Opinie Wielkie łowy (IV)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    sówke prosze szybciutko bo zaraz zmykam;)
    Ps.
    Dodam tylko,że rzutem na tamę skończyłam event na 144 kroku zgarniając 38 ex perfum:)
    Fakt-nie zbierałam z zegarkiem w ręku,nie zarywałam żadnej nocki i na dodatek Poniedziałkowe święto(tutaj)-od godz.10 do 19-ej spędziłam z dziećmi nad jeziorem,pluskając się w wodzie i opalając;)-gdyby nie to-to kto wie?-moze i 2 florenowiec byłby mójxD
     
  2. Wąsy71

    Wąsy71 Czeladnik forum

    A ja na 92, prawa stron. Lewa cała, trudny był >:(:cry:
     
  3. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    poleciala:)
     
    hiacynta lubi to.
  4. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    dzieki;
    potrzebuje jeszcze tylko kilku i florenoweic bedzie moj
     
    hiacynta lubi to.
  5. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ode mnie też jedna poleciała :) Może dokup kilka sztuk za FL jeśli masz zapas? Bo tylko 4 minuty zostały :(
     
    hiacynta i ANASALKA lubią to.
  6. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Gratuluje wszystkim :inlove:
     
  7. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Rzutem na taśmę udało mi się zdobyć jednego florenowca. Nie wiem jak wam się udało zdobyć dwa te piękne, okazałe drzewka. Dobre i to. Myślałam, że powalczę tylko o magiczne drzewa. Ale jestem zadowolona. Gratulacje dla wszystkich zdobywców!
     
  8. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Może nie powinnam, ale napiszę bo irytują mnie wpisy typu "gram 10 lat", tylko realna kasa się liczy itp
    a nie jestem w stanie zrobić eventu. Gram równe 7 lat. Pamiętam jak do zdobycia z pociągu były "baobaby"
    drzewka nawozowe i pamiętam te wpisy na forum - że takie brzydactwo, że zajmują 4 pola, a po co mi to.
    Byłam wtedy "młodym" farmerem i niewiele miałam, jednak wszystkie Sg poświęciłam na kupno drzewek na wsad do pociągu.
    I tak mam po kilka drzewek z każdym nawozem - nie kupuję na wyprzedażach i nie płacę realnej kasy.
    To właśnie dzięki tym drzewom udało mi się zrobić ten event. Miałam spory zapas nawozów i go użyłam - drzewka rosną
    na polu i zapas się odbudowuje. Już pisałam że nie jestem dobra w szukaniu na planszach i miałam niską średnią. Jednak się udało
    bo mogłam wysiać mnóstwo terror-badyla i dorobić z "kasztankiem" sadze.
    Szklarnię też męczyłam od dawna i mam sporo ulepszonych roślin.
    Tylko moja praca, i tylko praca zaowocowała,nie kasa bo jej nie mam na takie rzeczy -choć nieraz chętnie bym coś kupiła.
    Na pewno jest więcej takich osób jak ja które zbierają obecnie profity za swoją ciężką harówkę na farmie.
    Bez obrazy, moim wpisem nie chciałam nikogo obrazić ani nikomu dokopać-każdy gra tak jak chce.
    Gratuluję wszystkim bez wyjątku którym się udało ukończyć ten event i pozdrawiam Wszystkich- bez wyjątku.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 czerwca 2020
  9. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Zgadzam się, jak były wielkie drzewa w ts, to ja nawet nie wiedziałam, że jest forum, ale mimo wszystko robiłam to z myślą, że może kiedyś mi się przyda i mam teraz w sumie 12 sztuk tych drzewek :p
     
  10. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Ja od początku gram bez wydawania realnej kasy. Też mam tylko to co zdobyłam ciężką pracą. Słabo mi szło to szukanie, max 95 pkt. Udało mi się zdobyć jednego florenowca i jestem z tego bardzo zadowolona. Nie jęczę, że ciężko. To tylko gra. Ale jaka fajna:) Wszystkich pozdrawiam i życzę powodzenia i wspaniałych nagród w grze.
     
  11. -jizik-

    -jizik- Młodszy ekspert

    A ja z tych, którzy grają od początku. I niestety nie udało mi się zdobyć drzewka florenowego. I to nie jest kwestia tego kto jak długo gra, kto ile inwestuje realnej kasy, tylko tego, że od jakiegoś czasu eventy są ustawiane tak, że trzeba więcej kombinować niż sadzić. Z nostalgią spoglądam na czasy gdy eventy polegały na tym, że sadziło się roślinkę, podsypywało się nawozem i jakoś na luzie można było dotrzeć do brzegu, nie zarywając przy tym nocy. Dodatkowo, były one wyliczone tak, że pozostawał margines czasowy, dla tych, którzy zasiadali do gry po pracy lub szkole. Smuteczek
     
  12. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wcześniej jednak gra była dużo "prostsza" pod względem bonusów ;) Oczywiste jest, że Farmerama musiała się w czasie rozwijać, a co za tym idzie wprowadzano do gry więcej mechanik i my także rozwinąć się musieliśmy. A trochę taktyki i planowania nikomu jeszcze nie zaszkodziło ;) Dlatego właśnie warto zaglądać na Forum i w wielu przypadkach po prostu korzystać z doświadczenia innych.
     
