Opinie Wielkie łowy V

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 10 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dotas

    dotas Stały bywalec

    Ja tego eventu całego nie zrobiłam. Jak zwykle. Ale posłuchałam graczy i pod koniec zaczęłam grać w znajdź wszystkie. Dzięki temu zdobywałam po 135 punktów. Nawet na nowej planszy. Niestety za późno. Ale przy następnym od razu zacznę tak robić.
    Jedna strona zrobiona w całości, druga 100 zaliczona. Do końca 101 i florenów brakło 46 punktów. Szkoda.
     
  2. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Lewa cała, prawa 87, gratki dla Wszystkich za walkę :)))
     
  3. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Mi też nie udało się doczłapać do końca. Lewa strona zrobiona po prawej 102. Szkoda że nie dotarłam do tego itemu cylinder iluzjonisty. Gratuluję wszystkim Farmerom miejsca w którym skończyli..... Pozdrawiam.
     
  4. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Chcialbym miec 100 dla mnie to masakra troche przesadzaja z iloscia gierek to idzie oczoplasu dostac czlowiek niby wie gdzie co jest a od ilosci juz glupieje
     
  5. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    I sie udalo:D
     
  6. wojtekszef

    wojtekszef Mistrz forum

    Ja swój cel osiągnąłem czyli pnącze i dojście do chociaż jednej skrzyni z florenami , gratuluje wszystkim którzy ukończyli event :):)
     
  7. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    mam, lewa cała, 126 :)
     
  8. dotas

    dotas Stały bywalec

    Ja robiłam po 5 gierek max 10. Przy większej ilości efektywność spadała.Nawet jak robiłam znajdź 10.
     
  9. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Szkoda, że w poprzedniej edycji kiedy były 2 drzewka florenowe tak dobrze mi nie poszło. Średnia 134,5 wow szał. 162 gry rozegrane także jestem mega zaskoczona moim i postępami
     
    orkiszowiec i robins71 lubią to.
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Event dobiegł końca więc usunęłam posty "wypadajkowe".
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.