Opinie Wielkie łowy X

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 7 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdziłam teraz u siebie i z użyciem lupy nie było problemu żeby zaznaczyć przedmiot. Zwróćcie uwagę żeby nie klikać w tę strzałkę tylko dokładnie w przedmiot.
     
    dantic3, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Przy użyciu lupy są błędy.
    Wskazuje ona błędnie na przedmioty, które już zostały zebrane, których nie ma już na planszy.
    I najprawdopodobniej nie zostanie to naprawione.
    Pisze o tym niemiecki mod:

    "Uzupełnienie:

    Udało mi się „uchwycić” opisany przez Ciebie problem
    [​IMG]

    Przepraszam, że na początku nie mogłem w to uwierzyć :ups:Właściwie sam nie gram w tę wersję.
    Moim ulubionym jest Znajdź 10 różnic -

    Ekran z informacją, że strzałka wskazuje zapalniczkę, która nie jest już dostępna zamiast kijka do selfie,
    Odszedłem. Zakładam jednak, że w obecnym wydarzeniu nic nie zostanie „ulepszone” :ups:
    Ale mam nadzieję na przyszłość, że nastąpi tu poprawa / korekta. "

    https://board-de.farmerama.com/threads/große-verfolgungsjagd-x.113315/page-2#post-5281765
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Myślałam, że mam omamy a jednak to błąd. Robię tylko 90 gier w takim razie i odpuszzam bo niestety ja bez lupek nie obędę się.
     
  4. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    za 1h dobiję do pnącza :) ale miecia warczy , więc muszę dalej pedałować :D
     
    Honorat., tajger1212 oraz krasnoludek10 lubią to.
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u mnie dopiero 13/38 byle doczłapac do pnącza :D bez % ciezko jest dotrzec tam gdzie bym chciała :p
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Polecam poświęcenie jednej gierki i przy pomocy F5, nauczenie się miejsc postoju poszczególnych fantów, wtedy bez użycia lupek można mieć 135.:)

    [​IMG]
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak, Ela, ale po odświeżeniu F5 jak do tej pory było mniej czasu na szukanie i podejrzewam, że nic się w tej kwestii nie zmieniło;) Dlatego też bardziej polecam tę stronę do ćwiczeń, którą dał któryś z moich poprzedników:) Oczywiście jeśli działa, bo jak nie, to faktycznie zostaje tylko F5;) Aczkolwiek wg mnie to raczej ostateczna ostateczność niż narzędzie do nauki plansz:p
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak, po odświeżeniu jest dostępne 70 sekund, ale odświeżać możesz wielokrotnie aż nauczysz się miejscówek wszystkich fantów.:)
    Jasne ta węgierska strona jest bardzo dobra, tyle, że niektórym sprawia dużo kłopotów, nawet i Ty miałeś z nią problemy.:oops:
    Drugą dobę kończę z takim wynikiem.:)

    [​IMG]
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    To niestety nie na moją głowę, za dużo w niej siedzi i już nie bardzo chce się coś zmieścić -.-:cry::cry:
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Po dwóch dobach mam 85 gier.
    Czyli nazbierałem 2550 wylotek.
    Jest to powyżej potrzebnej mi średniej - 1025 szt / 24 h
    Naddatek pozwala przypuszczać, że wylotki nazbieram dobę przed końcem, co mnie bardzo cieszy.
    [​IMG]

    Średnia wzrosła do 133,8.
    Jeszcze 0,2 do potrzebnego minimum.
    Dzisiaj już zluzowałem z dyniowymi.
    Zrobię z nimi jeszcze jeden zbiór i potem dwa na samym CMJ.
    Jutro zakończę sianie mimozy i przycisnę wylotki.
    Może dam radę zrobić 2 doby przed czasem?
     
  11. Aniutek89

    Aniutek89 Zaawansowany

    zrobił ktoś może screena farmy?
     
    krasnoludek10 i Aisha1969 lubią to.
  12. anioleczek12389

    anioleczek12389 Aktywny autor

    post 193:)
     
    krasnoludek10, Aisha1969 oraz Aniutek89 lubią to.
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    I ostatnia prosta, lekko nie było, bo koło dało tylko raz 100%, a to za mało na wysianie dziesiątek tysięcy rośliny.
    Drzewko nawozowe - podstawę już mam, roślina wysiana, to jeszcze tylko uzbieram sadzy i będzie nakładka xxl.:)

    [​IMG]
     
  14. Aniutek89

    Aniutek89 Zaawansowany

    Dziękuję ślicznie :)
     
    krasnoludek10 i Aisha1969 lubią to.
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Nie lubię zmiany zasad w trakcie gry. Miałam nie robić a zrobiłam. W 12 godzin. Gdyby nie super drzewo to bym odpuściła. Z piccolo wpadł mi opryskiwacz, genialny wielozadaniowiec i po raz pierwszy florenowiec także jestem tym razem na plusie dzięki losowości. I tak zdania nie zmienię, że to mocno nie w porządku zagrywka.
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Szacun za tempo.

    Za mną 90 gier.
    upload_2022-9-10_22-38-29.png

    Mam jeszcze do rozegrania 46 ukręconych narzędzi detektywa.
    Rośliny też jeszcze ciut jest na stanie: upload_2022-9-10_22-40-3.png

    Nie wiem, czy dam radę zrobić maksa, ale jestem już zadowolona z wyniku. Plany sobotnio - niedzielne się skomplikowały i będzie mniej czasu na gry, niż planowałam. :p
     
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Te lupy bywają irytujące -.- acz sporadycznie się to zdarza.
    Robię tak jak pisałam: bez spiny. Nie używam: bonusów, dyniowych czy SN jak zwykle to bywało w "wielkich łowach". Pod względem nagród najgorsza edycja. Mam zamiar zrobić lewą stronę i starczy.
     
    Aisha1969, AngelGina oraz krasnoludek10 lubią to.
  18. abawe

    abawe Młodszy ekspert

    Czy ktoś wie, gdzie są gogle w laboratorium?
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  19. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Mi się udało jak dotąd 30 gier rozegrać. Nie wiem czy uda mi się dotrzeć do pnącza. Nieważne. Najważniejsza sama zabawa.
    Bardzo lubię takie łamigłówki.
    Rozwiązuję tylko te ostatnie, z szukaniem różnic. Wydają mi się najłatwiejsze.
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Gdzieś tak w środkowej części planszy po prawej stronie poniżej napisu Czujnik ruchu:

    [​IMG]

    Dodam, że nie wszystko na tej planszy jest prawidłowo opisane.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.