Opinie Wielkie łowy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 5 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    oczywiście ...nie działa gra...kwiatek się kręci od 14...
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  3. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Informatycy zostali poinformowani o problemach i sprawdzają bo tak jak było niedawno, nie u wszystkich Graczy wystąpiły.
     
  5. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    U mnie 433 sadzy i 28 lup.Teraz już znikam .Powodzenia wszystkim.:)
     
  6. niusia1

    niusia1 Czeladnik forum

    a ja dalej nie moge sie zalogować ,kurcze może czas aby pomyśleli nad zatrudnieniem dobrych informatyków bo do mnie nie przemawia hasło "że u niektórych graczy gra działa" no to co mamy lepszych i lepsiejszych ??
     
  7. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    • Zbieraj tak dużo, jak jest to możliwe, aby w pełni wykorzystać aktywny bonus PD....i kwiatek się kręci..dalej..
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Mnie też to zastanawia ale poza tym, że szukają przyczyny nie mamy na chwilę obecną żadnych informacji.
     
  9. niusia1

    niusia1 Czeladnik forum

    u mnie dla odmiany jest dzik ze złotym zębem i dalej kręci sie kwiatuszek
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A u mnie na CCleaner Browser po niewielkich turbulencjach, wyczyszczeniu pamięci przeglądarki od początku i ponownym uruchomieniu właśnie wszystko powoli zaskoczyło, pozbierałam i posiałam.
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    koło nie współpracuje na ponad 100 niebieskich dało tylko +5 :cry:,masakra :( :(
    robie event zobaczymy jak pójdzie,ile bede musiała wysiac tego zielska do pnacza.
     
  12. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Kwiatki, kwiatki i …. A do tego taczka. Czasami mam wrażenie, że BP myśli, że jestem przygłupem informując mnie 40 do 50 razy dziennie o tym, że mam od 60-70 poziomu dostęp do czegoś tam. Nie mam jeszcze alzheimera. Mam tego już dosyć. Chce mi się „Ż” Postanowiłam grać do baobaba, mam nakładkę a nie mam podstawy, czy dam radę nie wiem, będę próbować.
     
  13. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Źle mnie zrozumiałaś, nie zrobiłam gierek jednym ciągiem:p, jest to dla mnie niemożliwe. Robiłam to na raty, podsumowałam całość. Gierek w tym evencie jest potrzebne bardzo dużo i są one bardzo czasochłonne. 8)
    U mnie farma normalnie, przynajmniej na razie. Sadzy komplet z szarłatu + 10 sztuk z drzewek magicznych.
     
  14. busia1

    busia1 Aktywny autor

    od długiego juz czasu są problemy z eventami a tylko słyszymy że informatycy juz działaja no naprawdę cud boski że ta gra dalej jeszcze działa
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    bogusiania, krasnoludek10 oraz hiacynta lubią to.
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    https://board-pl.farmerama.com/threads/błędy-w-grze.88345/page-2#post-2584518

    No nie mogę, znowu nieloty dodosy.
    xD:cry:xD

    Żaden ddos, tylko serwer słabiutki.
    SN XXL do wyrwania, to wielu graczy chce ewent zrobić.
    Samo to wystarcza, aby serwer zdychał, nie potrzebny żaden atak.

    Jestem ciekawy co by było, gdyby wszyscy gracze (niechby tylko ci aktywni) chcieli odpalić farmę w tym samym czasie?
    To by był dopiero dodos!
    xD:cry:xD
    -------------------
    W końcu zebrałem.
    504 pola goryczki (19:45) dały 499 szt. sadzy (z 30 JC).
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    a u mnie zadziałało:3x +1,3 x 100...dołożyłam w sloty 300% i 100%,mam z dużego pola 49 zielska i nie wiem,co dalej..:( na małe posiać czy sp...o_O sn 4600 tylko...
    edit: na małych posiałam.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 września 2023
  18. igor_02

    igor_02 Zaawansowany

    bardzo dziękuję za link, muszę poćwiczyć lewą ręką :)
     
  19. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum


    Oczywiście ze atak ddos, tym razem spowodowany dziesiątkami tysięcy graczy (jak nie więcej) którzy w krótkim czasie logują się do gry. To już nie pierwszy raz, gdy gra dostaje czkawki przy rozpoczęciu eventu.
    U mnie muliło jakieś 10 minut.
     
  20. monter52

    monter52 Okazjonalny autor

    U mnie komplet sadzy z szarłatu. Ewent robię ale w nagrodach przydała by się nowa ryba bez końca czyli samogłów. Jak na tak obciążający oczy i rękę ewent same starocie nie są ciekawą opcją. Może BP zamieniło by jedna z nagród i w połowie punktacji umiesciło by samogłowa? Inaczej nawet dla nawozowca nie ma motywacji do kupna koszyczków i robienia ewentu dalej niż do pnącza. Pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.