Opinie Wielkie łowy XI

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    witam może ktoś wstawić normalnych rozmiarów i nie rozmytą planszę Sypialnia Lusi8)8)8)
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Gratulacje ,założyliście wespół w zespół klub 14 tysięcznikówxDxDxD
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Gratuluję Piotrku zdobycia drzewka.:)
    Nie mam już 14 tyś. mimozy - jak mi wypadły sadze, to ukręciłam narzędzi i już na luzie bawię się w poszukiwanie różnic - niestety muszę z lupek korzystać. -.-xD:cry:xD
     
  4. incasent

    incasent Ambasador forum

    Dziękuję Aniu.

    Baw się dobrze jeśli sprawia Ci to frajdę :) - ja na ten moment na myśli o kolejnych planszach mam trzęsiawkę xD
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Też tak miałam po zrobieniu w ciągu 24 godz. wszystkich gier.:oops::D
    Ale to z lenistwa 8)xD, bo mi się nie chciało przypominać kolejnych plansz. Jak nie ma konieczności skupiania się nad osiągnięciem dobrego wyniku, to całkiem inaczej się na te plansze patrzy.:)
     
  6. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Dzisiaj rano "zmęczyłam" te gierki, dla mnie jest to nie lada wyczyn ;)
    Natraciłam sn, zochy, bonusów... celem było dotarcie do cylindra, a jak się uda, do końca ;), udało mi się zdobyć nawozowe drzewko z nakładką i mam dość, ani jednej planszy więcej :D
    Nie wiedziałam, jak mi te gierki pójdą, więc korzystając z bonusów nasiałam za dużo roślinki (5940 zostało), wybrałam opcję "jak najwięcej" i starałam się te plansze wykonywać w miarę systematycznie, żeby nie nazbierać za dużo na raz, bo po dłuższym czasie już mi się wszystko mieszało i traciłam jakże cenne punkty. Średnią miałam 128 :p
    Pod koniec przeliczyłam i resztę już cykałam "znajdź 10", nie wiem ile narzędzi detektywa na to potrzebowałam, bo straciłam rachubę, ale średnia dość znacznie mi spadła (szkoda, że nie zliczają się gry, tylko po ukończeniu lewej strony licznik się zatrzymuje).

    Gratuluję wszystkim ukończenia, a nadal walczącym życzę łatwych plansz :)
     
  7. halina415

    halina415 Koneser forum

    gram dalej, do cylindra ,chyba się uda ,ze skrzyneczek ,no jestem zadowolona , 2x muchołówka 1x nieumarły i kąpiel w wodzie.
    Koło było łaskawe 1 x 100% i dwa razy 200% na 12 godz.
    Z moim refleksem gram znajdź 10
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie ostatnia prosta, mam nadzieję, że dzisiaj skończę.

    [​IMG]
    W sumie jak już się nauczę gdzie co leży to lubię to szukanie, ale mogłoby być go trochę mniej, bo te ponad 200 gier to jak dla mnie odrobinę za dużo.:oops:
     
  9. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Wow! Widzę ,że sporo osób dzisiaj skończyło event :D Moje gratulacje dla wszystkich :)
    Ja się turlam powoli do przodu ;) Może jutro skończę ;) Zobaczymy jak mi się kwiatki wypadajkowo sprawdzą. Wysiałam pomarańczowy fiołek,żółtą różę , begonię i powojnik. Obecny stan zielska to 12 706. Mam wrażenie,że też przestrzeliłam z ilością mimozy ;) Wybrałam opcję znajdz jak najwięcej , średnia ostatnio jak liczyłąm wyszłą mi coś koło 130. Teraz nie wiem jaka jest bo mózg mi paruje i pewnie w nocy będą mi się śniły te plansze :D Stanęłam na 143 kroku po prawej. I marzy mi się ukończyć event jutro przed 15.00 ( 14.00 ? ) żeby nie musiec się uczyć nowej planszy xD

    jakacper78 popatrz tutaj ---> https://helytar.farmgazdak.hu/ Tutaj widac lepiej plansze. Wybierasz konkretną która Cię interesuje i ćwiczysz. Pod każdym obrazkiem na białym tle są ikonki. Wybierz tą z 2 strzałkami w przeciwnym kierunku. Odpali Ci się plansza ze sceną , u góry tej planszy , wrogu po prawej będzie strzałka. Klikając ją zobaczysz wszystkie przedmioty które są do odnalezienia w danej scence.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 marca 2023
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Uff, wreszcie koniec.:)

