Opinie Wielkie łowy XI

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nadal walczę. Jeszcze jakieś 31 gier mi zostało do końca prawej strony. Z mimozą uporałam się szybko, ale umyśliłam sobie, że "wycisnę" potrzebną sadzę siejąc roślinki do wciąż niezakończonej misji Wielka zamiana prac. A że sieję na 1 łące, to nie wiem czy się uda i czy jednak nie będę musiała skorzystać z jakichś sekundowych roślin. Zobaczę jutro:)
    Piccolo dały opryskiwacz, kwieciste melodie, muchołapkę i cylinder iluzjonisty. Całkiem nieźle:)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja z wami-poz.89 a pkt 10245 :p Jakby te łowy trwały 2 tygodnie,to może bym dała radę skończyć :D
     
  3. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    u mnie zostało do rozegrania coś koło 43 gierek, codziennie robiłam trochę , bo nie chciałam powtórzyć mojego błędu z ostatniego takiego eventu kiedy zostawiłam sobie wszystkie gry na ostatni dzień :cry: to był horror dla mnie:oops::wuerg: oczywiście , co kto lubi :)
    teraz codziennie uczyłam się jednej nowej planszy i jakoś nie odczułam tak tego eventu:)
     
  4. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    xDBić Cię nie będę bo niby za co:Dale chyba jestem lepsza:p
    moja średnia to 84,01:cry:xDxD. lewa strona ukończona - to i tak sukces:p;)xD
    Pierwsza skrzynka dała Wieczne poszukiwanie skarbów a dwie właśnie wystawiłam.
    Po cichu liczę na Dyniowy albo na Cylinder, zobaczymy co los przyniesie.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 marca 2023
  5. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Z trzech piccolo zaskoczenia nie było:
    święto świateł
    zabawa w wodzie
    nieumarły skarb
     
  6. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Dobra decyzja :)
     
  7. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    no to skończyłam :)
    z piccolo : nieumarły skarb, tańczący z liśćmi, wielozadaniowiec i nie pamiętam czwartego ale bez fajerwerków typu florenowiec czy dyniowy
    trzymam kciuki za tych, co jeszcze wytężają wzrok :)
     
  8. eweliaB07

    eweliaB07 Młodszy ekspert

    Mam i ja. Koniec. Ze skrzynek nie ma się czym chwalić inwazja robali i bajkowe źródło. Czekam na kolejne dwie petardyxD
     
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Koniec!
    Trochę przestrzeliłam, bo liczyłam zaniżoną średnią:
    upload_2023-3-28_20-11-17.png
    upload_2023-3-28_20-11-34.png
    Nieopłacalny ten event, ale jakoś go lubię. :)
     
  10. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    fajnie, że edycje cyklicznych eventów idealnie są proporcjonalne do nagród : WŁ XI ->SBŚ I:D
     
    kybek93, KsiądzxD oraz grania. lubią to.
  11. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Biorąc pod uwagę, że z poprzednich piccolaków miałam kumpla i pogo, to teraz całkiem nieźle: chomicza, tańczący, inwazja robali i bajkowe źródło. Wychlapałam 4 tys SN, zośki też koło tego, ze stodoły poszło jedno 100% do upraw i około 100 wejściówek na koło, z czego wyszło 2 x100% i 1x +1. Oczywiście wkład nieporównywalny do nagród, ale nadzieja na opryskiwacz była... i zawsze kolejny baobab do kolekcji i to w dodatku xxl - jeszcze takiego nie miałam :)
     
  12. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Witam wszystkich :)
    Ja też :pchoć dziś już zamierzałam skapitulować - podstawa nawozowca została rano zdobyta i tyle by mi wystarczyło - no ale Mietka czuła się niesyta i... od Fortuny kolejną setkę skołowała , więc rada nierada sieję dalej , choć mi już... :wuerg: uszami te gierki wychodzą .
    Rozegrałam równiutkie 200 (od niedzieli do dziś ) i mam 26774 punkty / 133,8 średnia 8) - do końca 851 brakuje / czyli 7 gierek .
    Mimoza na nie będzie przed północą , ale sadza to dopiero jutro, bo tylko 15 mam na stanie. Sporo SN-a mi na tą sadzę poszło , a ogółem to ponad 2500 go wychlapałam w tych Łowach , zośki tak około 500 sztuk ,
    do tego 2 bonusy 100% i 1 x 200% z własnych zasobów ( skrzynki bonusowe z tego ewentu mi tą ,, dwusetkę,, zwróciły , z czego jestem bardzo rada :p )
    i 2 x 100% z Koła udało się wykręcić / kosztem około 80 imprezowych.
    Z piccolaków kwieciste, tańczący z liśćmi, genialny i opryskiwacz/ dziesiąty do kolekcji :music: a dyniowego jak nie było tak nie ma
    - no to jak to ja się pytam ta Losowość się sprawuje, że jednego daje nadmiar, a innego tak żałuje

    Gratuluję wszystkim ,którzy ukończyli poszukiwawcze zmagania , a tym co jak ja, jeszcze na placu boju powodzenia życzę/ i wytrwałości :)
     
  13. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    -.- nie lubię tego eventu, byle do pnącza..
     
