Opinie Wielkie łowy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Czołem miszczowie xDxDxD z zasady nie płacę za zabawę /chyba że karnawałowa lub Sylwester/;) Koło mnie nie lubi ,bonusy wyskakują raczej jak już event zrobiony 8).A dzisiaj i w skrzyniach rekord ustanowiłem ,otwieram...10x skrzynia z nawozami/kupa droga może się podratuje/ i ...jest 10 szt kupy,dalej otwieram skrzynie 6 x z siano-groszami i co xD;)...6 siano-groszy jest ....jak zabawa to zabawaxDxDxDi kupa śmiechu.Pa
     
    Ostatnie edytowanie: 29 kwietnia 2019
  2. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a ja otworzyłam 18 skrzynek z SG i dostałam 20.2 mln SG.
    Ewent się jeszcze robi i czy się zrobi, to jest pytanie:p:p:p:p:p.
     
  3. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Czasami też tak mam ....a za porządne losowanie w skrzyniach to gratulacje;)....a co do ewentów to Wielkie Łowy na poziomie 51/54 a Potworne przekąski to 41`/45 więc szału nie ma ;) a i płakać też nie ma co ;);)
     
    anna0089, miwi45 oraz robins71 lubią to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Miszcz to tutaj za mało powiedziane ;) gratulacje :D To już wiem gdzie się tak zaszyłeś, po plażach i różnych takich latałeś ;)

    U mnie na tą chwilę
    [​IMG]
     
  5. matthero

    matthero Weteran forum

    117 gier i 12.167 punktów

    do końca potrzebuję 729 sadzy, która wyleci mi prawdopodobnie z drugiego zbioru krokusa jutro w południe

    event powolutku dobiega końca, zwykle w sobotę/niedzielę miałem skończoną całość, to świadczy o coraz zwiększającym się poziomie trudności eventów, z jednej strony dobrze, bo większe wyzwanie, z drugiej źle bo mniej czasu na życie realne...
     
  6. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    114 gier. Na upartego to nawet lewą stronę może i skończę. O prawej zmilczę. Nie moje klimaty. Średnia obecnie 87. Jeszcze ze dwa tygodnie i może by setka była.....
    nie cisnę obecnie, chutney, małe pola, 2,5 obszaru na siew. Zobaczymy
     
  7. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    hej :) na razie sieję i zbieram... mało ogarniam bo mam noworodka w domku więc może zadam głupie pytania ale niestety nie mam teraz czasu na wertowanie wątku.

    Możecie mi napisać jakie są plansze do szukania. Widziałam screeny dwóch nowych. A ze starych co jest?
    Chciałam sobie najpierw przypomnieć, a dopiero potem ruszyć z poszukiwaniami.

    Łatwo nie będzie bo na to trzeba sporo czasu :( może mąż ogarnie małą o ile będzie spokojna ;) to wtedy może rozegram większość gier.
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum


    No to teraz wiem czemu mnie niezbyt poszło. To ja mam taką prośbę,żeby w FAQ jednak zaznaczano,które eventy są dla miszczów i wybitnych jednostek a które dla przeciętniaków...
     
  9. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Ściąga dla Ciebie od Ciebie ;):
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/wielkie-łowy.67499/page-6#post-2001317

    Gdyby się źle otwierało, to w poście 107 są stare plansze.
     
    miwi45 i abc2016 lubią to.
  10. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Miszczu, a może tak uchylisz rąbka tajemnicy, nam maluczkim, jak się osiąga takie wyniki ;).

    Mnie by się np. taka lekcja przydała, bo z eventem jestem na bakier. Posiane trochę mam, ale za gry nie było się jeszcze kiedy zabrać i teraz patrząc na upływający czas w zegarze eventowym, mam ochotę zakrzyknąć:
    Dochtorku!! Mam problem!! :p.

