Opinie Wielkie łowy VI

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Te bezczelne szopy pochowały przedmioty z całej farmy. lecz inspektor Myszeau jest na dobrym tropie! Weź swój sprzęt detektywistyczny i odszukaj ukryte przedmioty w nowej scenerii.

    [​IMG]



    [​IMG]
    Środa, 24.03.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 30.03.2021, godz. 22:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Jak ja to kocham.... jak politykow i ksiezy :cry: ale cos tam wypada porobic jakby tak zsumowac to jednak troche procentow jest no i PSNy chociaz zaczynaja mnie wkurzac ;/
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Nigdy w łowach dobra nie byłam ale podstawę-30 gier zrobię...13950 zielska i 960 wypadalców chyba dam radę zebrać...A dalej,jak BP da :p Idę farmę przysposobić.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2021
  4. mjanakiewicz

    mjanakiewicz Młodszy ekspert

    Robię, lubię wyszukiwanie przedmiotów i podoba mi się przedmiot: Radosna magia miotły II (z 6 ulepszeniami), który można postawić na wybiegu. Do tego florki i piccolo :)
    Obawiam się jedynie moich wyników na planszy "Chatka Baby Mruczki".
    Przy średniej 125 pkt za grę, do zrobienia całości prawej strony wychodzi mi 220 gier do rozegrania, co daje:
    219 x 465 mimozy = 101 835 mimozy
    Może być krucho z czasem przy roślinie 7,5 godzinnej. Koło ostatnio nie jest łaskawe.
    Edit: minimum - cała lewa strona = 90 gier i 41385 roślinek
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2021
  5. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    To mnie pocieszyles nie mam szans na taka srednia i ta ilosc roslin masakra...
     
  6. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    ja uwielbiam tą grę, podobają mi się nagrody, rzadkie ( przynajmniej dla mnie zagrody), neonowe zagrody, i floreny ,ale ilość roślin powala i sienie na 3 łąkach.no i znowu całą farmę trzeba przerabiać
     
  7. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Tak na szybko podsumowanie
    aby zrobić wszystkie gry
    mimoza 90 x 465 = 41850 : 1764 = 24 zbiory
    sadza - 2880

    aby zrobić ilość gier do zdobycia wszystkich ulepszeń
    mimoza 70 x 465 = 32550 : 1764 = 19 zbiorów
    sadza 2240

    coś skrobnę ale decyzja należy do Was
     
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    item na koniec no ok dobry jest,
    ..picollo znowu- też niby ok
    ale.. jakby choć raz dali w końcu gwarantowaną nagrodę, to chyba by nie zbiednieli :p

    Wszystko byłoby super, gdyby ta gra działała normalnie:p
    A obecnie, przy tych wszystkich błędach, to mini gierka na czas, nijak cieszy.

    Tego typu eventu, powinny dawać, jak ułożą grę, no ale co tam, niektórym zadziała, inni będą męczyć f5 i uczyć się godzinami obrazków i nazw :p

    3 pola do siania - entuzjaści się doczekali :D

    No na pewno coś zrobię, ale ile to się zobaczy:)
    3 pola do siania zawsze oznacza pierdyliard roślin :cry:
    demolka i sianie w kolko x dni tego samego- pasjonujące :music:xD:cry:
     
  9. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    nie chce was martwic, ale po lewej stronie krokow jest
    30 krokow, co daje 90 gier do rozegrania.
    czyli na lewa strone roslinki bedzie wiecej potrzeba niz wyliczylyscie

    tak ja to zrozumialam
     
  10. mjanakiewicz

    mjanakiewicz Młodszy ekspert

    Tak, mój błąd.... 90 gier... na lewą stronę, czyli jak dla mnie 41385 roślinki na minimum ;(
     
  11. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Nie musisz jeszcze sie nie zaczelo a juz mnie sie nie chce ;d
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Pewnie masz rację,ja "po łebkach" tylko poradnik przeczytałam...Jednak trochę się pobawię a ile zrobię,tyle zrobię...
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Narzekaliście na eventy na 1 łące, to proszę, mamy 3 łąki8):pxD:cry:
     
  14. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Robię ale bez spinania.Ile mi się uda zrobić tyle będzie.Piccolo to loteria,na święta mogliby dać coś konkretnego.Idą po najmniejszej linii oporu.Ludzie ekscytują się na Forum skrzynkami to myślą,że zawsze tak będzie.Ja lubię nowości.Usiedli na laurach tylko eventy coraz bardziej wymagające i słabe nagrody.Gra dalej ma błędy.Czyżby zmierzch Farmy?
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2021
  15. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Narzekali ci co zwykle narzekają ,może teraz otworzą oczy ile tego trzeba wysiać i zużyć nawozów.>:(
    Przy tej płynności gry czarno widzę ten event.:cry:
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Robić event będę jak zawsze, siać mogę, taka dola farmera ale na samą myśl o szukaniu przedmiotów już mnie oczy bolą. Czuję, że oszczędzane imprezówki i bonusy do stodoły pójdą w ruch i pewnie będę musiała zebrać 2 razy tyle badyla bo z punktacją będzie u mnie jak zwykle cieniutko :oops:
    Powodzenia wszystkim życzę w tych poszukiwaniach :)
     
  17. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Ja nie narzekam ja pomarudze xD sezon sie zacznie i znow zakosi mi mase tych samych roslin ;/
    No mam to samo malo kiedy mialem za gierke 105 a tu pisza o sredniej ponad 120
     
  18. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    rozumiem cie doskonale:pmozna :wuerg::cry: od takich ilosci

    trzymam kciuki za powodzenie i osiagniecie nie tylko minimum :)
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Spróbuję Was trochę pocieszyć;) Ważniejszy wydaje mi się pasek z lewej strony, czyli za liczbę gierek. Jest w nim główna nagroda, czyli item z wszystkimi ulepszeniami i tak kochane przez większość Graczy skrzyneczki Piccolo:inlove: Z wysianiem zielska na 90 gierek na upartego można sobie poradzić nawet bez bonusów i SN:)

    Gorsza sprawa jeśli ktoś zechce zdobyć punkty na zdobycie wszystkich nagród z paska po prawej stronie. Tu już trzeba się nastawić na intensywne sianie, nieodzowne też są bonusy i zapasy SN. Neonowe skrzyneczki będą trudne do zdobycia...
     
  20. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Jak ja nie lubię tego eventu.... po każdym na końcu czuje, że mam zeza rozbieżnego i oczopląs :oops::sleepy:
    Juz jedna myszka od tego klikania u mnie poszła, musiałam kupic nową.
    Cos tam podziubię, ale tylko na dwóch polach, święte baobaby są święte i nie do ruszenia, więc leśna polana odpada.
    Mam jeszcze item dyniowy prezent z piccolo i moze cos na kole uda się wykręcić, ile zrobię to zrobię.:eek:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.