  13. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    ja pod koniec to robiłam te plansze max w 45 sekund a więc da się, a oczopląs gratis
     
  14. ewanta

    ewanta Komandor forum

    skończyłam dwa dni temu dzięki bonusom z ... paska +100 i +200 oraz +3 z eventu i +1 z sezonu . zużyłam ponad 2000 zielonych kropelek i około 500 SNZ. wykręciłam ponad 130 imprezowych - bez rewelacji.
    mogłam zużyć mniej zielonych bo na chwilę obecną mam ponad 1100 sadzy /a duża część zielonych poszła na sekundowego krokusa/.

    nauka na przyszłość - oszczędzać imprezowe, oszczędzać zielone, oszczędzać zośkę:)
    ciekawe jak długo wytrzymam z tym oszczędzaniem ;)

    edit: mój najlepszy wynik w znajdź wszystkie to 68 sekund
     
  15. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Drugiego florenowca zdobyłam tuż przed północą. Ten event dał mi w kość, bo te nowe plansze nawet z f5 sprawiały mi problem i musiałam dosiewać sporo roślin. Do tego oczy i ręka bolały, czasu na gry brakowało, net sprawiał problemy.... Zapasy wszelkich wspomagaczy znacznie zmalały, ale mam teraz ogromną radochę patrząc na te moje skarbyxD
     
  16. dosias

    dosias Generał forum

    nie ma za co ciesze sie ze mogłam pomóc
    gratulacje, ciesze sie ze sie ci udało


    Gratuluje wszystkim. Ewent cieżki ale uważam że bylo warto
     
  17. jakleci.bozena21

    jakleci.bozena21 Stały bywalec

    Witm Wszystko mozna wytłumaczyc ale nie kazdy moze byc 24 h w grzeMini gierki tego typu to dlz tych z refleksem pamieci i kasa najlepiej nie pracujacychCo z tego ze zrobiłam ponad 200gier refleks nie ten i klapa a forum jest ostatnio dołujace bo jak sie wchodzi i czyta po 2 dniach ze juz ludzie pokonczyli to sie ma wrazenie ze człowiek jest jakims nieudcznikiem bynajmniej takie mam ja odczucieAle nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło wyleczyłam sie z robienia eventow ciurkiem wszystkich
     
    kornik1, hiacynta oraz hlnrys lubią to.
  18. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Event już się skończył, ale było fajnie. Było wyzwanie i były nagrody. Wydałam ponad 5000 kropelek, sporo wejściówek imprezowych i mimo iż bonusy z koła raczej nie dopisały to udało mi się zdobyć oba florenowce i było warto :) To jest event na który właśnie można z czystym sumieniem wydać te zbierane przez długi czas zapasy wszelakich fantów.
     
  19. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Fakt-wszystko można wytłumaczyć-to prawda.
    Jednak nie trzeba się tak dołować z powodu nie zrobienia eventu w całości z jakichkolwiek przyczyn-bo jednak to tylko gra.
    Tez go nie skończyłam ale kolejne robić zamierzam a czy wszystkie?...hmm to zależy od wielu czynników.
    Również pracuję i 24h/dobę nie siedzę w grze,z pamięcią,refleksem i wzrokiem też u mnie nie najlepiej,tych mini gierek wiec nie lubię a na dodatek nie pilnowałam zbiorów z zegarkiem w ręku,w nocy smacznie spałam(czasem do 8 rano),koło nie współpracowało a zachomikowanych kosmicznych ilości było brak-i to z grubsza były powody,które sprawiły iż eventu nie skończyłam;)
    Mimo wszystko bawiłam się doskonale a forum czytałam od deski do deski i w przeciwieństwie do Ciebie nie dołowały mnie wpisy o ukończeniu po 2 dniach-wręcz przeciwnie-czerpałam z nich wiedzę by do kolejnych-podobnych przygotować się lepiej.
    Ponadto w tej grze naprawdę trzeba się na coś zdecydować by potem czerpać "owoce" swojej pracy.
    Jeśli idę w misje-brak miejsca na baobaby bo sieję,wystawiam drzewka-nie ma siania itd.-ale to mój wybór i tylko mój więc nie mam odczucia,że jestem nieudacznikiem-ot po prostu mam inne priorytetyxD
    Zatem głowa do góry i bawmy się doskonale póki możemy;)
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja też nie zdobyłam drugiego florenowca. Ale jeden (jedyny jaki mam) dumnie stoi na środku ogrodu ozdobnego.Raczej w charakterze trofeum niż realnego zarabiania florków. Ale jest.Zdobyłam za to wszystkie ulepszenia do baobabów. Będą w pasku bo zasadniczo wszystkie baobaby mam z ulepszeniami. Ale bawiłam się nieźle chociaż teraz muszę odrabiać straty w s.n i zośce.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.