Opinie Wielkie łowy V

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 10 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. orszula1

    orszula1 Czeladnik forum

    lewa strona 9 prawa 40 a wam jak idzie?
     
  2. sabcia7

    sabcia7 Stały bywalec

  3. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    ło matko sami miszczowie cholewka;)co nam bidakom zostało... siać i odnajdywać:p4 gierki za mną i wcale mnie to nie martwi, damy radę :)
     
  4. czechu79

    czechu79 Generał forum

    [ciach] szafa ja Ciechanów xD19 sztuk sadzy z ewentowej ....porażka ...gdzie jest pomocna dłoń BP xDxDxD:cry::cry::cry::cry::cry:xDxDxD

    Ciachnęłam wykropkowany wulgaryzm. Zacznij panować nad klawiaturą. Ostrzegam, że następnym razem nie tylko ciachaniem się skończy.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 listopada 2020
  5. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    lewa strona - 16/30 zrobionych , a prawa strona - 55/160 zrobionych.....................;):p
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2020
  6. dosias

    dosias Generał forum

    ja dopiero bede miała czas na wekendzie by poszukac przedmiotów na razie sieje i zbieram no i trzeba przypomniec sobie plansze
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    pnacze zdobyte...
    [​IMG]
    zapas bonusow powiekszony...
    [​IMG]
    wiecej nie robie....
     
  8. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    [​IMG]

    Koło było wyjątkowo łaskawe (i pewnie dłuuuugo znowu nie będzie), więc bonusy (z innymi dopalaczami) wykorzystane do maksimum. Pnącze czeka na poranne odpalenie. Teraz oby ugrać całą prawą stronę..... Może się uda. Powodzenia wszystkim, trzymam kciuki :):) Miłego :music:
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Norbi muszę bo się uduszę :p co widzę Twoje tego typu posty to ciśnie mi się pod palce coś w stylu "Prrrr szalony" ale gratulacje oczywiście :music: A ja dopiero zielsko tak na dobre rozsiałam ale jeszcze przed końcem czasu Cię dogonię :p
     
  10. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    ja też gratuluję wszystkim co ukończyli:)jednak uważam że to nie wyścig a gra w którą się bawią wszyscy mocni i Ci mniej;)
    do końca ewentu jeszcze ho ho ho i nie widzę powodu dla którego miała bym kończyć teraz, już ,zaraz:pa potem nudzić sie całe pięć dni:cry:
     
  11. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    robimy spokjnie i co skończyli niech odpoczywają
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    czechu79 Twój post usunęłam, niczego do tematu nie wnosił. Może o evencie coś napisz, tylko pilnuj tych swoich palców.
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No proszę,tak to jest,jak się w nocy śpi a nie orze na ugorze -lewa 26/27 a prawa 34.No ale średnia 85 ,to nie dziwne ;)
     
  14. abask

    abask Komandor forum

    U mnie 0/0
    I nie wiem jak długo taki stan będzie.
     
  15. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Czy ktoś może mi wytłumaczyć, bo czegoś nie rozumie, mam 4 ogrody dendrologiczne na leśnej polanie w nich 256 drzew, a ze zbioru wypadły tylko 2 lupy i 12 sadzy. To co ja mam sadzić aby ruszyły wypadajki. Oczywiście oprócz ogrodów dendrologicznych mam również roślinki i inne luzem drzewa. Ja jednak skupiam się tutaj na tych nieszczęsnych ogrodach. Wygląda to tak, że jeden ogród to jedno drzewko. Bez sensu.
     
  16. abask

    abask Komandor forum

    Ale że jak? 4 ogrody dendrologiczne a w nich 256 drzew?
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    W 1 ogrodzie dendrologicznym można zmieścić max 8 drzew, czyli w 4 ogrodach maksymalnie 32. Jeśli z tego wypadło Ci 2 lupy i 12 szt. sadzy, to całkiem nieźle:)
     
  18. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    te lupy nie są konieczne,,są też w nagrodach po prawej stroniexD
    ważniejsza jest sadza:(a ona też nie najlepiej leci,,a już z drzew to za długo,,trzeba siaćxD
     
  19. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzięki za sprowadzenie mnie na ziemię. Pomroczność jasna po ciężko spędzonej nocy. W końcu wczoraj mieliśmy święto;) Chyba muszę poćwiczyć łączenie postów.

    Posty połączyłam, a poćwiczyć można w każdej chwili. Mamy nawet specjalny watek w tym celu >>klik<<:)
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 listopada 2020
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Pnącze mam ale z prawej strony 74/160 - średnia poniżej 100 - alchemik mi zaniża, takie tam zagęszczenie i niewyraźne przedmioty, że trudno znaleźć i jeszcze trzeba precyzyjnie klikać. Robię jednak dalej.:)

    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.