Opinie Wielkie łowy (IV)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Weź nie strasz.. Bonus +3 jest w evencie, na imprezówki mnie nawet nie stać a bonusu nie mam na plony.. Poza tym czy bonus na plony i CMJ nie działają wymiennie?
     
    kybek93, magdusia668 oraz Wrzosowisko3 lubią to.
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    w takim wypadku na spokojnie;)...nie zapomnij o babeczce pinkie
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Tylko pamiętaj że do tego +3 trzeba się wysiać i dolecieć :p a potem zdążyć go wykorzystaćxD:cry:
    Masakra muszę myśleć co mam zeżreć i w jakiej kolejności- zabili mi spontan :p
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bonus idzie do stodoly...;)
    Bonusy znajdujące się wśród nagród, po zdobyciu trafiają do inwentarza, można je wykorzystać w dowolnym czasie.
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Całe szczęście ale jak się nie trafi nic na kole, to pójdzie w ruch od razu ;)
     
  6. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Tylko wlasnie jesli czekac z bonusami do tego +3 to bylo pytanie czy siac na malych czy na SP
     
    kybek93, magdusia668 oraz krasnoludek10 lubią to.
  7. aisunel

    aisunel Generał forum

  8. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Nie zamierzam wydać nawet złotówki na ten ewen i na żaden inny -dlatego właśnie dla mnie tak cenne są te drzewa florenowe :inlove:
    gram bardzo długo ale nigdy strategia nie była moja mocna strona -dlatego nie dociekam motywacji Hamburga tylko cieszę się że w jakiś sposób wyrównują siły dla większości graczy-tak to ja odbieram. Nie mam ani jednego drzewa florenowego , nie mówiąc o siedmiu o_O
    i stanę na głowie aby ten ewent skończyć bo dla mnie jest tego warty . Brawo sąsiadko też mnie niektóre komentarze dotykają
    ale unikając niepotrzebnej dyskusji rozumiem że każdy:) ma prawo do swojego zdania
     
  9. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Ja zaczęłam bodajże w 2010, ale była przerwa parę lat:D więc to chyba czyni ze mnie dinozaura, tyle że ani razu na drzewko florenów nie trafiłam, takie życie:)
     
  10. paulusia49

    paulusia49 Czeladnik forum

    hej mam pytanie czy jesli mam tylko CMJ to lepiej SP czy małe pola ?
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    raczej male pola.....chyba,ze masz spora ilosc super nawozu zosi
     
  12. paulusia49

    paulusia49 Czeladnik forum

    Super nawozu mam 888 a nawozu Zosi mam 563
     
    kybek93, magdusia668 oraz krasnoludek10 lubią to.
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    w takim wypadku siej na malych polach i tylko z cmj..a na noc dawaj super pola i sypnij zoske...pamietaj zeby przed nocnym zasiewm wstawic kerstol i biala niewinnosc do zlotych slotow
     
  14. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    a jeśli wsadze jeden bonus 100%w diamentowy i jeden bonus 100% w złoty slot. To na super polach będę miała 45 nasion? no i ile będzie rosła roślinka jak będzie tylko biała niewinność wsadzona? Może ktoś wie?
     
    kybek93, magdusia668 oraz Kloni17 lubią to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak bedzie 45...a czas z woda 5 h 17 min...dodajac nawoz 4 h 46 min
     
  16. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    Dziękuję Tobie bardzo za odpowiedź. No to teraz muszę wszystko dokładnie rozplanować (bo wychodzi na to że przez 24h będę mogła zebrać 5 razy z zegarkiem w ręku)
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dlaczego 24 h....zjedz babeczke pinkie pie...czas sie wydluzy o 30%
     
  18. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    Uf... czyli zmieszczę 7 zbiorów. Zeby tylko wypadajki dopisały.
    Florenowce uważajcie-nadchodzexD
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O rany, widzę, że się wszystkim naraziłam 8)xD
    A ja przecież napisałam tylko, co daje ten nieszczęsny florenowiec... w stosunku rocznym 8)

    Jak dla mnie czekanie przez rok na 365 florków to dość dziwny pomysł...
    ... no ale ja nie mam oczywiście żadnego florenowca, bo i skąd (gram/nie gram od 2014 dopiero)...
    ... i czego jak czego, ale tego konkretnego drzewka nigdy mi jakoś nie brakowało.

    Cóż, każdy to inaczej widzi.
     
  20. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    To jeszcze pamietaj o tym co wczesniej bylo tu pisane w ktorejs z nagrod jest +3 do zbiorow.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.