Opinie Wielkie łowy X

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 7 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Dokładnie tak, masz rację. Ciśnie się tu na usta stare polskie przysłowie: Dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie
     
  2. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Plansze z bałaganem i graciarnią to nieporozumienie. Chyba trzeba będzie sobie to odpuścić. Straciłam już 100 imprezówek i żadnego bonusika, nawet najmniejszego. Tylko jakieś gwiazdy i banany. Nie podoba mi się ten odświeżony event. :cry:
     
  3. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    A ja właśnie tym razem wezmę udział w evencie, chociaż będę miała mało czasu w ten weekend. Rzadko biorę udział w eventach a ten akurat bardzo lubię. Nagrody jakie są takie są. Dla mnie w sumie bez różnicy. Zawsze coś dodatkowego do stodoły wpadnie. Na pewno nie zrobię nawet połowy zadań ale to nic. Mimo wszystko życzę miłej zabawy! :)
     
  4. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Ja też robię powolutku człapie do przodu [​IMG]
     
  5. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    Jak Ty człapiesz to ja się czołgam hihihihih dopiero 10 zrobiłam po lewej xD
     
  6. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Wrzućcie proszę pozostałe plansze, bo bez nich ani rusz :(:cry:
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. ewanta

    ewanta Komandor forum

    a gdzie w laboratorium są gogle?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dobra. Przekonali mnie.Na szczęście mam nawozowce więc parcia na skończenie eventu nie mam ale trochę podłubię.
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Usunęłam tę wyspę bo zaczęłam u siebie szukać tych przedmiotów i widzę inną odsłonę tej wyspy :(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Pnącze już wisi,mam rozegranych 57 gier.Sądzę ,że lewą stronę zrobię,prawa dyskusyjna .Nie dośc,że ze wzrokiem u mnie kiepsko to jeszcze złośliwość planszy przy klikaniu na przedmioty trzeba powtarzać bo nie zalicza a czas ucieka.Nie jest to mój ulubiony event .Na ironię losu znowu wykręciłam +1 do zbiorów i 100% na 24 godz.Jednak teraz już spokojnie bez SN,co będzie to będzie.Mam 4 drzewa nawozowe w tym 1XXL i 1 XL.Powodzenia wszystkim w zdobywaniu nagród.:D:DxDxD
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Znalazłam wyspę zaśnieżoną - może to ta:

    [​IMG]
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No to jest ta.... chyba, też już właśnie zrobiłam ale pewnie nie wszystkie przedmioty są opisane ;)

    Wyspa zimowa.png

    A kto zrobi laboratorium? :p
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Obrazki :)
    wyspa świąteczna

    [​IMG]

    Fabryka Borstyego

    [​IMG]

    świąteczna sypialnia
    [​IMG]


    Farma
    [​IMG]



    Kuchnia
    [​IMG]


    piekarnia Piekarskiego
    [​IMG]
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Widzę, że nie ma chętnych :cry:
    To coś tam naskrobałam ale pewnie dużo będzie brakować albo coś się nie zgadzać, nie na moje oczy to laboratorium:sleepy:

    lab.png

    Zamiast Kosmiczne jajo - powinno być Czujnik ruchu
    Jakieś kosmiczne jaja mi się marzą xD:cry:
    Pod palnikiem w prawym, dolnym rogu jest Okrągły uchwyt do probówek.
    Gdzieś tam po lewej na dole jest Defibrylator.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 września 2022
  15. Montwa

    Montwa Mistrz forum

    No właśnie, a w kogo to obrażanie jest skierowane? W nowych graczy, czy w starych. Bo ja uważam, że w starych. Kto stracił na tym, że BP dało morsy i wszystkie nowości ze świata pełni księżyca do Skleporamy? Człowiek dużo czasu zmarnował, by utworzyć rzeczy, które później miały posłyżyć w G&T na wymianę na potrzebne do optymalizacji farmy itemy, a tu taki klops. Cały wysiłek na marne. A nowy gracz? Weźmie udział w tym i kolejnych eventach, zdobędzie trochę pomarańczowej waluty i za 250 kupi sobie ze sklepu to i owo. 8)
    ---
    ...od jakiegoś czasu jestem nastawiony na gromadzenie PD i TPD i aktualny event nic dla mnie nie ma, nic. Takich graczy jest wielu. A nowi gracze? Nikt nie mówi, że od razu muszą dojść do Wielkiego drzewa. Ale po drodze jest wiele (z ich punktu widzenia) ciekawych rzeczy, o które warto się postarać. Więc dla kogo jest ten event? ;)
    ---
    Zresztą, czemu my ciągle mówimy o nowych graczach. Przecież tak naprawdę ich nie ma w naszej grze.;)
    Bo gdy chcieli zacząć, to zobaczyli na forum, że można dziennie zdobyć 5 mld PD (gdy oni zdobywali może 1 tyś) albo kończyć event w 3h od startu (gdy im nie wystarczało 6 dni) więc szybko sobie odpuścili. O ile w ogóle trafili na Farmeramę. Mi 10 lat temu przyszło powiadomienie na maila. No i gram. Czy teraz ktoś wysyła takie powiadomienia? Firma ma pewnie mnóstwo nowych projektów, które są odpowiednio reklamowane. Przemysł gier ciągle się rozwija (co widać chociażby po ilości firm notowanych na GPW) i trzeba być na czasie. Farmerama na czasie nie jest. Ci co kiedyś zaczęli, poświecili mnóstwo czasu i pewnie trochę pieniędzy, to grają. Nikt nowy tu nie przyjdzie. A że co chwilę pojawiają się nowe loginy, no cóż, chyba wszyscy wiemy, że to wcale nie są nowi gracze... ;)
     
  16. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    W prawo od telefonu kom. jest kosmiczne jajo(zielone).
    Z lewej nad narzędziami jest defibrylator (na nim serduszko z piorunem)
     
    incasent i krasnoludek10 lubią to.
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak jest Aniu i ten telefon komórkowy teraz to Smartfon :p

    I gdzieś tam po prawej stronie na górze taki różowy, okablowany - Kask do czytania w myślach

    A u mnie na ten moment 39 minigier, średnia 93, coraz słabiej mi to idzie, ale mam nadzieję, że lepiej pójdzie z kuchnią i sypialnią, tam spróbuję kilka razy (żeby oczy mi nie padły) znaleźć wszystkie :sleepy:

    hlnrys a jednak się skusiłeś :D
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Co prawda eventu nie robię, ale nie mogę znaleźć na planszach Ateny tego telefonu komórkowego;) A co do defibrylatora - tak myślałem, że chodzi o serce z piorunem i już chciałem pisać, ale mnie wyprzedziłaś:D


    EDIT: Dobra, już widzę ten telefon komórkowy, ale nijak nie widzę na prawo od niego kosmicznego jaja, które mi wygląda na to zielone, okrągłe coś na ścianie (tuż obok plakatu świni w, po lewej stronie)xD:cry:xD A smartfona to już w ogóle nie widzęxD
     
    Ostatnie edytowanie: 9 września 2022
  20. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Lewa zrobiona... nic nie napiszę o sredniej :cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.