  14. Montwa

    Montwa Moguł forum

    Ja ostatecznie tego eventu w ogóle nie ruszyłem. ;)
    Zamiast tego, nie widząc dalszego sensu w zdobywanie TPD na Bahamie, przeniosłem wszystkie mnożnikowe itemy na zwykłą farmę i od czwartku zdobywam po 6mld PD dziennie. Zapewne wielu zawodowców powie, że co to jest 6 mld na dobę. Tylko że ja jestem zwykłym amatorem nie posiadającym wielu pnączy (wynikającej z przerwy w grze), nie mam też ani żadnego Jelonka ani tym bardziej pnączy z Alp, bo jeszcze nigdy tam nie byłem. xD

    Dlatego dla mnie te 6 mld jest mega satysfakcjonujące. A gdybym uwikłał się w aktualny event, to dalej bezsensownie gromadziłbym TPD. Tak więc fajnie że taki event jest, bo spowodował wielkie zmiany na mojej farmie. xD

    ---

    A tak swoją drogą jeszcze, to w Wielkich Łowach z maja 2020 roku, gdy były 2 florenowce do zdobycia, mimoza rosła 5:30h a teraz rośnie 6:00h. Wtedy na narzędzie detektywa potrzeba było 170 mimozy i 24 sadze, a teraz trzeba 389 mimozy i 30 sadzy.
    I zamiast dwóch florenowców jest tylko 1 drzewo i 1 nakładka. A mimo to wszyscy byli gotowi pozbyć się wszystkich dóbr, by tylko zdobyć główną nagrodę. :oops:

    ...za rok firma na pewne to wykorzysta i mimoza będzie rosła 8:00h a do narzędzia będzie potrzebne 550 mimozy i 40 sadzy, super...
     
  15. incasent

    incasent Ambasador forum

    Gratuluję 6mld. PD na dobę, zacny wynik :)
    -----------
    Florenowce są przereklamowane ;] - Drzewka nawozowe to jest dopiero coś ;] - dlatego w maju 2020 było taniej ;)
    A obecna edycja, to praktycznie kalka z dwóch ubiegłorocznych edycji, teraz i wtedy eventówka rosła 6 godzin, a w marcowej było jej potrzeba nawet więcej, bo 412 - za to mniej sadzy, tylko 28 xD
    -----------
    Tak, czy siak, tych gierek jest "ciut" za dużo, a i z rośliną i wylotkami też jest "delikatne" przegięcie. Mnóstwo osób, choć włożyło w ten event całą masę zasobów, to i tak go nie ukończy...
     
  16. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Zazwyczaj nie piszę takich "elokwentnych" rzeczy tutaj...xD ale ....skończyłam :pxD.
     
  17. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)
    Mi na PD nie zależy, samo się robi. Wolę zrobić event do końca , jeśli mam czas. Jeśli nie, to też się nic nie stanie. Każdy ma wybór.
    A co do oddania wszystkich dóbr ....inflacja jest :cry:xD nie wiem co miałabym robić z tymi dobrami skoro nie zużywać. Jeszcze sporo ich zostało, także nie oddajemy wszystkich;)
     
  18. Montwa

    Montwa Moguł forum

    Dziękuję, Piotrek. :)

    No dobrze, moja wypowiedź mogla być mocno subiektywna. ;)
    A skoro mówisz, że ostatnie 2 edycje były niemalże identyczne, to za rok może nie będzie aż tak źle. ;)

    Pełna zgoda. ;)
     
  19. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Najlepsze jakie opanowałam scenerie w łowach 11 to od 1 - 3 miejsce :

    1.Stodoła , Świątynia drzwi ,Skarbiec kociany Jonesa
    2.Sypialna Lusi , mieszkanie
    3.Chatka Baby Mruczki , Spotkanie przy grillu

    Oraz ogłaszam wszem i wobec Magiczne drzewo moje :inlove: i gdyby jak pisałam wcześniej by przedłużyć ten event o jeden dzień np. , do czwartku do godziny 22.00 to Super wielkie drzewo by było moje , a tak muszę obejść się smakiem .
    No cóż trudno się mówi ...
    Jednego dnia mi zabrakło , jednego dnia zabrakło do Super wielkiego drzewa 8)
    Ale na pociechę mam Magiczne drzewo . Oraz prawie wyczerpane zapasy super nawozu xD
     
  20. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent


    A ja rozegrałam 13 gier xD Wynik mam ciut ponad 1200 :p. Mimozę zużyłam prawie całą i coś tam posieję na noc ... To nawet nie jest spacerek... To wczasy na plażyxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.