Opinie Wielkie łowy (IV)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    majka47, usunęłam Twój post, ponieważ zawierał tylko cytat:(
     
    hiacynta lubi to.
  2. -jizik-

    -jizik- Młodszy ekspert

    Czy ktoś może mnie wspomóc sadzą, walczę o drzewko florenowe. Wspomóżcie drodzy farmerzy. Tylko wy jesteście w stanie docenić wagę tego drzewka (i moich starań) ;)
     
  3. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wyślij sówkę, mój nick mamusmaria
     
    talarek1961 i hlnrys lubią to.
  4. kamil250810

    kamil250810 Czeladnik forum

    Dziękuję Mod Marion za ten wpis oraz graczowi Cardamon za obrazki. Dzięki Wam mnie też się udało ukończyć cały ewent.
     
  5. jagusiowo

    jagusiowo Młodszy ekspert

    Podpisuję się pod tym co napisałeś powyżej: po 10 latach gry event skończyłam na poziomie 91 planszy. Chyba czas skończyć tę zabawę, mimo że jestem 24 h na farmie. Życzę powodzenia
     
  6. elcia1951

    elcia1951 Zaawansowany

    ja też jestem zawiedziona i w pełni się z Tobą zgadzam jestem też 24 h na farmie i nie uda mi się skończyć..
     
    -jizik-, [Zosia] oraz hiacynta lubią to.
  7. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    Mam i ja florenowca. Dziękuję wszystkim za pomoc z wypadajkami :D
     
  8. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam , to ja też skromnie poproszę o sadzę,odwieczny mój problem w takich eventach .Gratuluje tym co skończyli i współczuję tym co gonią ostatkiem sił
     
  9. Pszeniczne

    Pszeniczne Forumowy żółtodziób

    A ja wam powiem drodzy gracze, że mnie już ta Farmerama męczy. Te eventy, w których zawsze coś ci braknie. Człowiek budzi się po nocach aby sadzić a i tak nie uda się ukończyć. Chyba czas zrobić sobie długą przerwę od tej gry. Oczywiście gratuluję tym, którzy zainwestowali pieniądze i zdobyli drzewa Florenowe.
     
  10. majka47

    majka47 Analityk forum

    Uf skończyłam,mam 2 drzewka,ale spłukalam się ponad miarę i nie wierzę,że komuś udało się ukończyć ten ewent tak sobie Pozdrawiam!
     
  11. lidia1963

    lidia1963 Wyjątkowy talent

    uf skonczylam z pomoca mojej kochanej siostry i mojej kolezanki,ktora mnie wspierała,nie poddawaj sie,dasz rade
     
  12. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Zrobiłam całość, a nie inwestowałam pieniędzy na ten event, a rozplanowałam zrobienie go najkorzystniej jak się tylko dało. Wszystko miałam wyliczone, plansze nauczone na pamięć. Czytałam forum i sugerowałam się radami innych graczy i sama też radziłam innym, i jest tu też część graczy który zdobyła, albo jedno florenowe albo dwa dobrą taktyką, wykorzystaniem spółdzielni czy eventu na farmarki, kręceniem koła itp.
     
  13. halina54

    halina54 Hrabia forum

    "elcia1951, post: 2212763, member: 929"]ja też jestem zawiedziona i w pełni się z Tobą zgadzam jestem też 24 h na farmie i nie uda mi się skończyć..
    no i nie udalo sie skonczyc i zdobyc chociaz jednego drzewka..mowi sie trudno..gratuluje tym co zdobyli.Pozdrawiam zawiedzionych i szczesliwych
     
  14. ziutek7770

    ziutek7770 Aktywny autor

    Poległem na obie łopatki. Nawet jednego magicznego drzewka. Ciut zabrakło. Ale były emocje i chwile zdrowego rozsądku. ''Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść, niepokonanym". I tak mam satysfakcję, bo "nie chodzi o to ,by zdobyć króliczka, ale by gonić go".
     
  15. rysio

    rysio Ambasador forum

    koniec
    lewa 127
    prawa 10230
    sadzy w nadmiarze 665
    bez bonusow +1, 100% czy 200% bez szans na lepsze nagrody
     
    oset53 i hiacynta lubią to.
  16. rumun846

    rumun846 Mieszkaniec forum

    Witam:) ja również ukończyłam event chociaż jestem chyba największym bankrutem w grzexD poszły wszystkie zapasy chomikowane od dawna i jeszcze dorzuciłam stóweczkę realną na SN i sadzę bo inaczej by sie nie udało:cry:podziwiam i gratuluje wszystkim ,którzy potrafią zaplanować i obliczyć co i jak posiać, ja chyba nigdy nie nauczę się tych bonusów,gdzie i czego użyć:wuerg:ale co tam jedziemy dalej;):)
     
  17. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Nie przetłumaczysz. Spiskowe teorie muszę być.
    Zrobiłam event w dwie doby. Nie zużyłam połowy zapasów, nic nie kupowałam, żadnych takich cudów nie kupuję. Mam farta, bo lubię takie gry i dobrze mi idą....ale są tu osoby, które się bardzo napracowały :inlove: wykorzystały swoje zapasy i takie teksty są dla nich obraźliwe. Są też takie osoby, którym się nie udało. Przyznają to z podniesioną głową, dumne z tego co zdobyły - polecam brać z nich przykład.
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ewent zaczęłam robić , pełna planów i nadziei .
    Niestety musiałam wybrać czy rodzina czy gra , nie skończyłam , drzewek nie mam , ale i tak jestem zadowolona z tego co zdobyłam .
    A drzewka? może za 10 lat znowu będą i wtedy ja też się nimi pochwalę ..
    Gratuluję wszystkim , którzy skończyli , trzymam kciuki za tych co jeszcze szukają .
    Życzę spokojnego dnia .
     
  19. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dzień dobry:)
    A ja po ciężkich bojach i wyczerpujących zmaganiach mam tak;[​IMG]
    ale także i tak;

    ...Jeszcze nie wierzę, że zdobyłam obydwa
    Jeszcze mi palec od klikania ciągle drga
    Jeszcze przed oczami stoi plansza każda
    wiatrak... kaktus... sztandar... i ta ninja gwiazda>:(
    Nie odbierze mi was nikt
    Za harówkę wielu dni
    I tyle nauki,
    mam aż całe dwie sztuki :inlove::D:inlove:

    Jeszcze nie wierzę że się wreszcie skończył trud
    I wciąż się dziwię jakim cudem ... bo to cud
    że mi się udało i że radę dałam
    choć wszystkiego mało... tylko zapał miałam:p
    Nie odbierze mi ich nikt
    za ten trud wielu dni
    będą mi rok cały
    aż po dwa florki dawały8)xD:cry:xD
     
  20. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Jedno drzewko florenowe zdobyte, do drugiego zabrakło mi ok 800 pkt. ..... trudno i tak jestem zadowolona z nagród :) Jednego tylko żałuje, ze dali ulepszenia wielkich drzew bez podstawy, akurat byłabym bardziej z tego zadowolona, a tak ulepszenia są w pasku, bo nie mam na co nałożyć, wszystkie xl i xxl stoją na leśnej. No może kiedyś będą zwykłe do zdobycia..... Namęczyłam sie strasznie, oczy z orbit wychodziły, myszka mi się buntowała i czasami musiałam klikać po kilka razy aż chwyciło, przez to trochę mniej punktów z gier, ale co tam i tak jestem zadowolona ;):):music:
     
    Ostatnie edytowanie: 3 czerwca 2020
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.