - 28 florenów w skrzynce to nawet nie 1/10 potrzebnej sumy - tymczasem dziś już tylko 43 brakuje, by to marzenie zrealizować :inlove:
    - no tak jakoś wcześniej nie zwróciłam uwagi na ilość florków w obecnych nagrodach, tymczasem było ich 190 +35 z bonusu - taka hojność naszego Olimpu podoba mi się nawet więcej niż obecny ewent 8)
    - co do wielkich drzew to fakt, że dużo miejsca zajmują, ale u mnie na bezrobociu siedzieć nie będą - nie po to się tyle namęczyłam by do paska powędrowały :p - póki co jedno na głównej i dwa na dzikiej łące stoją
    - i mam pytanie, czy można je do OO przesadzić, czy tam się nie da ich postawić ? :music:- proszę o odpowiedź kogoś kto wie
    i z góry dziękuję :)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    nie da się-to drzewa,muszą stać na normalnych łąkach...
     
  3. kamder

    kamder Hrabia forum

    Zostało do wykręcenia kilka narzędzi i będzie zrobiona cała prawa kolumna :).
    [​IMG]
    Średnia na teraz wynosi równiutkie 135 i pewnie tak zostanie 8). Żeby wyrobić się z sianiem, musiałem odpalić +100% ze stodoły i pokręciłem trochę by otrzymać +200% na 12 h:music:.A to mój rekord.
    [​IMG]
    Gratuluje wszystkim, którzy skończyli wcześniej, a dla tych, którzy robią nie poddawać się :).
     
  4. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Doczłapałem się do pierwszego drzewka i to będzie na tyle :)
    [​IMG]
     
  5. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Najlepiej postaw na leśnej polanie i podlewaj nawozem do drzew. Będziesz mieś codziennie zbiór.
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Uff mam to mam [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    wszystkie trzy potęgi [​IMG] :inlove:

    nie pytać się ile poszło SN
    ale gierki tylko i zawsze na 135 punktów juhu [​IMG]

    Teraz tylko specjalne stałe miejsce dla nich i niech rosną :D
     
  7. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Dzień dobry
    Może jeszcze TPD uda się zdobyć i na tym koniec.
    Mimo że nie udało się zrobić wszystkiego to i tak jestem z siebie zadowolona poćwiczyłam pamięć i to jest najlepsze.
    Drzewko może uda się jeszcze kiedyś zdobyć.
    2 są i na razie wystarczy.
     
  8. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Wpadłam na moment, aby się przywitać i pogratulować . Super Wam poszło.:) Brawo Wy.:) Nawet słonko wyjrzało zza chmur i uśmiecha się do Was. xD
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ten event ma jedną zasadniczą wadę. Pożera straszne ilości czasu :(
    Do 14 zostało mi jeszcze tyle + to, co dojrzeje o 13:30
    [​IMG]
     
  10. hator

    hator Ekspert forum

    [​IMG]
    Brawo ja :D :p :p
    A moja Miecia zamiast mi gratulować, to mnie teraz do opowieści wysyła, bo trzy ulepszenia muszą być :D
    Ehh , mam ja z tą Miecią ... :D
     
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Współczuję :p, nie zazdroszczę:p, życzę powodzenia;).
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Gratuluję wszystkim łowcom i poszukiwaczom :D uuufff rzutem na taśmę i ja dobrnęłam do końca :music:

    ke.png

    Już myślałam, że nie dam rady bo nie znoszę tej mechaniki eventu, strasznie męczy moje oczy, refleks szachisty też nie pomaga ale jakoś się udało, chociaż w kilkunastu końcowych grach wybierałam już opcję Znajdź 10, nie miałam siły szukać 60 w 90 sek. Średnia wyszła ok 100 ale jak na moje możliwości dobrze jest i jeszcze 4 narzędzia w zapasie zostały :sleepy: Mam nadzieję, że nieprędko się powtórzy taki event, muszę odpocząć i może do okulisty się w międzyczasie wybiorę :sleepy:
     
  13. dworsky0

    dworsky0 Aktywny autor

    mi również udało się 100% ogarnąć :D
    pozdrawiam wytrwałych
     
  14. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    jak to ogarniesz na jeden zamach to pójdziesz żywcem do nieba :D
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam
    właśnie event skonczyłam,najwazniejsze było zdobycie drzewka z kropelkami ale udało sie powoli idąc zdobyc wszystko ;)
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bardziej niż okulista przydałby się ortopeda, bo nadgarstek protestuje strazliwie.
    Ja nie dam rady?? Mam jeszcze 2 godziny :D
    [​IMG]
     
  17. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    pewnie, że dasz...28 gierek to góra 40 minut :) Ale czemu tyle gierek zostawiłeś na sam koniec?
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bo bardzo ich nie lubię i nie chcę zaglądać na te plansze najdłużej jak się da.
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Co sobie wyobrażę Zgredka walczącego z tymi gierkami, to reaguję tak:


    xD
     
  20. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Po prawo jestem na 144 kroku i to mega wyczyn dla mnie ślepaka (114 średnia) i pechowca. Dopiero rano wypadł z jakieś skrzyni bonus 200% to próbuję nadgonić. Mam 2 drzewka i jestem super z siebie dumna. Próbuję dobrnąć do samego końca. Muszę skądś zdobyć sadzę na 33 gry, bo eventówka dzięki bonusowi już jest. Sieję goździk, u mnie z dopalaczami 40 min rośnie, może się jakimś cudem uda. Powodzenia tym którzy walczą do końca :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.