    A tak serio, to w poprzednich odsłonach jakoś udawało mi się w miarę zapamiętać te plansze, ale teraz patrząc na dziwaczne nazwy zabieram się do tego jak pies do jeża. Fakt, że wcześniej i czasu nie było, ale trochę celowo odkładałam w czasie, bo człowiek zmęczony, zarobiony, zaganiany, to się boi brać za coś co się przynajmniej na pierwszy rzut oka wydaje dość skomplikowane:eek:. A teraz trzeba będzie podgonić jak zwykle na ostatnią chwile :cry:.
     
    anna0089, miwi45 oraz robins71 lubią to.
  11. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziękuję Beniu, u Ciebie tez jak zawsze do przodu:).






    Każdy jest dla miszczów, bo kto inny wytrwałby tyle lat sieją i siejąc i …… końca nie widać:p. No i te mini-gryxD.







    Wszystko Ci uchylę jak mi zdradzisz co to się stało, że ponownie ubrałaś jakże gustowny mundur.

    Gratulować ;)?



    Event zakończony, lewa strona /bez treści/ w całości nie za bardzo pociąga.


     
  12. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Blazers to nasz ''Główny łowczy'' jak za czasów książęcych:)
     
    robins71 lubi to.
  13. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Pomóżcie, nie mogę zlokalizować notatnika, korzystam ze ściągi, ale klikam i nic nie daje
    Już mam, na ściądze jest błąd. Mam malutki ekran w komputerze i nie wszystko widzę
     
  14. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    W zasadzie, to z tego co się stało, powinien tłumaczyć się sam winowajca, ale póki co stwierdził, że to wina... przeczuć Beni xD.

    Czy gratulować? Nie wiem, bo to zależy od tego na ile będę dawać radę, czyli poobserwuj i sam oceń za czas jakiś :)

    A co do eventu to u mnie raczej żadnej strony nie planuje kończyć w całości, ale o pnącze spokojnie zawalczę :)
     
    robins71 i miwi45 lubią to.
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Niech będzie i tak.
    Pnącze już mam . Wojtek miał rację. Wysiać się udało...
     
    anna0089, robins71 oraz miwi45 lubią to.
  16. ewanta

    ewanta Komandor forum

    pnącze jest a reszta... jest milczeniem;)
     
  17. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Notatnik jest na półce nad łóżkiem
     
    miwi45 lubi to.
  18. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Witam,
    u mnie idzie ciężko. Zdecydowanie zaliczam się do "przeciętniaków" ;)
    Dam dowód: średnia 81, .., przy szukaniu na czas wyniki 24 i 48 (więcej nie próbowałam).
    Do pnącza raczej dotrę, ale tylko tyle. Na prawą stronę nie mam szans - zmęczenie po pracy nie sprzyja pamięci i przenikliwości.
    A tutaj jeszcze kłody pod nogi, bo jak się nauczyłam gdzie ten "kiścień" jest, to dziś się okazało, że on się inaczej nazywa.
    Szukałam buzdyganu i jakież było moje zdziwienie, gdy lupka pokazała ów kiścień. Podobnie było z "hakiem".
    Oczywiście ogłoszenie doczytałam później.
    Tym niemniej - gratuluję wszystkim, którzy brną do przodu (z lepszym lub gorszym wynikiem końcowym) :)
    Miłego wieczoru :)
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Może trochę późno, ale coś pomogę:
    Jakby ktoś chciał zrobić całość (L i P), to musi mieć średnią 105 pkt., a to prosto uzyskać.
    Każde szukanie można zresetować F5.
    Co prawda startuje od 70s, ale na 105 pkt potrzeba tylko 45 przedmiotów, co można spokojnie uzyskać.
    1 x 45 pkt za przedmioty + 55 bonus + 10 za grę = 110
    Zresztą resetować można do momentu uzyskania zadowalającego rezultatu.
    Oczywiście zanim zegar dojdzie do 0s (2-3s).
    Jedna ręka na myszy, druga na F5, oczy rozbiegane.;)
     
  20. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Dziękuję za życzliwą radę :)
    Fakt, że już za późno na całość, ale może wynik poprawię (dla własnej satysfakcji choćby) ;)
    Pozdrawiam :)
     
    anna0089, robins71 oraz hlnrys lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.