Opinie Wielkie łowy VIII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 7 września 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Szopy znowu "pożyczyły" wiele rzeczy i je pochowały. Załóż dzierganą czapkę i pomóż inspektorowi Myszeau odnaleźć przedmioty w nowym miejscu!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Środa, 08.09.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 14.09.2021, godz. 22:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 i anna0089 lubią to.
  2. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Robię bo lubię inspektora :D. Gdzieś dojdę a ile znajdę to się okaże. Powodzenia wszystkim.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja też robię jak wszystkie eventy, nie umiem nie robić xD ale na samą myśl o poszukiwaniach już mnie oczy bolą :cry: Nagrody zacne tak więc trzeba będzie uruchomić zachomikowane bonusy :)
    Powodzenia wszystkim życzę :)
     
  4. majka47

    majka47 Analityk forum

    O jejku jakie fajne nagrody,a ja tak nie lubię tego szukania,ale co robić taki los farmera.Pozdrawiam!
     
  5. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    nagrody fajne tylko ... to szukanie mnie przeraża :wuerg: ale robię , coś tam skubnę z tych dobroci ;) powodzonka tym , którzy będą się bawić ... mniej lub więcej xD:p:)
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wielkie łowy, wielkie szukanie ...., ciekawe czy dam radę dojść do cylinderka.;)xD
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jak wysiejesz min.80 tys eventowki to tak..mnie bedzie szkoda sn...zgarniam tylko pnacze
     
  8. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    ile się da to zrobię...a chciało by się dojść do końca;) Powodzenia dla grających;)
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD Mnie też szkoda a i nie mam go zbyt dużo, ale pokombinuję, do tej pory się udawało dojść do końca, może i tym razem się uda.:pxD
     
  10. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    ja bym chętnie doszła do picolo. Resztę mogę spokojnie darować
     
  11. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Lubię te Łowy, chociaż nie mogę zbyt długo szukać, bo strasznie męczą mi się oczy. Zrobię tyle, ile dam radę, chociaż pnącze obowiązkowo, bardzo zacne jest tym razem.:music::D.

    Mam prośbę o uzupełnienie poradnika - brak jest opisu itemu Krabowy skarb.
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jedyny ,ktory zrobilem do konca to byl ten z florenowcami..pozostale robilem wybiorczo
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ten item wszedł parę miesięcy temu do gry, dlatego informacje o nim znajdują się już w zestawieniu >>Tabele - itemy<<:)

    Nawet nie będę deklarować, że poprzestanę na pnączu. I tak skończy się na tym, że jak zawsze zrobię całośćxD Ostatnio to długotrwałe szukanie nawet dobrze zniosłam. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie:)
     
  14. Robinchłód

    Robinchłód Czeladnik forum

    Bry .Obliczyłem sobie że:
    1. Do 57 poziomu(do 250 PNS) potrzeba 23 484 badyla 1596 dropsów co daje przy 135 pkt za grę 7695 pkt ( 27 525 możliwych do zdobycia)
    2. Do 90 poziomu potrzeba 37 080 badyla 2520 dropsów co daje przy 135 pkt za grę 12 150 pkt ( 27525 możliwych do zdobycia)
    3. Aby zrobić wszystko czyli zdobyć 27 525 pkt potrzeba rozegrać 204 gry co daje 84 048 badyla 5712 dropsów.xD:cry:Oczywiście zakładając że za każdą zakończoną grę zdobędziemy max 135 pkt;)
     
  15. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    u mnie brak opcji na zrobienie całości :cry: już wzrok i refleks szwankują :cry:xD:oops:
     
  16. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Tu nie masz co liczyc ile potrzeba bo ja maxa nigdy nie mialem i miec nie bede wiec to zalezy od znajomosci plansz
     
  17. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum


    Ja przy mojej średniej 115 pkt za grę musiałabym zrobić 240 gier i odpowiednio wysiać 98.880 mimozy i uzbierać 6720 sadzy, hmmm .... baaardzo ambitne zadanie :p:cry::cry::music: Ciekawa jestem, czy to realne ;) Zapas SN jest, trochę bonusów zachomikowanych, czasowo też nie jest źle - mam kilka wolnych dni .... więc przynajmniej się przymierzę do całości :music:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 7 września 2021
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nienawidzę tego eventu. Chyba będę nadrabiał zapasy do stodoły. Ze skrzyń bonusów i tak nie wylatuje mi praktycznie nic ciekawego a do florenów raczej nie ma szans dojść czy do Piccolo. A może jednak spróbować (nawet jeśli nie mam bonusów) i co wpadnie, to wpadnie? Zawsze to więcej SP, SN, SNZ i może florenów oraz zagród typu ta dla gekonów.
     
  19. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Próbuj Tomku, co ugrasz - to Twoje, zawsze coś uzbierasz :pxD
     
  20. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Wersja odrealniona ;)będzie ile zrobię
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.