Opinie Wielkie łowy (IV)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    dzięki
     
    kybek93 i krasnoludek10 lubią to.
  2. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Dzisiejszy i jutrzejszy obrazek:
    [​IMG] [​IMG]
    A co do jutrzejszego, może czegoś brakować, bo nie mam z czym porównać :p
     
    Ostatnie edytowanie: 30 maja 2020
  3. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    44 naliczylem... wiec babeczka przy latarni, ul, mlyn, lawka, dywan, ufo, to i tak jeszcze od groma brakuje ;p
     
    kybek93 i krasnoludek10 lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czy ktoś wie, dlaczego mi kursor myszki drga i ucieka w tej minigierce? Myszka jest nowa, dzisiaj kupowana. Jest położona na macie. Mata jest na łóżku, bo nie mam ani biurka, ani stołu (ten jest u mamy w pokoju, ale cały zawalony jej rzeczami), ewentualnie mam parapet. Na stołku mam laptop i jak kładłem myszkę na klawiaturze, to grało się jeszcze niewygodniej.
     
    kybek93 lubi to.
  5. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Śmiało dopisuj jak znajdziesz nowe :D
    Nie każda mata/ podkładka pasuje do każdej myszki :p
     
    kybek93, krasnoludek10 oraz hlnrys lubią to.
  6. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    A ile tych itemów neonowy niedźwiedź trzeba mieć, żeby rosły w 1 sek?
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Myszkę mam z extreme, a mata chyba nazywa się Fury i jest specjalnie przeznaczona do tego typu gier. Niestety innych myszek przewodowych w Arkadii nie było, bo byliśmy w Carrefourze. Zamknąłem wszystkie zbędne karty też i teraz sprawdzę, czy będzie lepiej.

    EDIT: Jest lepiej. Teraz trzeba wytrenować refleks oko-ręka:p
     
    kybek93 lubi to.
  8. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Nie pamietam tak do konca tej planszy moze akurat ja minalem, przy latarni plecak po lewej stronie, a przy rozkach widac jakby wiaderko, przy sadzawce skrzynka na listy, a jak juz tak patrzec to motylek
     
    kybek93 lubi to.
  9. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Dodałam kilka :p
    Aż tak się na tym nie znam, ale może jednak nie pasuje do tej myszki i spróbuj na czymś innym :p
     
    kybek93 lubi to.
  10. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    54 lub 55 to jeszcze cos... skrzynka, mlyn i juz brak pomyslow, mozze ktos bardziej pamieta ta plansze.
     
    kybek93, ANASALKA oraz krasnoludek10 lubią to.
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    18, jeśli ma się dodatkowo pnącze, które skraca czas dojrzewania zagród niedźwiedzi lub 20, jeśli się tego pnącza nie ma.
    Powodzenia wszystkim, którzy dążą do celu:)
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Chyba wszyscy mamy takie odczucia. Normalne wariatkowo z tym szukaniem.:D:D:D
    Wydawało się, że wysianie rośliny może być problemem.
    Nie chciało mi się ogarniać nowych plansz i ponad 200 zrobiłam przez jeden wieczór i rano. Bolały mnie oczy, ręka itd.
    Ale jaka rozkosz zbierać te floreny - zbiór i cyk 2 do puli.:pxD:cry:xD
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Próbowałem na łóżku i też koszmarnie drga:( Przez co maksymalnie mam 48/60 w odświeżeniach na razie:(
     
    kybek93 lubi to.
  14. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Jeśli to bezprzewodowa, to powodem może być bateria :p
     
    kybek93 i krasnoludek10 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jest na kabel, więc raczej nie.
     
    kybek93 lubi to.
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Zaraz będziesz mnie zbierać z podłogi bo mało nie spadłam z fotela xDxD:cry::cry:xDxD:cry::cry:
    Ja już tylko kibicuję walczącym ;)
     
  17. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Witam wieczorowo :)
    Co prawda udało mi się ukończyć ten bardzo męczący event, nie cierpię go...a to dlatego, że potrzeba tak duuużo gierek rozegrać, wrrr
    Starałam się szukać wszystkich elementów, masakra... można tak sobie wykonywać góra z 20 gierek, a nie setki :eek:
    Ogólnie bardzo wymagający event, aby dobrnąć do jednego drzewka florenowego, trzeba poświęcić masę super nawozu, bonusów, Zośki (jeżeli w ogóle coś takiego posiada się w hurtowych ilościach).
    Ja akurat miałam duże zasoby sn, nawozu Zosi, które użyłam (nie pamiętam ile, ale poszło tysiącami), udało mi się też utrafić parę bonusów na kole, gdzie wywaliłam ponad 400 imprezówek, czy jestem zadowolona?... pytanie względne, gdyż cieszę się ze zdobycia drzewek florenowych, których nie miałam, a z drugiej strony kosztowało mnie to nie lada wysiłku (chodzi o te szukanki), już mi się w oczach mieszało, miałam dość... wczoraj nasiedziałam się parę godzin i dzisiaj rano, również ponad dwie godziny zeszło, zanim ugrałam te gry :oops:
    Podsumowując, żeby nie te Florenowce, na których mi bardzo zależało (te drzewka rekompensują mi niesmak tej walki), chyba bym kijem tego nie tknęła... no może troszeczkę dla relaksu bym poszukała, ale nie w setnych ilościach, gdzie czas goni ;)
    Nigdy więcej takiego maratonu, wrrr
    Ogólnie gra jest dla mnie relaksem, ale ten event do nich nie należał... tak, wiem zaraz co niektórzy mogą napisać, to po co robiłaś?... bo chciałam w końcu mieć coś, na co długo czekałam :)

    Życzę wszystkim walczącym dobrnięcia do wyznaczonego sobie celu, a tym, którzy ukończyli, wielkie Gratulacje :)
     
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    O myszkach to raczej nie tutaj. Poszukaj w internecie, tam pewnie jest dużo porad. Jedna z nich na pewno brzmi, że taka myszka potrzebuje stabilnego podłoża. Może to być też kwestia niedokończonej instalacji sterowników. Myslę, że jesteś na tyle duzym chłopcem, że potrafisz szukać takich informacji w sieci.

    Lewą stronę mam skończoną.
    Prawa będzie skończona, jak skończę 8)
     
  19. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Piekna jeszcze cos wypatrzylem pod zegarem jest jakas biedronka czy inne latajace stworzenie
     
    kybek93 i krasnoludek10 lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobra, idę sprawdzać panel sterowania a jak to nie pomoże, to przeniosę się na moją czarną pościel, bo ponoć wg Internetu na kolorowych podłożach ma prawo wariować (jest to myszka optyczna).

    Co do eventu - nadal max. 48/608)
     
    kybek93 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.