Opinie Wielkie BUM

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 4 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ziooolo

    ziooolo Forumowy żółtodziób

    Skończone, ale nie ma "tort jak czort" i "niespodzianki z piniatą", fakt, że nie doczytałem o kolejności napraw. Ale to trochę nieuczciwe. Pora to rzucić.
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    O czym Ty piszesz? Te dwa itemy trzeba najpierw wystawić na pole i zebrać dodatkowe nagrody, a potem dopiero postawić na pnącze.
    Warto czytać poradniki:
    https://board-pl.farmerama.com/threads/wielkie-bum.72962/
     
  3. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    ja sie nie poddaje, zostalo mi po dwa zadania z kazdej drozki, roslinki rosna, "petardy" gotowe na pnacze;)
    nie ma sie co martwic:), do srody daleko:), to tylko fajna, spokojna rozrywka;)
    Pozdrawiam, i powodzenia jeszcze walczacym jak ja;)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    ziooolo Twój post z samym cytatem usunęłam. Poćwiczyć cytowanie i odpowiadanie na posty możesz w tym wątku: Wątek do ćwiczeń. Proszę również o nie dodawanie swoich postów jeden pod drugim.
     
  5. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Witam miło.
    Dojechałam i ja do mety. 51 godz.zostało do końca, więc da się wysiać zielsko bez + z koła , nawet jak zacznie się siew z opóźnieniem. Wypadajki leciały świetnie, już mam ich spory nadmiar.:) Pozdrawiam wszystkich. :)
    [​IMG]
     
  6. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Ja również event skończyłam, pnącze jest :music:xD:D. Teraz muszę tylko zdjąć bonusy z plusowych itemów i.... na gałązkę :p
    Powodzenia wszystkim walczącym do końca i gratulacje dla wszystkich, którzy już skończyli. Miłego wieczoru:D
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    P południu skończyłam.Bez bonusów,bez chlapania SN,ze spaniem spokojnym w nocy...Item z bananami zaraz na pnącze dałam(po rozładowaniu natychmiastowym)Ten drugi do rana trzymam,zobaczę,co da...Ogólnie,to BUM,to tylko taki mały "bączek" (chce się napisać inaczej ale nie wiem czy po łapach bym nie dostała :p )
     
  8. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie na polu ostatnia roślina, nie podlałam, rano zbiorę i to już będzie koniec :)
     
    Mamcia493, jacekf oraz robins71 lubią to.
  9. maximus666

    maximus666 Czeladnik forum

    Nie za bardzo rozumie jak mam przejsc ten event kiedy to potrzebuje kakao a kakao jest dopiero od poziomu 999, ja mam 75 !!??
     
    kalinamala lubi to.
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie bardzo rozumiem skąd wziął Ci się 999 poziom, bo takiego poziomu nie ma w grze.
    Kakao jest owocem drzewa o nazwie Kakaowiec. Drzewo to jest na Bahamie. Należy je odkryć w Świątyni Małp za złote banany:
    upload_2020-3-9_21-28-21.png
    Link do tabeli z drzewami Bahamy: KLIK

    Po odblokowaniu drzewka w świątyni możesz gotowe owoce (kakao) kupić na targu.
     
    6elka4 lubi to.
  11. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Udało się skończyć.
    Powodzenia walczącym
     
  12. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Koniec wielkiemu bum ,teraz tylko z itemów zebrać bonusy
     
  13. maximus666

    maximus666 Czeladnik forum

    No tak, dostalem taka bzdurna informacje, ze od poziomu 999, widac sa tu dowcipnisie.
    Dzieki za odpowiedz, teraz juz wszystko jasne, pozdrawiam,
    Max


    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 marca 2020
    Frytka2012 i aisunel lubią to.
  14. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    wlasnie skonczylem to wielkie buuuuuuuuuuum.........................................;):p wpadajek mam sporo na plusie - skrzynia 492 a akumulatorow to mam obecnie 541, wiec moge chyba otworzyc jaki maly punkt serwisowy......... ;):p

    itemki juz wystawione aby zebrac bonusy.....
     
  15. ewelina24.097

    ewelina24.097 Zaawansowany

    Ale akcja... ! event skończony przed czasem, a nie o 13.55 w ostatnim dniu :music::music: co za satysfakcja :D
     
  16. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie też event przeszedł do historii, itemy wystawione w ozdobnym.
    powodzenia jeszcze orzącym.
     
  17. dworsky0

    dworsky0 Aktywny autor

    ja też koniec tylko gdzieś przesiałem item tort jak czort i pnacza nie moge odpalic ;d
     
    Frytka2012 lubi to.
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nic mi nie mów, wystawiłam na leśną, żeby fanty z plusa zebrać no i wyparował jak kamfora. Już już chciałam wołać PT na pomoc, ale zaczęłam wszystko przestawiać i okazało się, że skrył się za menażerią.
     
  19. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;),
    za godzinke zbior ostatnich moim zdaniem roslinek i bedzie koniec zabawy, :)
    itemy postawione, ""petardy"" czekaja na pnacze;)
    wczoraj mialam niespodzianke:), z jednej skrzynki (nie pamietam ktorej) wyskoczylo 20 florkow;), radocha, to sie liczy,;)
    Pozdrawiam;)
    dworsky0, szukaj dobrze, to malutki itemik 1/1, gdzies sie bawi z Toba w chowanego;)
     
  20. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Ja tez [taka jedna] wie z ktorej dostalem zagrode mrowek :)

    Post edytowałam i jedno określenie zmieniłam na bardziej odpowiednie na forum.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 marca 2020
    Frytka2012 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.