Opinie Wielkie łowy X

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 7 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. abawe

    abawe Młodszy ekspert

    Bardzo dziękuję. Już znalezione.

    Posty połączyłam, ponieważ dodawanie jeden pod drugim jest zabronione,
    SMOD_Atena
     
  2. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    Pnącze zdobyte , do końca lewej strony brakuje 28 kroków , niestety z prawą stroną dużo gorzej. Podziwiam farmerów którzy kończą prawą stronę ,ja niestety w tego typu eventach jeszcze prawie nigdy nie dotarłam do końca tej strony , najbardziej było mi żal kiedy do wygrania było drzewko florenowe , niestety nadal go nie mam , ale myślę że kiedyś wreszcie zakorzeni się na mojej farmie .Miłego dnia wszystkim życzę i dobrej i owocnej zabawy :)
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wersja z poprawkami, może jeszcze się komuś przyda albo będzie na kolejne łowy ;)

    lab.png
     
  4. teresa3000

    teresa3000 Zaawansowany

    jedna strona zrobiona do konca nastepnej prawie cztery razy tyle niema szans ale skrzyneczki nienajgorsze cylnder iluzjonisty iten umarly milej pracy i owocnej wszystkim
     
  5. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    pewnie, że się przyda, bo ja jeszcze nie rozegrałam ani jednej gierki....aż sama sobie współczuję :cry::cry:;)
     
  6. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    37 gier rozegranych, jeszcze dłuuuga droga przede mna :(

    początkowe gierki w znajdowanie przedmiotów nie szły za dobrze, ale teraz już jest z kazdej planszy max, więc chociaż tyle dobrze
     
    PoloMit, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  7. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    U mnie dopiero 11 po lewej i 37 po prawej. Człapię wolniej niż zakładałam :p. Koło nic nie dało, szans na pnącze nie ma. Zwłaszcza, że nie siedzę na farmie cały czas. W końcu jest wolna niedziala :D.
     
    PoloMit, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie robię tego eventu a wykręciłem +100% na żniwa na kolexD:cry:xD No nic, przynajmniej szybciej uzbieram ananasa na paszę dla rekinów:p Ale że działa też na drzewa, to sprawa się komplikuje, bo 2 razy więcej tych pasz mogę zrobić w teorii, w praktyce nie bardzo jak 1000 pasz robię przez 5 dnixD:cry:xD
     
    Anetta41, PoloMit oraz Aisha1969 lubią to.
  9. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    [​IMG] na razie zrobiłam tyle,teraz na polach fabryki.
     
  10. Montwa

    Montwa Mistrz forum

    Rysiu, chyba to źle policzyłeś
    100 poziomów x 25 mln to ... 2,5 mld.
    A skoro Ty stracisz 25 mld przez ten event, to tak, jakbyś miał 10 razy awansować między 100 lvl a 200 lvl, a nie tylko jeden raz...
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No tak, pomyliłem się.:oops:
    Tam są jeszcze miliony.:)
     
  12. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    U mnie po lewej jeszcze 18 gier i picolaki zgranięte i to najważniejsze :D. Na prawą stronę nawet nie patrzę ale póki co do 73 punktu się udało dotrzeć.
     
    PoloMit, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Trzecia doba ewentu minęła, połowinki mamy, a u mnie:

    [​IMG]

    Czyli mimozy mam na 195 gier, sadzy na 172 gry.
    Uważam, że nie jest źle, myślałam, że nie uzbieram, a jednak, koło (2x100%), sloty w procentach i odpalone dyniowe dały radę.xD
    Sypialnia, farma i kuchnia obcykane, no to nie ma co się ociągać, tylko do roboty.:)
    Ciekawe ile będę musiała jeszcze dosiać.;)xD
     
  14. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]
    z 2 pikolaków tańczący i bajkowe :D do trzeciego po prawej raczej nie dotrę :)
     
    PoloMit, bogusiak80 oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Rozegrane 138 gier.
    (Dlaczego licznik gier nie działa dalej, jak w łatkach?)
    [​IMG]
    Średnia 134,1.
    Badyla mam akurat na brakujące 67 gier.
    Tylko od wylotek zależy kiedy skończę.
     
  16. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam
    W sypialni lupa wyświetla strzałkę na komputer, ale nie można nigdzie kliknąć. Pod strzałką buteleczka zebrana jako pierwsza. Traci się w ten sposób czas bo plansza się blokuje i trzeba ja gasić (znajdz 10)
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pierwsze 30 gierek za mną, sypialnia i kuchnia spoko, ciągle gubię się na farmie. 135 pkt. dopiero za 10 razem.:(

    [​IMG]
    Jak widać średnia 129,93, mam nadzieję, że nie spadnie.:pxD
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Mam to

    [​IMG]

    juhu
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    całkiem spory kawałek podstawy xD
     
  19. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    witam odgrzewane kotlety ciąg dalszy razy 10 :wuerg::wuerg::wuerg: ta gra schodzi na psy coraz bardziej 8)8)8)
     
    PoloMit i krasnoludek10 lubią to.
  20. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    koniec :D idę w końcu odpocząć od monitora
    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.