    [​IMG]
     
  11. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Gdyby ktoś przedłużył ten event do czwartku do godziny 22.00 wielkie super drzewo by było moje .... Tak to mi zabrakło czasu ..... Na razie próbuję się doczołgać do Magicznego drzewa jestem przy 126 zadaniu po lewej stronie i mam 17808 pkt.
    Zużyłam prawie 6500 super nawozu , prawie 1700 super nawozu zośki , dwa bonusy z koła imprezowego po 100 procent za żniwa ( kręciłam kołem prawie 80 razy na dwa bonusy xD ) , oraz 200 procent za żniwa i plus trzy razy po 100 procent za żniwa z mojej stodoły . W zapasie mam jeszcze 2000 super nawozu i 2000 super nawozu zośki i sieję dalej .
    No cóż zostało m na pociechę ? - magiczne drzewo - jak uda się zrobić .
    Ach gdyby ktoś tak przedłużył ten event o jeden dzień np. do czwartku do godziny 22.00
    Trudno rozgrzebałam ten event moje dobra potraciłam to chociaż zrobię do magicznego drzewa na osłodę .
    Ze skrzyń picollo mi wyszło :
    1. Uczeń Ingrid
    2. Bajkowe źródło
    3. Kosarz trawy
    4. Kumpel niedźwiedź
    Oraz jak były dni sąsiada i w prezencie była skrzynka picollo to dobry sąsiad dał mi na prezent tę skrzynię i z niej wyszło :
    Magiczne drzewo :inlove: .
    Co mnie podkusiło żeby rozgrzebać ten event ? Chyba te drzewa właśnie ... A mogłam zrobić tylko do pnącza no cóż ....



    P.S.

    I wielkie dzięki dla osoby co dała na pierwszej stronie wszystkie plansze do wglądu . Pomoc naprawdę duża .
     
  12. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Dzisiaj rano, wparowałam na farmę, bo wczoraj wieczorkiem wystawiłam 4 skrzynie Piccolo z eventu, ale rewelacji mi nie przyniosły, a mianowicie dały:
    Nieumarły skarb (jak dla mnie ten item mógłby nie istnieć w tych skrzyniach ;))
    Bajkowe źródło (raczej nie zrekompensuje strat sn :D)
    Tańczący z liśćmi (dobre pd, choć mi na tym nie zależy)
    Kijek pogo (bez zachwytu :p)

    Więc tak: To nie jest bajka... blisko źródła, z kijkiem w ręku, wśród opadających liści ze złotego drzewa, tańczę zamiast szukać skarbu :D
     
    Ostatnie edytowanie: 28 marca 2023
  13. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Doczłapałem do pnącza :p
     
  14. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Kwiaty w sumie dały około 310 sztuk sadzy :D Ukręciłam 10 wejściówek ;) Za 3h zbieram powojnik i myślę że znowu nieźle pójdzie. Na event poszło mi ponad 10tys SN i jakieś 5tys Zośki. Nie wykręciłam żadnego bonusu na kole oprócz +1 do zbiorów a niebieskich wejściówek poszło ponad 200 ... Ze stodoły wyszły niemal wszystkie bonusy 100% i jeden na +200%. Tanio nie było ;) Tym bardziej rośnie przekoananie ,że trzeba to pociagnąć do końca ;) Ale już mam powoli dosyć :D Mam nadzieję,że następny event nie będzie wymagał siania xD
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no dobra florenowca brak ale za to są 2xświeto świateł i zabawa w wodzie ,pytam sie gdzie dyniowe sie pochowały 8)8)
     
  16. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Mam 80 gier skończonych i jeszcze 195 do rozegrania . Idzie mi fatalnie :cry:. Mam średnią 88 :p. Czy ktoś mnie pobije ?xDxDxDxD
     
  17. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    gratulacje dla tych którzy mają upragnioną XXL i dla tych co walczą jeszcze o zdobycie ich ...wielki podziw dla Was kochani ....ja z motyką na księżyc się wybrałam ... ...mimo że koło zardzewiałe ... i bonusów brak ...to pnącze jest moje i z tego się bardzo cieszę ...powodzenia dla walczących...
     
  18. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Zakończyłem lewą stronęxD no i na tyle tego eventu;)
     
  19. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    jestem bardzo blisko Ciebie bo mam poz.83 a pkt 8640. Brawo my!!!!
     
  20. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    pnącze z trudem zdobyte...nic już nie robię i nie sadzę
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.