Opinie Wielkie łowy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    a ja raczej ze swojego hamaka się nie zwlokę :podpuszczam kolejny event ... bo nie chce mi się siać takich ilości badyla.słoneczko cudnie świeci to się poopalam xD powodzonka reszcie walczącej .
     
  2. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    też się zastanawiam,,chyba od 10 lat nie odpuściłam żadnego ewentu,,może to ten czas?czuję się zmęczona,znużona,smutna i bez energii,,a tu tyyyle badyli:(:(:(
     
  3. aisunel

    aisunel Generał forum

    Hmm florusie sa,uwielbiam,sporo ich:p.Galazke chyba zrobie,juz nie gra,a real przejal wladze nad moim jestestwem,florusie saxD.560 maluchow x 4 zbiory + jakies +1,wyjdzie doba 8500x5=?.Od piatku do majowki po 12h tyrki ale z mozliwoscia podgladu.Temat otwarty,bez odpowiedzi,robie ze ?.Warto i to nawet z koszykami:p
     
  4. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Nie podoba mi się to wszystko. Zapłać żeby zrobić cały event. Robię do pnącza i może po te 10 florków sięgnę. Jak oni tak to ja też tak. Chytry dwa razy traci
     
  5. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    Przyznam, że ilość siania mnie zaskakuje. To szukanie nie wiem czy będzie łatwe. To mój pierwszy taki event. Ale cóż przekonam się.
     
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jak do tej pory twierdziłam że eventy można kończyć bez wydania realnej kasy. Jednak tego eventu nie da się zrobić bez użycia portfela,liczę i wychodzi mi żeby zrobić całość muszę mieć szczęście i przy kręceniu kołem 10 ostatnich wejściówek trafić bonus.Zakup koszyka nie wchodzi w grę.
     
  7. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Zakładając wariant z 10 przedmiotami, bo ten chyba najpopularniejszy i najłatwiejszy, to żeby zdobyć wszystko, zakładając, że za każdym razem będzie max. pkt, trzeba wykonać 145 gier o ile się nie mylę, czyli wysiać 74 675 badyla :eek:
    To ja nie wiem, czy chcę to robić w całości. musiałabym zużyć wszystkie dopalacze, mieć szczęście na kole, nie chodzić do pracy i podporządkować moje życie pod zbiory na cały czas trwania eventu...
    Muszę przekalkulować ile chcę robić i czy w ogóle chce, czy jednak przerzucę się na ten szczypiorek...
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jeśli chodzi o te 2 eventy- sn- i zośkę użyję tylko do rozsiewu. Ile zrobię to zrobię. Nie ma mowy ,że wydam chociaż 1 złotóweczkę. Nie tym razem mimo,że pnącze ciekawe ale ...co za dużo to i świnka nie zeżre.
     
  9. Reaperarms

    Reaperarms Młodszy ekspert

    Z moim trybem pracy to tylko 3 zbiory na dobę, w weekendy oczywiście więcej. Zastanawiam się czy iść w opór czy odpuścić. Kiedyś to człowiek miał czas na farmę, teraz tylko event za eventem goni i jak chcesz zbierać fajne skrzyneczki, zagrody i nagrody to nie ma kiedy robić misji ani rozwijać sobie np. szklarni...
     
  10. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :sleepy:Szkoda, że na Bahama nie będzie wylatywać sadza, dużo jej potrzeba. Jakby co to tylko 1/4 ewentu robię:oops:
     
  11. marijel

    marijel Forumowy żółtodziób

    Te wielkie łowy tona kogo bo chyba na kase graczy a nie na gre tak jak w jajecznym , kto w jajecznym otrzymał coś z nowości roslin albo zagród , bo mnie sie trafiły same starocie , poczynając od bananowca ,nowości zero.
     
  12. Arczi999

    Arczi999 Fanatyk forum

    Pnącze zbytnio nie powala, więc raczej sobie odpuszczę je, ale poboczne nagrody są nawet sympatyczne, więc na pewno się po nie połasze :p

    Życzę miłego wieczoru 8)
     
  13. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Czy ktoś wie,ile będzie tym razem plansz do przeszukania? 4 czy 6?
     
    dantic3 i magdusia668 lubią to.
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ja sie temu nie dziwie,,,od dawna bylo parcie na wejsciowki...;)...a jak sie czyta plotki farmerskie to bedzie jeszcze wieksze....
     
  15. Mamcia493

    Mamcia493 Wielki mistrz forum

    Jeśli będzie większe parcie BP na grę za realne pieniądze to będę miała czas na Spółdzielnię, sianie do stodoły, hodowlę zwierząt, a jak mi się znudzi to grę rzucę i zajmę się czymś innym. Nie robię obecnych eventów, mam na razie dość.Powodzenia wszystkim którzy się za nie wezmą.
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No właśnie, wejściówki.
    Tak się zastanawiałam, czego mi brakuje w obrazie sytuacji.
    Mamy Baby Boom + wyprz super papu, mamy galę fosfatów i zośki... a gdzie jest wyprz wejściówek, ja się pytam?!
    Nie wierzę, że firma dobrowolnie zrezygnuje z zarobienia jeszcze i na wejściówkach.
    O której będzie ogłoszenie, jak obstawiacie...?
    Obydwu eventów oczywiście nie robię, bo i po co - nikt niczego nie zamówił (hurra) 8)xD
    Ale ostatnio każdy (wyniośle ignorowany) event automatycznie przeliczam na koszyczki (oraz święte wejściówki, galowe fosfaty, pakieciki wypadajek itd).
    Dziwne... dawniej jakoś człowiek o tym nie myślał.
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A przyjmujesz [​IMG]

    ***
    Komu uda się wykonać niewykonalne



    i zaczyna się wybór
    nie tyle czy wykonać ten event a nie inny
    a czy wymęczyć cały czy jednak minimum do pnącza :(
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ech.
    Wiesz, gdyby to były takie missions impossible w starym stylu, to bym nawet zamówień nie potrzebowała.
    Wykonać niewykonalne, mniam, nareszcie jakieś wyzwanie.

    Ale tutaj wszystko jest jak najbardziej wykonalne - pod warunkiem zakupów.
    Przepchanie płatności przez PayPal to bułeczka z masełkiem, zero wyzwań -.-

    A pamiętacie czasy, kiedy ten największy koszyczek można było kupić tylko raz...? 8)
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    no i sa wejsciowki...i to z przytupem..xD
    https://board-pl.farmerama.com/inde...ny-i-wyprzedaż-wejściówek.67502/#post-2000941
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.