Opinie Wielkie łowy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Skoro tak na "zamówienie";)dali wyprz. na kręcenia, to może dadza też "dyniowy prezent". Tego bym kupił na 100%.
     
  2. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    5 dni siania po 4 siewy dziennie plus nocka nadganianie sadzy i koniec potem przejdę na zagrody i warsztaciki :)
     
    anna0089, magdusia668 oraz robins71 lubią to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Moim niezupełnie skromnym zdaniem tego nie dadzą.
    Za tanio by wyszło.
    I dodatkowo zmniejszyłoby przychody z tych pozostałych wyprzy... dział marketingu nie jest głupi, nie liczyłabym na dyniowy 8)
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I czasem jest i modne to staje się
    a nazywa się '' super pakiet ''
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dyniowy bedzie sprzedawany z nowym % pnaczem...;)...zreszta sama idea tych pnaczy jest majstersztykiem..nie dosc,ze itemy na te pnacza sa same w sobie atrakcyjne to jeszcze pnacza ekstra;)..a po drugie....mozna tworzyc wiele kombinacji pnaczowo-itemowych...xD
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale poza jednorazowym super pakietem (wow, jakim super) jest też zwyczajny największy koszyczek.
    I on zawsze był "do jednokrotnego zakupu".
    A teraz można sobie kupować do woli, czyli do wyczerpania salda na koncie bankowym.
    Jak fajnie 8)


    O tak, pomysł rewelka.
    Nie kupuję (brak pnącza jako takiego xD), ale doceniam.
    Doceniam najwyższe kwalifikacje działu marketingu oczywiście.
     
  7. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    cos ewentu zrobie, ale pierwszenstwo dla mnie, hmm, misje pokonczyc, :), tyle sie ich zbiera i nie ma czasu na wykonanie:)
    ile zrobie to moje, wazne brac udzial;),
    "wielkie lowy", hmm, to nie wielkie lowy na kupno koszykow?, ale to tylko moje zdanie;)
    Pozdrawiam, milego dzionka i duuuuzo wypadajek;)
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Odkąd gram były trzy rodzaje wielkości koszyków i raczej one były do wielokrotnego zakupu
    poza specjalnym eventem
    potem wprowadzili jednorazowy super koszyk lub olbrzymi
    ale mogę się mylić
    nie kupuję koszyków nawet jednorazowych ;)
    zawartości koszyka hm mało przekonująca
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Umyśliłam sobie, że chcę dość co najmniej do 90 kroku po prawej stronie (bez względu na to czy koło mnie czymś obdaruje, czy nie). Będę robić tylko gierki z szukaniem 60 przedmiotów i przewiduję, że wyciągnę średnio 125 pkt.... Oznacza to jakieś 88 gier do zrobienia, z tego 3 wejściówki dostaniemy na start...
    Siejąc sobie normalnie po 4 zasiewy dziennie (i na noc coś dłuższego) będę miała zielsko na 81 gier. Na cztery zabraknie, ale to się gdzieś wciśnie...
    A jeśli koło się jednak zlituje i da jakiś bonus... Może i wtedy starczy na całość... :music:
     
  10. apulisia72

    apulisia72 Okazjonalny autor

    Bez bonusów i innych takich ciężko....sianie co do minuty....w między czasie rzeżuchę na targu kupić musiałam bo mi traszki zeżarły xD
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Koszyk "super" albo "olbrzymi" to relatywna nowość.
    Z tego, co ja pamiętam, dawniej największy koszyk był jednorazówką, pozostałe (2 albo 3) można było sobie kupować do woli.
    Po prostu trochę się to poprzesuwało.
    Obecny największy koszyczek w starym stylu można kupować do tej tam uchachanej śmierci, dawniej moim zdaniem inaczej to było porozkładane.
    Wtedy nie kupowałam - no, chyba że mi baaardzo zależało na jakichś prezentach dla znajomych, teraz też oczywiście nie kupię...
    ... po części dlatego, że nie inwestuje się w grę, w którą się nie gra xD
     
  12. matthero

    matthero Weteran forum

    Lup 50 oraz 609 mimozy na start z magazynów i trzciny.

    Z wypadajkami chyba będzie łatwo, gorzej z eventówką. Trzeba zahaczyć o jakiś bonus...
     
    robins71 i magdusia668 lubią to.
  13. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    rozegrałam 3 darmowe, łączna ilość punktów - całe 192... no tak to my się nie pobawimy...
     
  14. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    59 lup i 63 szt sadzy z niedźwiedzi. Z pierwszej gierki tylko 70pkt :cry: grubo po czasie, a obrazek mocno przyciemniony, mroczny a przedmioty dobrze schowane :cry::cry:

    edit: znajdź 10 szczegółów też po czasie i tylko 70pkt. A z trzeciej tylko 25pkt. Zdecydowanie ten event nie dla mnie :cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 25 kwietnia 2019
  15. busia1

    busia1 Aktywny autor

    z trzech pól hortensji wypadło mi aż 8 szt lup ,zrobiła aż zrzut bo własnym oczom nie mogła uwierzyć i tak co event zawsze malutko wylotek mam
     
    aankaa_66, anna0089 oraz robins71 lubią to.
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Lupy lecą z zagród i warsztatów. Sadza z pól
     
  17. busia1

    busia1 Aktywny autor

    to jest wypadalność z 52 szt warsztatów i zagród łącznie
     
    anna0089 i robins71 lubią to.
  18. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    To dziwne bo ja miałem 8 zagród i 8 warsztatów i wypadło mi 16 lup. Zaraz zobaczę ile kury dadzą
    Z całej leśnej, dzikiej i głównej bez 10 pól wypadło z kurników 13 lup
     
  19. matthero

    matthero Weteran forum

    Ktoś sprawdzał czy po wyjściu z mini-gierki, wejściówka przepada ???
     
  20. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Sprawdź to będziemy wiedzieć xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.