Opinie Wielkie sklepowe łowy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Tak ,ale gra warta świeczki.To jest jedno ze zródeł nawozowców inne tak jak napisał incasent to eventy, tajemnicze sadzonki oraz piccolo.Trzymam kciuki może wyrośnie:)

    W temacie eventu,dziś dojrzewają kolejne ts może Decora wyrośnie:)
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Koło się nareszcie zlitowało i dostałem bonus na plony 100% na 24h:inlove::inlove::inlove: Stan eventu 4/10 zadań:) Mam trochę Super Nawozu (ponad 1300 to mało w porównaniu z niektórymi, ale nie narzekam, bo lepsze to niż 0), to nadrobię sobie trochę badyla na Super Polach z kerststolem, białą niewinnością oraz wszystkim bez Super Nawozu Zosi i nadgonię wylotki, bo portmonetki coś słabo lecą, zdecydowanie lepiej te nieszczęsne gałki;)
     
  3. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Skonczyłam :) Czyli tak jak założyłam,event na dwa dni ;) Eventówkę miałam już wczoraj,czekałam tylko do rana na wypadajki. Wykręciłam raz bonus +100%,miałam szczeście.

    Tak poczytałam to co napisaliście... Ja mam trzy takie drzewka- dwa z SN i jedno z SNZ. Wypadły mi kiedyś z tajemniczych sadzonek.Chyba- bo nie jestem tego pewna. Albo z piccolo... Skleroza nie boli ;) Ale jedno jest pewne- nie kupiłam ich. Zawsze je podsypuję na bogato,dodatkowo często idzie w ruch bonus do stodoły za drzewa ( bo mam ich sporo ). Dodatkowo ciągle robię misje,pewnie którąś już bym skonczyła ale miotam się miedzy ulubionymi ;) Aktualnie walczę z "Miłośnikami zupy" ( spore ilość SN do zgarnięcia ) i "szkolna wycieczką"- ale już nie mogę patrzeć na powojnik ;) Z tyłu głowy mam też "ogrodnik z zamiłowania" i "niezłe groszki". Bywają okresy,że leżę na leżaczku, tylko wysyłam prezenty i otwieram skrzyneczki które wpadają z gałązek pnącz. I gromadzę.Gromadzę. Gromadzę. Od wielkiego dzwonu kupię jakiś pakiet, jak mi się nazbiera florenów z moich dwóch florenowców. Kupuję natomiast opcję konta premium. Mam kombajn,skrócony czas produkcji pasz oraz mozliwosc wysyłania i otrzymywania większej ilości prezentów od sąsiadów ( a sąsiadow mam naprawdę super ) i czasami coś jeszcze za zakup wpadnie.
    Ciagle też uzupełniam stan SP. W dzien młyn kręci zwykłe pasze, na noc nastawiam dwie jednostki SP. Dlatego łatwiej mi kończyc hodowlane.
    To jest MÓJ sposób na grę. Ciągle się uczę,czytam porady innych graczy i jesli mogę- wprowadzam w zycie. Kiedys nie mogłam przeboleć tego,ze żeby miec odpowiednią ilość eventówki trzeba siać na jak największej ilości pól ( a zwierzątek miałam duuużo wystawionych ). Serce mnie bolało kiedy usuwałam zagrody i warsztaciki. Ale jak już to przebolałam i zaczęłam usuwać wszystko co niepotzrebne- eventy ruszyły "z kopyta". Coś za coś. Teraz staram się skończyć event jak najszybciej przy jak najmniejszym nakładzie. Wtedy wystawiam tajemniczości. Potem sprawdzam które zwierzątka do czegoś mi się przydadzą i te zagrody wystawiam. W miedzyczasie ciągle uzupełniam stan paszy. i idzie gra do przodu :)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 stycznia 2023
  4. cvkierek

    cvkierek Forumowy żółtodziób

    z begonią torbiastą idzie mi całkiem dobrze, ale obawiam się że z gałką i portmonetką będzie ciężko... co polecacie siać na dzikiej łące żeby było dużo wypadajek?? aktualnie mam tam zagrody i idzie to bardzo powoli.. a wkręciłam się w ten event i chciałabym go skończyć.. chociaż ten jeden :(
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Najdłuższe rośliny jakie masz, ewentualnie najdłuższe drzewa jak rosną dłużej:);) Z zagród niestety nie poleci Ci ani jedna wypadajka:(
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    z zagród to raczej kiszka,bo z nich nie ma wypadalców...
     
  7. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Po evencie. Z pikolaków Inwazja robali i Poszukiwanie skarbów, nie najgorzej. Powodzenia dla pracujących i miłego weekendu.
     
  8. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    A ja zaczęłam wczoraj,
    bardzo nietypowo, bo posiałam tyle co miałam na start a potem drugi raz to co wyrosło.
    Dzisiaj po pracy jakoś to naprawiam, ale szału co do ilości nie ma.
    Trochę blokuje mnie ograniczona ilość cmj, ale mam zapas dżemu dyniowego więc przy użyciu zapasów SN SNZ powinnam dać radę :)

    Dziękuję za pomoc :)
    Teraz dam radę :)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 stycznia 2023
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Posty "wypadajkowe" usunęłam.

    U mnie powoli do przodu. Myślę, że jutro będzie koniec.
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi brakuje 8 ekologicznych i 2 wytrzymałe torby, czyli 3 190 badyli i 164 portmonetki z tym co mam (gałek mam ponad 200 nadmiaru i cały czas się on zwiększa) :) Także też jutro albo pojutrze koniec;)
     
  11. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Przedłuż sobie CMJ babeczką pinki - będzie działał prawie 24h, jak masz mało babeczek to przed eventem warto uzbierać kilka CMJ i przedłużyć je hurtem - wrzucając 4 CMJ i przedłużając je jedną babeczką masz +2 na prawie 4 doby 8)
     
  12. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    Ja to można powiedzieć że dziś zaczynam bo dopiero dziś wykręciłem bonus +100% . Bez tego nawet sn nie marnowałem.
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    .elom. Twój nic nie wnoszący do tematu post usunęłam, pisz proszę w temacie eventu.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie event przeszedł do historii wczoraj a to dzięki +100 na 24h.
     
  15. rafal451

    rafal451 Czeladnik forum

    Obawiam się, że jest limit 2 florenowców na konto (ze skrzynek). Chociaż byś ich miała tysiąc w pasku... Takie mam wrażenie. Ewent ku końcowi, ostatni etap ale te portmonetki coś słabo. -.-
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Znam osoby, które ze skrzynek trafiły już trzy.
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jeszcze 3 plusiki mysle ze zdąże :p ide na piechotkę
     
  18. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    mi berakuje 3 portmonetki i koniec
     
  19. gradient48

    gradient48 Czeladnik forum

    U mnie na targu CMJ jest po 400tys, babeczka po 550tys. Dwa CMJ wychodzą taniej niż CMJ + babeczka. Dopiero przy dłuższych akcjach, na minimum kilka dni, babeczka się opłaca.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wieczorem będzie po evencie:D Oprócz wylosowanego bonusu poszedł też 1 z 2 bonusów do stodoły (L) (nie używałem też dlatego CMJ, bo zajmują ten sam slot), ale trudno;) Nawet mi nie szkoda tego siania badyla na Super Polach z Super Nawozem - po coś go w końcu mam;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.