Opinie Wielkie sklepowe łowy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    Dołączam do zdobywców 2 skrzynek piccolo , super - liczę na dwa florenowce, szansa jest
     
  2. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

    Koniec zakupów, pozostała cała chmara wypadajek i dobrze. Z zagadkowych drzewek i zagród nic ciekawego niestety. Piccolo czekają w pasku na Święto Wielkiego Otwierania:)) Miłego dnia!
     
  3. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Będę te zakupy męczyć do samego końca, czyli do jutra, ale na szczęście godzina zakończenia eventu jest późniejsza niż zwykle.
     
  4. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Dopadlam sie wreszcie do farmy i tak sie rozpedzilam z dopalaczami oraz SN i SNZ, ze juz skonczylam i zaraz mam znowu zbior xDxD

    Nie lubie tak na leb i szyje, ale tak wyszlo :)
     
  5. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

    W Piccolo nie ma nawozowców:((
     
  6. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    U mnie też koniec ewentu. Bardzo fajnie mijał czas przy jego robieniu. Szkoda,że tak fajne i mało absorbujące ewenty są w czasie, kiedy w realu nie ma np. napiętego grafika świątecznego lub wyjazdowego. Jeszcze nie raz będę do tego wracać ,bo nadal mam żal do BP,że ewent z florenowcem był w nieodpowiednim czasie, Obecne nagrody są satysfakcjonujące a piccolo czeka w pasku na swój dzień. :)
     
    AngelGina, grania. oraz HotFarmer3387 lubią to.
  7. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Skonczylam rano. Bardzo mily event. Podobal mi sie :)
    Piccolo czekaja na miejsce swoje :)
     
  8. mahartka

    mahartka Baron forum

    wymęczyłam zakupy.. albo raczej one mnie.. coś mi sianie nie bardzo szło tym razem ;)
     
    Majeczka13 i skorpion_JM lubią to.
  9. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    [ciach] ta gra schodzi pomału w niebyt 8)event jest tak głupi -.-

    Niestosowną na forum część posta usunęłam.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 stycznia 2023
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.