Opinie Wielkie łowy V

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 10 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. siedem_dni

    siedem_dni Mistrz forum

    Robię bo dużo punktów do zgarnięcia a do zakończenia sezonu już blisko. No i lubię ten event bardzo, ma ktoś jakiś ciekawe wskazówki, jak szybko go zrobić?
     
  2. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    bardzo lubię ten event :D ile zrobię to moje :)
     
  3. magik03

    magik03 Czeladnik forum

    wydaje się, że w trybie "różnice" łatwiej się rozgrywa minigierki
     
  4. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja zawsze robię grę "znajdź wszystkie" - jak nie znam planszy to tyle razy wciskam F5 aż się zorientuję co gdzie leży. potem to już prawie z górki....
     
  5. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Event robię jak zawsze. Pnącze można na luzie zdobyć ale potem trzeba użyć zachomikowanych dopalaczy
     
  6. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Ogólnie event bardzo fajny, zrobię dla florenów i pnącza, tylko neony mnie nie porywają :p
    Itemy dają:

    Kumpel niedźwiedź (+) Item daje PD/TPD oraz 1 x Skrzynia zwariowanych zwierząt (maks. 15 zbiorów).

    Kosiarz trawy (+) Item daje PD/TPD oraz bonus +1 do zbioru z zagród przez 10 godzin (max. 12 ładunków).
    I najlepszy item :D
    Cylinder iluzjonisty (+) Item oprócz PD/ TPD daje 4 Floreny 40 razy.
     
    Ostatnie edytowanie: 10 listopada 2020
  7. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    Dziekuje
     
    hiacynta, talarek1961 oraz magdusia668 lubią to.
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Robie do pnacza..reszta pas..kolo pomoglo;)
    bonusy trzymam na dozynki tak samo jak wszelakie nawozy...
     
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Coś ostatnio nie chce mi się pisać o eventach - po prostu je robię :)
    Analizując jednak ostatnie dożynki mam takie nieodparte wrażenie, że nagrody w "Wielkich łowach V" oraz "Domatorach" mogą być dużo lepsze. Nie powiem żebym się z tego cieszyła, ale postaram się zrobić całość w obu eventach. Nazbierałam bonusów i nawet gdyby koło nie współpracowało to uda mi się je zrobić i jeszcze zapas na dożynki zostanie (jeżeli będzie warto je robić).
     
  10. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Atena dała w swoim poście obrazki zimowe.
    Podrzucę letnie, trochę się różnią.

    Stodoła
    [​IMG]

    Kuchnia
    [​IMG]

    Piekarnia

    [​IMG]

    Romantyczna kolacja
    [​IMG]
     
  11. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Są bonusy i na ten event i na dozynki bo specjalnie robiłem eventy normalniexD
     
  12. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Co daje klawisz F5?
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A pisałam już o tym na poprzedniej stronie: #27 :)
     
  14. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Dziękuję, doczytałam :)
     
  15. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    Dla Florenowców mi się chciało, dla kilkudziesięciu Florenów już niekoniecznie... Ten event to ładnych kilka godzin spędzonych na nauce, tym razem wykorzystam je na zupełnie coś innego. Oby do pnącza, jak najmniejszym kosztem.
     
  16. dotas

    dotas Stały bywalec

    Event bardzo fajny, jak i nagrody. I jak zawsze robię, i pewnie jak zawsze nie skończę. Za mało czasu mam na sianie. W poprzednim drzewa zostały nie zdobyte. Ale trochę zdobyłam innych nagród. Teraz też nie zrobię całości bo praca nie pozwala. Super nawozu dużo nie mam, koło pewnie nie będzie współpracować. Ale się nie poddaję. Pnącze na pewno zdobędę, a reszta ile się uda.
     
  17. orszula1

    orszula1 Czeladnik forum

    fajnie że dzisiaj święto, więc można dobrze zacząć już na starcie:D
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja jak stachanowiec, ewent chcę cały, a i w dożynkach powalczę.:pxD
     
  19. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Witam,mechanika tego typu ewentów na moją stara głowę jest zawsze trudna .A i tak ja bardzo lubię :p
    Zawsze robię szukaj różnice :sleepy: bo to tylko jestem w stanie ogarnąć. Podziwiam farmerowiczów którzy robią inne wersje
    i zdobywają maks punktów-wielki szacun :inlove: ja nawet w znajdź różnicę nie zawsze zdobywam wszystkie punkty :cry:
    nadrabiam determinacją i metrami wysianych roślin :cry: .I do tej pory udawało mi się skończyć pozostałe tego typu ewenty.
    Dziś przygotowałam się wcześniej -przed 13- pootwierałam skrzynki dające wejściówki i na 98 kolorowych wylosowałam
    3x100 % :inlove:

    [​IMG]

    rozsieję roślinę a potem użyję super pola ;)
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Też trzymam nawozy na dożynki ,ale lubię tę mechanikę i pobawię się dla samej radości z gry:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.