Opinie Wielkie łowy XI

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Łowy 11 :

    lewa strona ukończona
    prawa strona - tylko lub aż - stanęłam na 137 miejscu i mam 21243 punktów na 160 miejsce i 27525 punktów .
    Myślałam , że zrobię chociaż do 140 miejsca gdzie jest Cylinder iluzjonisty - ale mnie jutro do 14.00 nie będzie i nie będzie mi to dane .
    Ale i tak , że w moim wykonaniu te łowy 11 uważam za na najlepsze jakie robiłam ja , bo poprzednie łowy tylko rozgrzebałam do 1/3 pozycji , a tu została mi 1/3 pozycja do zrobienia do końca , co bym zrobiła gdyby podarowali dodatkowy dzień xD
    Ale jak będą łowy w następnym roku , to teraz wiem , że istnieje szansa , że je ukończę i , że też nagrody w tych łowach za rok będą równie dobre jak w łowach 11 .
    Aha użyłam jeszcze dodatkowo bonusy : bonus 100 procent uprawy do stodoły kat. diamentowa oraz bonus uprawy 100 procent kat. złota
    A nawozu zostało mi 800 sztuk ..... z prawie 8000 tysięcy zapasów 8)
    Znów trzeba będzie zrobić zapasy super nawozu .

    Także Łowy 11 uważam za całkiem niezłe w moim wykonaniu i nawet te łowy się wciągnęłam .
     
    Ostatnie edytowanie: 29 marca 2023
  2. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry
    Ze skrzynek dostałam Nieumarły skarb i Cylinder -jest dobrze.
     
  3. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Ewent dawno ukończony przy pomocy bonusów z koła w sumie 500% a także dyniowych prezentów..SN,Zośki
    Nie powiem ile ukręciłam narzędzi (pozostało ich jeszcze 39)bo pewnie wzbudziłabym tym uśmiech co poniektórych graczy ...
    Cel uświęca środki ... hihi
    W sumie opłacało się a ze skrzynek wpadła chomicza muchołapka ,opryskiwacz(wyczekiwany 5) i 2x dyniowy prezent ...
    Jak dla mnie mega super prezenty -
    Wszystkim takich życzę...:):):)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 marca 2023
  4. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Dziś odkryłam piccolo i mam 2x wielozadaniowiec i parasolka w kropki-.- Nawet nie będę pisać jaką mam średnią, bo gram w znajdź różnicexD Takie eventy chyba nie dla mnie. Podziwiam tych co już skończyli prawą stronę:)
     
  5. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Pisałam,że przestrzeliłam z mimozą? :D No to powiem ,że mi zabrakło xD:cry:xD na ostatnia gierkę 8) Nie chciałam czekac do 13.00 i wylałam SN. Za godzinę powinnam skonczyć całość i nakłądka XXL bedzie moja :D Teraz się zastanawiam,czy było warto... ;)
     
  6. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    Hura- z jednej skrzynki wykluło mi się drzewko florenowe
     
  7. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Gratulacje ! :D
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tyle nazbierałem wylotek po zakończeniu ewentu.
    Zbierałem na sucho, bez JC.
    [​IMG]
    Czyli zakładając na przyszłość robienie "znajdź 10", badyl (~105k) i wylotki (~8k) mam bez chlapania SN.
    JC to bardzo dobra inwestycja.
    Miałem 20 szt. (100% większa szansa na wylotki) i to już wystarczało, ale apetyt rośnie...:p
    Dozbierałem do 30 szt. (150%) i mam pełen komfort, obojętnie z czego by wylotki leciały.
    Także jak macie możliwość podczas G&T upolować JC za parasolkę/kwieciste melodie (nawet za 2 szt.), to radzę brać.
    PD nie uciekną, a jak widać u mnie, żadna ilość wylotek nie straszna i nie trzeba chlapać cennymi kropelkami.
    Opinia może nie obiektywna, bo jednak kwieciste melodie, czy parasolka, to itemy z najwyższej półki.
    Ja zdobywałem JC za muchołapki (2-3 szt.) a miałem ich sporo po wcześniejszych wizytach skrzynkowego dr. Nagniotka.
    Skrzynia pyszności to było coś::D
    [​IMG]
    Niestety skrzynkowy dr Nagniotek od dawna się nie pojawia i pewnie nie będzie.:cry:
    Ech, wspomnienia...:)
    ----------------------------
    Wracając do szarej farmerskiej rzeczywistości, to plan poboczny wykonany w całości.
    Ostatnie Wielkie Drzewo wyjąłem ze spółdzielni.:D
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 29 marca 2023
  9. kamder

    kamder Hrabia forum

    Po długim szukaniu udało się skończyć prawy pasek :)
    [​IMG]
    Nie zajęło mi zbytnio dużo czasu na zapamiętywanie, zwykle zajęło mi kilka prób, a nawet niektóre z nich poszły za pierwszym razem. Więc sporo czasu trzeba byłoby poświęcić na wykorzystanie wszystkich narzędzi :( . Trochę poszło SN i SNZ, ale mam spore zapasy, więc nie żałuje ;) .
     
  10. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Skonczyłąm pół h temu :) Ufff...
    Gratuluje ukończenia misji i zdobycia kolejnego drzewka :)
    Uwaząm podobnie: warto się szarpnąć na JC podczas G&T ,lub nawet od czasu do czasu zakupić ze realna gotówkę. Głowa jest spokojniejsza i mniej zasobów idzie w czasie eventów :) Gdybym miała taka armię pewnie skończyłabym duzo wczesniej i to bez naruszania aż takich zasobów nawozów. U mnie na razie 6 na stanie, w tym jeden na drzewie mądrosci. Zbieram dalej ;)
     
  11. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Lewa strona ukończona, skrzyneczki moje :)
     
  12. Tenia54

    Tenia54 Okazjonalny autor

    Witam. Lewa strona ukończona. Pikolo dało drzewo florenowe i bajkowe źródło
     
  13. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Ja niestety poległam na znajdź 10:oops: Lewą stronę zrobiłam a prawa daleko w lesie. Może kiedyś też dozbieram taką armię JC. Ostatnio można było kupić, niestety tylko jeden ale mam:D. Czy przy takiej ilości JC wypada więcej wypadajek niż 1szt na pole lub drzewo?
     
  14. hana82

    hana82 Hrabia forum

    Niestety nie udało mi się skończyć prawej strony , może następnym razem się uda .
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Mnie też się nie udało, ale szczerze mówiąc to nawet nie próbowałam. To jak dla mnie najtrudniejsze, najbardziej męczące minigry i jak zawsze zrobiłam tylko lewą stronę a z prawej skończyłam na 95 kroku :sleepy:

    95.png
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tak dobrze niestety nie ma.:(:cry:
     
  17. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    No cóż, mogłam sobie pomarzyć:p
     
  18. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    Bardzo dziękuję
     
  19. fiołekafrykański1

    fiołekafrykański1 Okazjonalny autor

    Do której jest ewent ?
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wkrótce koniec:
    • czas trwania: od 23.03.2023 godz. 14:00 do 29.03.2023 godz. 14:00;
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.