Opinie Wielkie łowy (IV)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. niebo016

    niebo016 Generał forum

    xDxDxDW tym ewencie potrzebuje 60 000 szt mimozy xDxDxD Czy wart tego jest legendarny florenowiec? Mam tylko 1002 super nawozu i 500 wiatraczków, a i mam jeszcze 294 farmarki.:p:p:p:p Dam radę ????:D:D:D
     
  2. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Podziel się wieściami za zachodniej granicy ;)
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wiesz, ja to się niespecjalnie martwię o przyszłość... nie będzie ta (gra), to będzie inna.
    No, forum by mi było żal ;)

    Te akcje świadczące o rychłym końcu owszem zauważyłam, w sumie to wszyscy tutaj jesteśmy trochę jak te rozmaite sekty, co ciągle prorokują koniec świata i później muszą termin przesuwać xD

    Natomiast niewątpliwie ostatnio coraz więcej dają tych super fantów... a w obecnej sytuacji gry wygląda to raczej dziwnie.
    Unity wisi, gra wisi... a my czekamy.
    I na czas oczekiwania ja bym jednak radziła zachować maksymalny luz... oraz trzymać portfel w kieszeni.
    Choć oczywiście przepisanie gry kosztuje, chyba powinniśmy się dołożyć 8)xD
     
  4. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    I 8880 wypadajek jeśli chcesz wysiać 60 tys rośliny :)
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mundurki maja unitarke......
     
  6. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Szkolenie z zakresu topografi i regulaminów? xD
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie pchac sie w mieciowe eventy...jesli juz to tylko w akcje,ktore moga procentowac dlugofalowo;)
    i musztry....:p
     
  8. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    To od nas też chyba jest jedną osobą. W lipcu będzie rok jak dali ostatnie info że pracują i dalej nic
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Fiu, fiu... Florenowiec do zdobycia.. Chyba poświęcę swoje paluszki i lekcje na szukanie przedmiotów:pxDxD Ale bez myszki może być ciężko znaleźć cokolwiek bardzo szybko...
     
    kybek93, talarek1961 oraz aleksandra lubią to.
  10. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Tak wiem, ale ktoś pytał się o to w poście 20 więc napisałem co daje melonowa magia;)
     
    kybek93 i zzizzie lubią to.
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Niemiecki TL otwarcie pisze o gotowej wersji Beta.. na ,ktorej ekipa testuje gierke....
     
  12. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    A u nas top secret xD
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    pewien problem stwarza im Corona...czesc pracownikow odpowiedzialnych za unity pracuje zdalnie...co przy takim projekcie nie jest atutem....
    l
     
  14. joanna_gaj

    joanna_gaj Czeladnik forum

    jakim cudem z koła masz tyle drzewek florenowych u mnie nigdy takiej nagrody nie bylo jeszcze
     
    kybek93 i abc2016 lubią to.
  15. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Czuję, że serwery farmy w ten ewent będą się grzały jak za starych czasów.

    Ps. Unity też bym potestowała, nawet kanał na YouTube bym założyła, jak mundurki nie wyrabiają ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 maja 2020
  16. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Może chodzi o ts-y
     
    kybek93 lubi to.
  17. joanna_gaj

    joanna_gaj Czeladnik forum

    ts-y a to co :) nie kumam
     
    kybek93 lubi to.
  18. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tajemnicze sadzonki ;) Florenowiec, jeśli dobrze pamiętam, był kiedyś przez krótki czas nagrodą na Kole Fortuny i właśnie w TSach (chyba tylko w jednej edycji).
     
  19. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    pozdrawiam,foczunia84 i męża Dzenia(jak pamiętam)
    nie będę czwartym muszkieterem,robię,,do pierwszego drzewka,,będzie trudno,bardzo:(
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie przejmuj się, u mnie tez takiej nagrody na kole ani w TSach nie było, a gram już ponad 4 lata - to tylko dinozaury dostawały takie nagrody z koła xD

    ponieważ nie mam ani jednego florenowca, nie inwestuję w grę przez zakup florenów, chciałabym zrobić ten event do końca. (będzie trudno bo ja bardzo źle widzę te szaro-bure plansze)...
    a wszyscy którzy mają florenów i florenowców pod dostatkiem, przez zwykłą empatię powinni robić event z tymi co takich cudów nie mają, albo przynajmniej nie drażnić … nadzwyczaj spokojnych graczy :p
     
    Ostatnie edytowanie: 26 maja 2020
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.