Wielkie łowy

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Pietruszka11, 11 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Pietruszka11

    Pietruszka11 Czeladnik forum

    Gierki fajne, tylko jest problem , nie wiem czy wszyscy tak maja, bo u mnie / ja wybieram roznice/ jak znajde przedmiot ktorego nie ma na sasiednim obrazku- chodzi o chodaka to nie moge w niego kliknac bo czesciowo zaslania go tabliczka z informacja o ilosci odnalezionych przedmiotow, klikam w widoczna czesc chodaka i zero reakcji, nie pojawia sie na obrazku obok. W ten sposob dwa razy musialam zakonczyc gierke, stracilam punkty.
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Sprawdziłem u siebie planszę z chodakiem i nie miałem problemu z wybraniem tego przedmiotu. Nie wiem jaka może być przyczyna u Ciebie, spróbuj na innej przeglądarce.
     
  3. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Witam. Ja miałam podobnie, też punkty straciłam, nie na chodaku, bo takiego pod tabliczką nie miałam, widocznie są różne plansze, ale nie reagowała mi na kliknięcie jakaś rurka, która też była częściowo przyslonięta, sprawidziłam lupą czy właściwie klikam i pokazała mi to samo. I chyba nie chodzi o przeglądarkę. Ciekawe jak będzie dalej, bo faktycznie punktów szkoda.
     
    Sookie lubi to.
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Magdam.1__, ja sprawdzałem na Chrome, a Ty na jakiej przeglądarce grasz?
     
    Magdam.1__ lubi to.
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Mam podobnie. Muszę kliknąć kilka razy.
     
  6. barbarasz84

    barbarasz84 Czeladnik forum

    Właśnie rozegrałem gierkę,też różnice i taki sam problem jak u ciebie , chodak za tabliczką, na drugim obrazku brak, klikam i zero reakcji.
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Rozumiem, że jest problem i w to nie wątpię, natomiast posty w stylu "ja mam to samo" nie pomogą w dojściu do rozwiązania go. Powtórzę zatem raz jeszcze pytanie - na jakiej przeglądarce problem występuje?
     
  8. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Też na Chrome, klikałam i klikałam i nic. W złym miejscu umieścili tę tabliczkę.
     
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Spróbuj powiększyć obraz.
     
  10. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    To może faktycznie pomoże, ja nie sprawdzę bo nie robię ewentu, takie zdarzenie miałam na gratisowych gierkach. Pozdrawiam.
     
  11. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie czekam na odpowiedź autora pytania :)
     
  12. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak kolejnych pytań, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.