Opinie Wielkie łowy X

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 7 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Napiszę i ja - ewent ukończyłam w całości.
    Nie powiem ile ukręciłam narzędzi bo to wzbudzi tylko Wasz uśmiech hihi Na początku udało mi się wykręcić na kole 100% + 200% do stodoły - to przesądziło aby trochę poszaleć z innymi bonusami tj dyniowymi i i 4 X100% większe plony z uprawy roślin specjalnych w slotach - poszło też trochę SN i Zośki. Z pikolaków dostałam kwieciste, święto świateł i wielozadaniowiec. W sumie nie mogę narzekać bo kolejny baobab(30) przybył do kolekcji. Nie wiem też jakim cudem dostałam też 2 cylindry ( może 1 z sezonu owocowego?)
    Pozdrowienia dla Wszystkich :)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 września 2022
  2. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Bardzo dziękuję :inlove:

    Z tego co wyliczył gdzieś hlnrys to już w tym roku nie powinno być tego eventu ;)xD
     
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Posty, które przez pomyłkę znalazły się w tym wątku usunęłam. Widzę też, że trafiły we właściwe miejsce :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    Zrobiłam całą lewą stronę, niestety tak jak podejrzewałam o baobabie nie było co marzyć
    Koło nie było łaskawe i nie chciało dać żadnego bonusu

    A z piccolo otrzymałam cylinder iluzjonisty i inwazja robali - czyli szału nie ma [ciach] Nie urywa

    I jeszcze dopytam jaki to bonus dyniowy?? Bo których raz ktoś o nim wspomina, a jak grałam 2 lata temu to nie kojarzę nic takiego

    Wykropkowane usunięte,
    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 września 2022
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zapewne chodzi o bonus z itemu:

    dp.png
     
    babydelfi lubi to.
  6. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    SMOD_Atena lubi to.
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Event dawno za nami, więc wątek zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.