Opinie Wielkie łowy XIII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 20 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Szopy znowu "pożyczyły" wiele rzeczy z całej farmy i schowały je. Załóż dzierganą czapkę i pomóż inspektorowi Myszeau odnaleźć ukryte przedmioty!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Czwartek, 21.03.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 27.03.2024, godz. 22:00

    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. $-$farmer$-$

    $-$farmer$-$ Forumowy żółtodziób

  3. 22vader

    22vader Zaawansowany

    spodziewałem się czegoś lepszego, ostatnio jakoś nie oferują zbyt ciekawych nagród w tego typu eventach...
     
  4. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Pregowca nie mam przydał by się ale zobaczymy
     
    Ostatnie edytowanie: 21 marca 2024
  5. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Daleko ten pręgowiec...
     
  6. Ania

    Ania Ekspert forum

    Właśnie podjęłam męską decyzję nie robię.
     
  7. Angel

    Angel Komisarz forum

    Cóż...:sleepy:
    Lekko się zawiodłam, ale w sumie można też było się spodziewać, że i tak będzie jak jest, czyli nagrody jak dla mnie niepowalające.:oops: Po tym evencie spodziewałam się baobabu, albo drzewa florenów...:p
    Pnącze...ech...lipne, zbiór i tak raz na dobę robię, ale się przyda... szukanie przedmiotów na planszach lubię, więc się pobawię, głównie dla pnącza, więc na luzie, bo 43 gry wystarczą, a jak coś dodatkowo da się jeszcze złapać to OK:)
    No i to by było tyle o "wielkich" łowach...8)
     
  8. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Mój plan to dojść do pnącza a reszte ile się uda tyle będzie nie lubię tej mechaniki.
     
  9. kluska7070

    kluska7070 Młodszy ekspert

    podpowiedzcie gdzie można poćwiczyć szukanie przedmiotów
     
  10. DIRAE

    DIRAE Analityk forum

    Ja nie robię. Jestem tak zawiedziona tymi szklankami i sokami co 5 h z plażowego eventu, gdzie pnącze było warte zachodu i wywaliłam SP i kolorowe zwierzaki w błoto! Tym razem dla takich żałosnych nagród kolejnego powielanego wydarzenia nie zamierzam inwestować czasu ani energii. Przestaje mnie to bawić. Kto ma czas co 5 h sprawdzać, czy może nie spać w nocy... Chore.
    A teraz jeszcze byle co dadzą i siedź, rób, wywalaj SG i kasę na dziadostwo. Zero szacunku dla graczy, takie mam zdanie.
     
  11. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Słabiutko, te zagadkowe zagrody jako nagrody główne to aż odpychają. Nagrody w każdych seriach eventów coraz gorsze.
     
  12. WERONII

    WERONII Mieszkaniec forum

  13. TheiaBloom

    TheiaBloom Zaawansowany

    Jakoś się tak nastawiłam, że to będę pierwsze wielkie łowy, które dałabym radę zrobić w całości, ale chyba jednak nie ma sensu :eek: też liczyłam na drzewko nawozowe, bo byłoby dla mnie przydatne, a opryskiwacz jakoś nie zachęca, mam jeden i ten drugi nie zmieni bardzo mojej sytuacji, chyba, że z piccolo kiedyś wypadłby mi jeszcze trzy o_O raczej robię tylko do pnącza, które też jest cienkie, ze skrzyneczki można dostać np. jeden SN, to jak z skrzyneczek od bronka pita :eek::cry:
     
  14. gunia252

    gunia252 Forumowy żółtodziób

    Dokładnie, też nie zdążyłam zebrać wszystkiego z lodówek i nie zdobyłam żadnego pnącza, a zwierzaki i SP poszły się..... na spacer.... Przykro mi było bardzo, ale cóż.... nie mogę być przyklejona do gry 24h na dobę
     
  15. Angel

    Angel Komisarz forum

    Poniżej plansze z opisem. :)

    Link do ćwiczeń na stronie węgierskiej, ale aktywny dopiero po rozpoczęciu eventu:

    https://helytar.farmgazdak.hu/

    Chata Baby Mruczki
    [​IMG]

    Długi Dom Ingrid
    [​IMG]

    Fabryka Borstyego
    [​IMG]

    Piekarnia Piekarskiego
    [​IMG]

    Kuchnia
    [​IMG]

    Stodoła
    [​IMG]

    Wyspa Tiki
    [​IMG]
     
  16. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Szału nie ma ...
     
  17. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    _______________

    nie mam wyboru - obowiązkowo ostatni brakujący oprysk będzie zdobyty
    i tym samym 1 sek. wrzosówki zawitają na farmę....
    co prawda z pnączami, ale mam co potrzeba

    TOP 500 realny!! - i to nie szarłatem....!!!!
    mega oszczędność SN - tym bardziej, że turbo młyn na okrągło miele paszę wrzosówek....
    do listopada powinno dobić do 100K.
    to teraz szanowne BP poproszę o jak najwięcej "kosiarzy"

    i nie zdziwiłbym się, gdyby z 4 piccolo do zdobycia w evencie doszedł kolejny oprysk....
    wtedy 1 sek. bezpnączowo

    a na razie, zakładając najniższą, bezbonusową średnią z 1 gierki (93),
    to na całość potrzeba będzie 208 gierek
    czyli 99.840 mimozy
    sporo...

    tylko "Różnice"...reszta odpada

    tak więc jak dla mnie event obowiązkowy....

    oprysk bezapelacyjnie cenniejszy od baobaba czy florenowca - FL można kupić, SN też.
    opryska już nie!!!!

    ANGEL - dzięki za "przypominajki" -
     
    Ostatnie edytowanie: 27 marca 2024
  18. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Pręgowiec kusi....bo nie mam , ale długa droga do niego ;)
     
  19. Kgysta

    Kgysta Zaawansowany

    O samego pregowca to nie ma sensu. Bedzie do zdobycia na pewno w kolejnym sezonie ;) juz drugi raz z rzedu jest lori to teraz bankowo dadza pregowca.

    Myslalem ze drzewo nawozowe w wielkich lowach to pewniak a tu jednak sie zmienilo .
     
  20. Montwa

    Montwa Moguł forum

    Tak patrzę na te nagrody i nie wierzę. o_O
    Społeczność mocno nakręciła to wydarzenie, a tu straszny zonk.
    No nie ma nic, dla czego warto byłoby się wysilać i tracić zapasy.
    Więc tylko do pnącza i do widzenia.

    I tak sobie myślę,dla kogo jest ten event?

    No i mam odpowiedź. :)

    Powiem Ci tak - nie wiem, czy Ty masz aż takie chody w centrali czy to zbieg okoliczności, ale widać gołym okiem, że ten event jest dedykowany właśnie Tobie.
    :)

    Farciarz. :);)

    .
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.