Opinie Wielkie łowy V

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 10 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .gonia434.

    .gonia434. Forumowy żółtodziób

    dlatego na 101 odpuściłam,porażka
     
  2. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Ufffff lewa skończona , prawa stanęłam na 115 - więcej nie robię :) W piątek ponarzekałam na koło i dało bonus 100% i tak kiepsko mi szło to uważam za sukces że zgarnęłam to co chciałam :)
     
  3. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Dziękuję Marion:).Co ja bym bez Ciebie zrobił.A na tego łotra Rysia to już nie mam siłyxD
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Skończone... Tak się cieszę:D, nagrody super i to zachęciło do zrobienia całości :)
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Padłam ofiarą swojego porannego roztargnienia... Przystąpiłam do gierek i przypomniałam sobie, że to dość monotonne zajęcie uprzyjemnia jakiś kryminalny podcast w tle... Więc otworzyłam YT, coś tam zapuściłam i wróciłam... na otwartą planszę stodoły, gdzie już tylko kilkanaście sekund zostało do końcaxD Można to było jeszcze uratować, ale w panice zamiast odświeżyć, zamknęłam gierkę krzyżykiem i z głupią miną patrzyłam jak mi dopisuje 10 pkt. xD:cry:xD No i dosiewam na 1 grę... Dobrze, że miałam na tyle roztropności że nie wykręciłam jeszcze całego zielska w młynie i miałam co posiać:oops:
     
  6. anka87a

    anka87a Młodszy ekspert

    Za namową forumowiczów spróbowałam F5 i dzisiaj 135 pkt; udało się, oczywiście na starej planszy Stodoła ale jest , nigdy nie chciałam grać w te mini , grałam w róznice , ale teraz już nie odpuszcze :)
     
  7. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Dzień dobry.
    U mnie wygląda to tak: koniec walki ;), eventu niestety nie ukończyłam, nagrody ciekawe, ale cóż, jak nie miałam czasu.
    Stan: lewa 101 zadań, prawa 98 zadań zaliczonych, a sadzy zostało mi 1332 szt. :), więcej nie kombinuję, bo i tak za daleko nie doczłapię, a już przed 14-stą nie dam rady wejść na farmę, więc gumiaki z nóg i koniec :D
     
  8. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Gratki:)

    Do konca brakuje 1664 pkt
    Pozazdrościłam wam i idę na całość...może sie wyrobie;)
    Roślina z SN i Zośką
    Ostatni zbiór pół godz przed końcem
    Oby stresik nie spowodował zamglonego wzroku i trzęsącej się ręki:p



    leonsio...kilka takich eventow mogłabym zrobić SN o Zośką i jeszcze by zostało
    Masz drzewa=masz zapasy
    Jest koło,sa skrzynki,eventy
    Jeden warunek...rozsądnie nimi gospodarować
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam
    a u mnie tak zgarnełam kosiarza i 8 florenów :) moze jeszcze jakieś PD wpadnie i na tym bedzie koniec :) a i tak jestem z siebie zadowolona:D gratuluje tym co całosc zrobili i tym co nie doszli ;)
     
  10. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Teraz mogę już się pochwalić:D
    [​IMG]

    Dzięki Ryś:music::inlove:. Pierwszy raz udało mi się zrobić ten event w całości i nawet miałam wyższą średnią, niż zakładałam :cry:xD
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    U mnie parę zadań po prawej stronie zostało ale już miałam dość wpatrywania się w plansze.
    Moim zdaniem wszystko ma granice. Event bardzo dobry jednak powinni dawać trochę mniej zadań.
     
  12. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Witam:) jednak tym razem nie udało się zrobić całości;)ale z całości SN nie mogłam się wychlapać , a koło lipa:p
    lewa cała zrobiona prawa117 i koniec:)
    Gratki dla wszystkich co ten ewencik robili i nie robili:)
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Uff, skończyłam i ja, niecałe cztery godziny przed końcem ale mam to.:)
    Nawet precyzyjne sianie mi się udało, choć jak grałam ostatnią gierkę to rączka się trzęsła, żeby nie skusić.:oops::cry:

    [​IMG]
    Trudne to szukanie, ale bardzo je lubię.:)
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Koniec:) Z pewnymi perturbacjami, ale szczęśliwie udało się dopłynąć do portu na czas:)
    event.PNG
     
  15. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie też koniec...............będzie za godzinkę,bo badyl rośnie na ostatnie 4 gierki;).
    [​IMG]
    Dobrze,że na początku eventu koło było miłe i mogłam trochę podgonić.Właściwie to po zrobieniu lewej strony miałam zamiar zakończyć,ale siałam bez spinki i udało się zaliczyć wszystko:).
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  17. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    To jest już koniec
    i tak jestem bardzo zadowolony z rezultatu
    [​IMG]
     
  18. kamder

    kamder Hrabia forum

    U mnie też koniec z eventem :).
    [​IMG]
    Pomogły w tym 4*100% na 24h, z czego 2 z nich wylosowałem na kole. Zużyto w tym celu ponad 100 imprezowych wejściówek
    Sadzy wypadło na styk, więc przynajmniej nie było potrzeby użycia kasztanka ;)
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Skończyłam lewą stronę a po prawej 90.Zastanawiałam się nad podsypaniem SN ale stwierdziłam,że jednak nie 8)
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Lewej nie skończyłam prawej tym bardziej :oops:

    [​IMG]

    ale co se pograłam to moje xD średnia 134,4 przez głupi ksylofon
    Lubię to
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2020
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.