Opinie Wielkie łowy XI

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Zaawansowany

    Wielkie Łowy pierwszy raz robię - zanim się plansz nauczyłam to przepadło ok tysiąca punktów ... no nic, baobab nie dla mnie niestety. Choć dziwne, bo w kulkach sobie poradziłam a był florenowiec. Dałam radę 45 gier "na raz" pod koniec było już po 135. Obniżyłam oczekiwania do magicznego ale to chyba też się nie uda. No bieda, nawet ulepszone róże bez SN nie wydadzą wypadajek aby ukręcić narzędzia.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 marca 2023
  2. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Nie przejmować się za moment będzie następny event, po nim następny i następny aż do znudzenia :)
    Gratulacje dla tych co ukończyli i brawa dla tych co walczą :)
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wczoraj na pierwszy ogień wziąłem.:p
    Po ewencie będę miał na plusie 4 Wielkie Drzewa, w tym 2 SN.:D;)
     
  4. abask

    abask Komandor forum

    A ja rozegrałam 77 gier ze średnią 106. Dotrę do końca po lewej i dalej się nie spinam bo już mi się nie chce.
    Najczęściej wybierałam różnicę bo szybciej i łatwiej. Nie lubię tego eventu bo bolą oczy.
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Przypomnijcie mi jak to jest z nakładkami.
    Jak teraz dam nakładkę XXL, to czas wystartuje od zera, czy jak bym od rana miał XXL?
     
  6. piotrs

    piotrs Książę forum

    wystartuje od zera , niestety
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja ciągle na placu boju.xD Nie zdążyłam wszystkich gierek rozegrać w poprzednim zestawie i musiałam nauczyć się Kociany. Bałam się tej planszy, ale w miarę szybko przyswoiłam.

    Moim zdaniem w drzewach nakładki zerują.
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Ryś sprawdzone wyzerujesz od zera jak nałozysz nakładkę :(
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No nic, poczekam na lodowego jelenia (dwa dni:cry:) i wtedy wystawię ewentową XXL.
     
  10. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Helpunku! Gdzie jest kałamarz i pióro w skarbcu kociany?
     
  11. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] pośrodku regału
     
  12. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    następnym razem skorzystaj z klawisza F5 jak będziesz się uczyć gier. Przed końcem czasu go naciśnij i plansza się odświeży, zmniejszy się tylko czas do 70 sekund ale nie będziesz tracić wejściówek do gry. Jak się już nauczysz planszy, to wtedy graj już normalnie.
     
  13. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Pnącze zdobyte :) i super. Lubię pnącza ze skrzyniami bonusowymi. Jeszcze trochę poklikam w tym evencie ale pnącze jest i to mi wystarczy.
     
  14. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Dziękuję bardzo ) Nieźle się ukrył ;)
     
  15. freska_kreska

    freska_kreska Hrabia forum

    Cześć wszystkim :) Gratulacje dla tych, którzy już odpoczywają ;D
    Mi niestety pnącze nie jest pisane (koło nie współpracowało, bonusów dodatkowych nie mam). Na ten moment:
    [​IMG]

    Sieję do jutra do wieczora, ile będzie tyle będzie. Cieszę się ze zdobytego piccolo :)
     
  16. incasent

    incasent Ambasador forum

    I ja zmęczyłem :

    [​IMG]

    Trzecie drzewo nawozowe trafia do kolekcji, tym razem szlachetne, bo z nakładką XXL ;]
    -------------
    Powodzenia dla wszystkich, którzy jeszcze walczą :)
     
  17. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    gratulacje dla wszystkich :)
    ja jeszcze sobie gram i troszkę jeszcze pogram :oops:
    aktualnie mam 16 789 punktów, także do 27 525 jeszcze trochę SN pójdzie, bo muszę dorobić sadzy :oops:
     
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Nasialiśmy za dużo... Mnie zostało 14 033 sztuki badyla. Nie umawialiśmy się
     
  19. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Piotrze, wielkie gratulacje :)
     
  20. incasent

    incasent Ambasador forum

    Bardzo dziękuję :)

    Bacowej też zostało ~ 14.000 roślinki :), wszyscy chcieliśmy mieć "lekki" zapas xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.